Інтегрований урок математики та фізкультури

Про матеріал
Пропоную консппект інтегрованого уроку: математика + фізична культура. Урок розрахований на проведення онлайн.
Перегляд файлу

Математика і фізкультура

 

Тема. Засвоєння таблиць множення і ділення.

Розв’язування задач на знаходження периметра квадрата. 

Положення тіла у просторі. Підтягування у висі лежачи. Акробатика: перекид назад в упор стоячи на колінах, в упор присівши; перекиди вперед; «Міст» з положення лежачи.

Інтегрований урок, урок застосування знань умінь та навичок

  • Мета. Вправляти учнів у застосуванні випадків табличного ділення на 7 під час розв’язування прикладів і задач; закріпити навички додавання і віднімання в межах 100, удосконалювати обчислювальні навички. Формувати вміння знаходити периметр прямокутника. Розвивати у школярів творче мислення, математичне мовлення, вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки. Формування здоров’язбережувальної компетентності школярів шляхом засвоєння  знань про               усвідомлення здоров’я як вищої життєвої цінності.
  • Продовжити ознайомлювати учнів з загально-підготовчими вправами. Сприяти розвитку координації рухів, спритності, швидкості, витривалості, фізичному розвиткові учнів;

Формувати ціннісне ставлення до здоров’я через пропаганду фізичної культури і спорту, здорового способу життя через гру. Виховувати у третьокласнитків активність, уважність, позитивне ставлення до навчання.

  •  
  •  

ХІД УРОКУ

-  Я хочу розповісти вам таємницю, тільки нікому її не розповідайте. Я вам вже говорила, що математика чудесна і таємнича наука і сьогодні вона відкриває нам двері у свій незвичайний математичний океан. І наш клас зараз перетворився у корабель капітаном у якому стане той, хто найкраще себе проявить у нашому плаванні і назбирає найбільше монет, монети вибудете малювати в зошиті на полях, для формування скарбу ви отримуватимете за активність під час  уроку і правильні відповіді.

4хв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тому нам треба гарно розім’яти м’язи разом з нашими юнгами

Проводимо розминку.

Відео 1

А ось і карта з якою ми вирушаємо в плавання. Але щоб відчалити від берега потрібно отримати дозвіл берегової охорони. І допоможе нам в цьому пасажир, без якого жодна мандрівка не відбувається. Що це за таємничий пасажир, відгадайте.

Коли хочеш ти лічити,

То мене повинен вчити.

Бо коли мене не знаєш,

     То нічого не пізнаєш. (Таблиця множення).Слайд 4

А тепер пройдіть тест

  1. Математичний тест. (Кластайм)
  2. Острів уважних

Баки наповнені, якорі підняті, корабель вирушає в дорогу. «Тримай ніс за вітром!» Відправимось у подорож.

Ось ми потрапили на острів уважних.

Перевірка умінь додавати і віднімати в межах 100 (№ 462 стор. 74) за допомогою тесту на платформі Кластайм

Не забувайте малювати  монети за правильну відповідь.

3хв

 

 

2 хв

Наш шлях продовжується, нам треба добре підготуватися до дальньої дороги, тому виконуємо вправи складніші і інтенсивніше

Відео 2

В.п. ноги разом, руки перед собою

1. мах лівою ногою, дістали пальці правої руки

2 мах правою ногою,  дістали пальці правої руки

3 -нахил тулуба, правою рукою дістати носок лівої ноги;

4 - нахил тулуба, лівою рукою дістати носок правої ноги;

5 – нахил тулуба вліво, правою рукою тягнемся в бік нахилу;

6 - нахил тулуба вправо, ліою рукою тягнемся в бік нахилу;

7- сісти на шпагат.

Робота з підручником. С. 74 – 75

Гра «Продовжуй» віддаємо швартові на Острові обчислень

Усний рахунок № 465 (презентація слайд №4) Заповнюємо корабельний журнал – зошити.

Наступного разу пришвартувалися до острова королеви Задачі (самостійно) Працюємо в корабельному журналі

Задача 463.

3 дні- 9 покрівель  (один день)

7 днів - ? покрівель

МОНЕТИ складайте!

6 хв

 

 

2 хв

Всі – на палубу!

Спробуйте виконати вправи , які нам будуть сьогодні потрібні для виконання акробатичної композиції.

Намагайтеся повторити за тренерами.

Спочатку зробіть « Місточок» з положення лежачи.

Потім виконайте вправу з положення лежачи, ніжками дістаньте до голови

А тепер виконайте вправи на укріплення пресу. Якщо поруч є дорослі, хай вам допоможуть

Потім виконайте присідання.

Відео 3

По «місточку» ми переходимо на новий острів - Острів геометричних фігур Повертаємося до корабельних журналів. Периметр квадрата № 467

-Що ми знаємо про сторони квадрата?

-як обчислити його периметр?

Р= а+а+а+а

Якою дією ми можемо замінити дію додавання однакових доданків?

Р = а·4

Виконай завдання задачі

Р= 7+7+7+7=7·4=28(см)

6 хв

 

 

2 хв

Відео 4 . Наступний наш крок , поєднання вправ

 у композицію:

  • два перекиди вперед,
  • «місток»
  • «берізка»
  • перекид вперед
  • півшпагат

Усмішка!

Острів Знайок

Гра «Не зіб’юсь» Завершуємо роботу в корабельному журналі.

Обчислюємо вирази 468 з коментарем

Записуємо в два стовпчики:

29+5·6=59            49:7+2·7=21

21-3·7= 0             32:8+ 4·7=32

8·7 -35= 21           7·0=0

5·7 +52=87           7·1=7

6 хв

 

 

3 хв

Відео 5. Наступна композиція більш складна.

 -Два нахили тулуба, руки розводимо в різні сторони

-ногу витягуємо вгору в шпагаті

- стаємо в «ластівку»

- нахил тулуба, руками обхопити коліна

- повний оборот тулуба на одній нозі

- нахил тулуба, руками обхопити коліна

- оберт

- шпагат

- у шпагаті, ногу тримаємо руками перекочуємося набік;

- «Берізка»

- «місток»

- поперечний шпагат

Усмішка!

Творча робота над таблицею множення за № 466

На 4 діляться  12, 24, 20, 8  (ГРІМ)

На 5 ділиться 25, 30, 35, 20 (ЛИЖІ)

На 6 ділиться 12, 24, 30, 42 (ГРИБ)

 

 

 

1 хв

Відео 6. Заключні вправи з веселим піратом.

Рефлексія за допомогою платформи Кластайм 3 хв. Полічіть свої скарби! В кого найбільший скарб?

Домашнє завдання. Стор. 75 № 469, 470

 

З друзями погратися в гру «Чий голосок»

 

docx
Пов’язані теми
Математика, 3 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
18 листопада 2022
Переглядів
552
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку