Конспект корекційно-розвиткового заняття для дітей з ЗПР (2 клас) на тему: «Веселі пригоди на фермі» за програмою «Корекція розвитку» авт. Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

Про матеріал
Конспект корекційно-розвиткового заняття для дітей з ЗПР (2 клас) на тему: «Веселі пригоди на фермі» за програмою «Корекція розвитку», авт. Сак Т.В., Прохоренко Л.І.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

 

Конспект  корекційно-розвиткового заняття

для дітей з ЗПР (2 клас)

на тему:

«Веселі пригоди на фермі»

 за програмою «Корекція розвитку» 

авт. Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

 

 

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                   Підготувала:

                                                                                                 вчитель-дефектолог

                                                                                                   Юлія ПОЛЯКОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кривий Ріг

2024

Конспект корекційно-розвиткового заняття для дитини 2 класу:

Розвиток аналізу, синтезу та мислення

Тема: "Веселі пригоди на фермі"

Мета:

  • Розвивати логічне мислення, аналіз, синтез, узагальнення.
  • Закріпити знання про домашніх тварин, їхні особливості та звуки, які вони видають.
  • Формувати вміння класифікувати предмети за різними ознаками.
  • Розвивати увагу, пам'ять, дрібну моторику.
  • Створити позитивну мотивацію до навчання.

Обладнання:

  • Картинки з зображенням різних домашніх тварин.
  • Картки з написами звуків, які видають тварини.
  • Іграшки або фігурки домашніх тварин.
  • Коробка з різними предметами, пов'язаними з фермою (сіно, морква, гребінець, нитка тощо).
  • Пазл з зображенням ферми.

Хід заняття:

  1. Організаційний момент:
  •           Привітання, створення позитивного настрою.
  •           Оголошення теми заняття: "Веселі пригоди на фермі".
  •           Розповідь про те, що ми сьогодні вирушимо на ферму і познайомимося з її мешканцями.
  1. Основна частина:

     "Вгадай, хто це":

  •           Показати картинки з зображенням різних домашніх тварин.
  •           Запропонувати дитині назвати тварину і описати її (яка, що їсть, які звуки видає).

     "Хто як говорить?":

  •           Розкласти картки з написами звуків.
  •           Запропонувати дитині підібрати до кожної тварини відповідний звук.

    "Збери ферму":

  •           Розкласти пазл з зображенням ферми.
  •           Запропонувати дитині зібрати пазл, називаючи кожну деталь.

  "Чарівна коробка":

  •           Показати коробку з різними предметами.
  •           Запропонувати дитині дістати по черзі предмети і розповісти, для якої тварини він потрібен.

   "Хто зайвий":

  •           Викласти рядки з картинок: тварина, тварина, предмет.
  •           Запропонувати дитині знайти зайвий предмет і пояснити, чому він не підходить до інших.
  1. Заключна частина:
  •           Підведення підсумків:
  •           Похвалити дитину за виконання завдань.
  •           Обговорити, які тварини їй сподобалися найбільше.
  •           Розповісти, що сьогодні ми вчилися описувати тварин, класифікувати предмети.
  •           Запропонувати дитині намалювати свою улюблену тварину.

Очікувані результати:

  •           Дитина продемонструє вміння аналізувати та синтезувати інформацію.
  •           Закріпить знання про домашніх тварин.
  •           Розвине навички класифікації предметів за різними ознаками.
  •           Покращиться увага, пам'ять та дрібна моторика.
  •           Сформується позитивне ставлення до навчальної діяльності.

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Психологія, Розробки уроків
Інкл
Додано
5 січня
Переглядів
23
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку