Сучасний комбінований урок вивчення нового матеріалу із застосуванням інноваційних технологій. До конспекту створена презентація, яку ви можете знайти в моїх доданих матеріалах
Конспект уроку з основ здоров’я у 6 класі на тему: « ХАРЧУВАННЯ ПІДЛІТКІВ»
Учитель: Моргун Т.А.
МЕТА: ознайомити учнів із основними поживними речовинами та джерелами їх надходження, учити відрізняти корисну їжу від тієї, що може зашкодити здоров’ю; розвивати вміння сприймати на слух інформацію; виховувати бажання берегти життя та здоров’я.
ТИП УРОКУ: вивчення нового матеріалу
ОБЛАДНАННЯ: картинки, роздатковий матеріал, молочні приклади, портрет Наполеона Бонапарта, презентація
ХІД УРОКУ.
1.АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ.
1.Що потрібно людині, щоб вона була здоровою?
11.МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
111.СПРИЙМАННЯ ТА УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ.
1.Складові їжі ( робота з підручником $ 5, робочий зошит стор.12)-
білки, жири, вуглеводи, мінерали,вітаміни. Слайд 3
На дошці висять картинки з набором різних продуктів харчування, назви закриті.
2.Білки-будівельний матеріал. Слайд 4 . Вибрати картинки, де є продукти, що містять білки.
3.Жири-джерело енергії. Слайд 5 .Вибрати картинки, де є продукти багаті на жири.
4.Вуглеводи- генератор енергії. Слайд 6. Вибрати картинки, де продукти містять вуглеводи.
5.Денний раціон підлітка. Слайд 7.
6.Вітаміни-обмін речовин, захист від інфекцій. Слайд8.
Домашнім завданням для учнів 1 ряду було підготувати інформацію про вітаміни.
Діти розповідають кожен про один вітамін.
ё
7.Вплив кількості вітамінів. Слайд9.
8.Мінерали- ріст, розвиток кісток, мязів, кровоносної системи. Слайд 10.
Учні 2 ряду зповідають про мінерали.
9.Наполеон Бонапарт про йод. ( На дошці портрет Наполеона).
10. Фізкультхвилинка. Корисно-шкідливо. Слайд 11.
Учитель показує картинки продуктів харчування, якщо корисно- плескають в долоні, якщо шкідливо- встають.
.
11.Молочні приклади.(Робота в групах). Слайд 12.
12. Відгадай (завдання по рядах). Слайд 13.
13.Загадки (учні 3 ряду розказують загадки, що було їх домашнім завданням.Слайд 14.
14.Чарівна торбинка. Слайд 15. (Спікери груп з торбинки витягують завдання).
15. Що корисніше? (завдання по рядах).Слайд 16.
1У. УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ.
На цьому уроці я дізнався… Слайд 17.
У.ПІДСУМОК УРОКУ.
Оцінювання учнів.
У1. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: вивчити $ 5. завд. 4 в роб. зошиті, підготувати інформацію про продукти, щомістять йод.