Конспекст уроку з інформатики для 2 класу на тему: "Пристрої для створення та опрацювання графічних зображень" пов'язаний з Презентацією уроку з інформатики для 2 класу на тему: "Пристрої для створення та опрацювання графічних зображень". Рекомендовано використовувати як єдине ціле. В презентації використовуються звукові вправи для очей, цікаві фізкультхвилинки, патриотичного напрямку прслів'я.
Інформатика. 2 клас. Згідно з навчальною програмою (оновленою в 2017 році) інформатика для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класів:
http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html 2017-2018 н.р.
Інформатика. 2 клас.
Тема уроку 19: «Пристрої для створення та опрацювання графічних зображень»
Цілі уроку:
Навчальні: ознайомити з Пристроями для створення та опрацювання графічних зображень , навчити створювати графічні зображення за допомогою графічного редактора;
Розвивальні: розвивати логічне мислення, планувати свою діяльність, спонукати до аналізу своїх дій;
Виховні: виховувати інтерес до предмету інформатика, уважність, патріотичні настрої.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація до уроку, проектор, підручник.
Програмне забезпечення: графічний редактор Tux Paint.
Хід уроку:
Учитель привітається, налаштовує учнів на увагу, перевіряє готовність до уроку, відмічає відсутніх.
Фронтальне опитування:
Дайте загальну назву таким поняттям:
Шапка, пальто, рукавиці, шуба. (Зимовий одяг)
Крісло, стіл, стілець, шафа, диван. (Меблі)
Сокира, молоток, пилка, викрутка. (Інструменти)
Принтер, клавіатура, системний блок, монітор, миша. (Комп’ютер)
Робота в парах. (Роздатковий матеріал)
Об’єднай назви пристроїв у групи пристрої вводу та пристрої виводу інформації
Монітор
Сканер
Клавіатура
Модем
Миша
Принтер
Демонстрація пристроїв. Бесіда учителя про призначення пристроїв.
Встали рівно біля парт, починаємо наш старт.
Руки вгору, руки вниз, подивились пильно скрізь.
Головою покрутили, потім разом всі присіли.
Піднялись, понагиналися і здоровими зосталися.
1) Робота з підручником. С.130 (Слайд 11, 12 ) Фронтальна та індивідуальна робота.
2) Робота за комп’ютером. (Слайд 13-17). Індивідуальна робота.
7. Вправи для очей. (Слайд 18) Фронтальна робота.
8. Рефлексія. (Слайд 19, 20) Фронтальна робота.
1)Допоможіть зібрати розсипане прислів’я. (Слайд 19)
У світить і сторонці не чужій так сонце.
(Відповідь: У чужій сторонці не так світить і сонце.)
2) Запитання: