“Формування громадянської куомпетентності на уроках англійської мови”
Номер слайду 2
“Неосвіченість реальним чином зміцнює диктатуру і послабляє демократію.” — Ф. Саргоса
Номер слайду 3
Громадянська компетентність-здатність людини активно, відповідально й ефективно реалізовувати громадянські права й обов’язки з метою розвитку демократичного суспільства.
Номер слайду 4
Складові громадянської освіти-Громадянські знання. Громадянські вміння. Громадянські чесноти
Номер слайду 5
Формування громадянської компетентності це - навчанняпро права людини і демократію;для дотримання прав людини і принципів демократії;через здобуття власного досвіду громадянської відповідальності;
Номер слайду 6
Мета: Формування громадянської компетентності учнів засобами іноземної мови. Очікувані результати: Формування активного громадянина демократичного суспільства. Формування у школярів активної життєвої позиції.
Номер слайду 7
Формування громадянської компетентності через:громадянознавчий зміст тем;активні і інтерактивні методи навчання;вправи на формування громадянської компетентності.
Номер слайду 8
Технології навчання: Робота в парах;Робота в малих групах;Ділові та рольові ігри;Проєктні. Дебати. Дискусії.
Номер слайду 9
Використання вправ, направлених на формування громадянської компетентності.
Номер слайду 10
Умови формування громадянської компетентності на уроці: Демократизація методів навчання;Поширення методів, орієнтованих на особистість учня;Реалізація педагогічних проєктів, що грунтуються на спільній колективній меті та співпраці учасників;Формування освітніх підходів, що тісно пов’язують теорію з практикою;Залучення учнів до індивідуального та колективного оцінювання якості навчання.