Предмет |
Математика |
||
Урок |
№ 100 |
№ 101 |
|
Клас |
6-А |
6-Б |
|
Дата проведення уроку |
03.04.2019 |
03.04.2019 |
|
Тема уроку |
Ділення раціональних чисел |
||
Мета уроку
|
Формування предметних компетентностей:
Формування ключових компетентностей:
|
||
Тип уроку |
Засвоєння нових знань |
||
Форми та методи |
колективна та індивідуальна робота, практичний метод розв’язування завдань |
||
Наочність та обладнання |
Підручник, опорний конспект, презентація |
||
Перебіг уроку |
|||
№ |
Етапи уроку |
Методи та прийоми. На що звернути увагу |
|
І |
Організаційний |
Перевірити готовність учнів до уроку та налаштувати їх на роботу |
|
ІІ |
Перевірка домашнього завдання |
Перевірити наявність та якість виконання домашнього завдання та відповісти на запитання учнів, які виникли під час виконання завдань. В індивідуальному порядку перевірити роботи учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги. |
|
ІІІ |
Мотивація навчальної діяльності |
Що чекає вас сьогодні на уроці? Так, звичайно, це вивчення нової теми «Ділення раціональних чисел», а це означає, що ви підніметесь ще на одну сходинку знань у світі математики |
|
ІV |
Формулювання мети й завдан-ня уроку |
Основна мета уроку — сформулювати правила ділення раціональних чисел, розпочати роботу з вироблення вмінь застосовувати ці правила для розв'язування вправ, що передбачають виконання ділення раціональних чисел |
|
V |
Актуалізація опорних знань учнів |
Працюємо усно: 1.
2. Спростіть вираз та назвіть коефіцієнт виразу:
3. Спростить вираз:
4. Гра «Вірю-не вірю» № 1 № 2 7х - 8 - 6х + 3 = - 5; 7х - 8 - 6х + 3 = - 5; 7х - 6х - 8 + 3 = - 5; 7х - 6х - 8 + 3 = - 5; х – 5 = - 5; х – 5 = - 5; х = - 5 - 5; х = - 5 + 5; х = - 10; х = 0; Відповідь: -10. Відповідь: 0.
№3 №4 36 ∙ 28 + 36 ∙ 39 – 67 ∙ 46 = 36 ∙ 28 + 36 ∙ 39 – 67 ∙ 46 = = 36(28 + 39) – 67 ∙ 46 = = 36(28 + 39) – 67 ∙ 46 = = 36 ∙ 67 – 67 ∙ 46 = = 36 ∙ 67 – 67 ∙ 46 = = 67(36 - 46) = 67 ∙ 10 = 670. = 67(36 - 46) = 67 ∙ ( - 10) = - 670. |
|
VІ |
Вивчення нового матеріалу:
|
|
|
VІІ |
Удосконалення знань та вмінь учнів |
Виконати усно: «Мозковий штурм»
Виконати письмово:
Робота в парах:
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА |
|
VІІІ |
Робота з учня-ми, які мають початковий рі-вень навчаль-них досягнень |
Індивідуальні консультації
|
|
ІХ |
Підсумки уроку |
|
|
X |
Рефлексія |
|
|
ХІ |
Домашнє завдання |
Вивчити: § 29 Виконати: № 1316, № 1324, № 1328, № 1340 Повторити: § 24 |
|
Відповіді:
Домашнє завдання:
№ 1324
№ 1328
№ 1340