ознайомлення з новими лексико-граматичним матеріалом. Лексичні одиниці: a cat, a dog, a parrot, a guinian pig , a rabbit, a fish, a hamster
1) розширення знань вихованців з англійської мови;
2) розширення інтересу дітей до вивчення англійської мови
1) виховувати дбайливе ставлення до тварин;
2) виховувати активність дітей на занятті з англійської мови.
Тема: Домашні улюбленці( My Pet)
Мета: Практична: ознайомлення з новими лексико-граматичним матеріалом. Лексичні одиниці: a cat, a dog, a parrot, a guinian pig , a rabbit, a fish, a hamster
Освітня:1) розширення знань вихованців з англійської мови;
2) розширення інтересу дітей до вивчення англійської мови.
Виховна:1) виховувати дбайливе ставлення до тварин;
2) виховувати активність дітей на занятті з англійської мови.
Тип заняття: комбінований.
Методичне обладнання заняття: Наочність: фотокартки із зображенням свійських тварин.
Роздатковий матеріал: зображення свійських тварин.
Системний план заняття:
Хід заняття
1) Організаційний момент
а) Teacher: Good morning, Good morning,
Good morning, to you,
Good morning, dear children,
I am glad to see you.
Children: Good morning, Good morning,
Good morning, to you,
Good morning, dear teacher,
We are glad to see you.
(Виконання пісні)
б) Оголошення теми заняття:
Teacher: Сьогодні діти на нашому занятті ми з вами познайомимось з домашніми улюбленцями . Вам подобаються ці тварини?
Pupils: Так, нам подобаються тварини!
в) Заняття:
Вчитель показує дітям фотокартки по черзі і називає тварин англійською мовою. Учні хором повторюють за вчителем назву тварини.
Teacher: a dog - собака
Pupils: a dog
Teacher: a cat- кішка
Pupils: a cat
Teacher: a parrot- папуга
Pupils: a parrot
Teacher: a rabbit- кролик
Pupils: a rabbit
Teacher: a fish- рибка
Pupils: a fish
Teacher: a hamster- хом'як
Pupils: a hamster
Teacher: a guinea pig- морська свинка
Pupils: a guinea pig
Перегляд відеоматеріалу
Ігри на закріплення слів з теми:
- Для закріплення нових слів вчитель дає одній дитині по фотокартці, називаючи тварину англійською. Вона передає наступному, повторюючи слово. І так ланцюжком.
-Діти сидять у колі на стільчиках , у кожної дитини картка з зображенням домашнього улюбленця.Вчитель називає англійською мовою назву тварини. Коли дитина чує слово встає та оббігає коло ззовні та сідає на своє місце.
Учитель. Дітки, сьогодні ми навчимося розповідати про тваринок, які живуть у нас вдома. Послухайте, як це роблю я – I have a puppy. Its name Rozetta. It is brown. It is little. It can run and jump
г) Фізкультхвилинка:
Щоб діти трохи розслабились та відпочили вчитель проводить фізкультхвилинку. Діти встають.
Teacher: Діти а зараз ми з вами трохи відпочинемо.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
And eyes, and ears, and mouth,
And nose.
Head, shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
Учитель: А тепер дітки послухайте віршик та доповніть його (повторення тем
« Тварини та Кольори»)
Малювалася картина із тваринками хатина,
Сіра мишка малювала, тільки не розфарбувала.
Діти люблять малювати, нумо мишці помагати.
Ось біжить руденький cat - обираємо фарбу (red).
А цих сірих мишей - намалюємо фарбою (grey).
Мавпу і ведмедик бравий - ми малюємо фарбою (brown).
Поросятко Хрюки-свинк - намалюємо фарбою.. .(pink ).
А собаку, що звуть Крег - замалюємо фарбою... .(black).
Дуже рибки й папуг я люблю - їх малюємо фарбою...(yellow, blue ).
Про хом’яка й кролика не забувай - замальовуй їх фарбою ...( white )
А щоб жабку розмалювати колір легко підібрати,
Бо для жабки він один - обираєм фарбу...( green).
От дарунок так дарунок, от малюнок так малюнок,
Мишка глянула з нори,
Хто назве всі кольори?
( Діти називають кольори)
Учитель. Діти, а зараз ми з вами зробимо книжечку про домашніх улюбленців.
Let’s make a pet book!
(Діти приклеюють зображення тварини на підготовлений аркуш паперу, книжка підписана “ A Pet Book”)
Розігруємо мікродіалог:
2. Заключна частина
Вчитель промовляє з дітьми найскладніші слова теми.
Прощання:
Teacher: Good bye , children!
Pupils: Good bye,teacher!
MY PET BOOK