Тема: Іграшки. Кольори.
Мета:
Навчальна: повторити слова за темами «Іграшки» ,»Кольори».
Поглибити знання учнів з теми, розвивати кругозір учня.
Закріпити вживання граматичної структури It is…
Розвивальна: Розвивати культуруспілкування.
Розвивати пам'ять , уважність, спостережливість, навички усного мовлення.
Розвивати логічне мислення учнів.
Виховна: Сприяти вихованню почуття ввічливості та чуйності у стосунках
один з одним.
Виховувати старанність, бережливе ставлення до іграшок.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання:картки різного кольору, малюнки по темі «Іграшки», робочий зошит,кольорові олівці, м’яч ,картки для роботи, смайлики різного настрою.
Хід уроку
I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greetings/Привітання.
T: Hello,children!I’m glad to see you!
Ps:Hello! We are glad to see you too!
T: How are you today? Come here and show us a picture with your mood.
(Учні виходять до дошки і обирають малюнок зі смайликом, який показує настрій)
P1:I am fine, thank you.
P2:I am so-so.
Phonetic drills/Фонетична розминка.
T:Repeat after me:[r].I’ll say a word. You have to listen. If you’ll hear this sound [r], clap your hands. Let’s try!(green, rabbit, rose, red, pink, rike, kite, read).
Lexical drills/Лексична розминка.
(Учні повторюють за вчителем хором, потім 1-2 учні самостійно,біля дошки,вказуючи на кольори)
Щоб навчитись малювати,
Треба кожний колір знати.
Green – зелений, як травичка.
Blue – блакитний, як водичка.
Yellow – жовтий, як курчатко.
Grey – як сіре мишенятко.
Pink – рожевий,наче ружа.
Black – це чорний, як калюжа.
Red – червоний, наче мак.
Purple – схожий на буряк.
White – це білий, білий сніг,
Що на землю м'яко ліг.
II.Основна частина уроку.
1)Aim/Оголошення теми та мети уроку.
T: Сьогодні ми з вами повторимо лексичний матеріал з теми «Іграшки. Кольори».
2) Повторення кольорів
Вправа «What colour is it?”
Вчитель вказує на картку відповідного кольору, а учні називають колір.
T: What colour is it?
Ps: It is blue.
Далі вчитель трошки ускладнює завдання:
T: Is it blue?(вказує на червоний колір)
Ps:No, it isn’t . It is blue.
T: Is it green?(вказує на зелений)
Ps:Yes, it is.
Гра «Їстівне – неїстівне»
Учні стають у коло. Учитель бере м’яч, кидає його учневі, називаючи овочі та
фрукти, учень, спіймавши м’яч, називає їх колір.
T:лимон.
Ps: It is yellow.
3)Повторення назв іграшок.
Вчитель вказує на іграшку і ставить запитання:
T:What is it?
Ps: It is a robot.
Гра “What is missing?”
(Учитель ховає іграшку, в учні повинні вгадати її, ставлячи питання «Is it …?”.
Учень, який відгадав, виконує роль ведучого).
4)Physical Activity/Фізкультхвилинка
T: Are you tired? Let’s have a rest. Stand up!
Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
Sit down!
Stand up! Bend left, bend right!
Stand still.
Hands down. Sit down.
5) Listening/ Аудіювання
(вчитель роздає учням картки, на яких зображені іграшки, і дає завдання розфа-
рбувати іграшки, відповідно до інструкцій вчителя)
T: Listen to me and do the task.
T: Colour the robot is blue.
Colour the plane is white.
Colour the doll is red.
Colour the car is green.
Colour the ball is yellow.
Після цього вчитель перевіряє правильність виконання завдання.
6) Робота в зошиті
Учні називають зображені іграшки і розмальовують їх.
III.Заключна частина уроку.
Підсумок уроку
T: Які назви іграшок ви знаєте? Назвіть їх англійською мовою.
Які кольори ви знате?
Гра «Guess the missing word»
(Вчитель розказує віршик про кольори, а учні називають пропущене слово-
колір).
Пральний засіб фірми Tide
По-англійськи буде … (white)
Море, де стоїть Артек
По-англійськи буде …(black)
Колір лісу і долин
По-англійськи буде …(green)
А у тітоньки Белли
Улюблений колір … (yellow)
Небо чисте я люблю
Його колір буде …(blue)
А ведмідь на прізвисько Бравий
Колір вибрав собі …(brown)
T: Stand up!The lesson is over. Good-bye.
1