Урок: |
25 |
Клас: |
1- В |
Дата: |
05 |
12 |
2018 |
Вчитель: Шаповалова Т.Ю. |
|
|
|||||||||
Тема уроку: |
Давай пограємось. |
||||||||
Підтема уроку: |
Іграшки. |
||||||||
|
|||||||||
Тип уроку: |
урок засвоєння нових знань. |
||||||||
|
|||||||||
Навчальна мета: |
|
||||||||
|
|||||||||
- відпрацьовувати набутий мовний досвід; |
|||||||||
- формувати навички правильної вимови звуків; |
|||||||||
Розвиваюча мета: |
|
||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
Виховна мета: |
|
||||||||
- виховувати в учнів повагу до культури країни, мова якої вивчається. |
|||||||||
Очікувані результати: |
- учні розпізнають та називають іграшки |
||||||||
|
|||||||||
Обладнання: |
CD, Flashcards (toys): 27 – 36, Activity Books, Teacher’s Resource Book (optional) |
||||||||
|
|||||||||
ХІД УРОКУ:
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
- Good morning, children! - Let’s start our lesson and greet each other: Hello! Hello! Nice to see you, to see you! Hello! Hello! Nice to see you too! Oh, what a lovely day! Oh, what a wonderful day! |
Учні вітають учителя та один одного, співають пісню.
|
(Стук у двері, поштар приніс посилку для 1 – В класу) - Children, look there is a letter. Let’s read together: Hello children! How are you? My name is Santa! Help me! Decorate the New Year Tree!
Діти, це лист від Санта Клауса. Адже почалась зима та скоро ми почнемо відзначати свята. Які свята ви знаєте? - Так! І Санта звернувся до нас із проханням допомогти йому прикрасити новорічну ялинку. Ми допоможемо йому? |
Діти із задоволенням слухають листа та відповідають на питання.
|
- What do you see? - Say together [s] – snowflakes. - What season is it now? - Repeat [w] – winter. - How the weather today? - [k] – cold. - [r] – rub your nose. - [θ] – throw. Time to throw.
Winter comes Snowflakes twirl It is cold Rub your nose Make a snowball Time to throw Ready, steady, go!
- Open your snowball. What is this? - This is a snowflake. - Так, це сніжинка. У кожного є сніжинка. Давайте складемо їх у коробку. Put snowflakes in the boх and count them. - One, two…
|
Діти відповідають на питання та повторюють за вчителем.
Діти розповідають віршик із відповідними рухами. Знаходять сніжинки у снігових кулях та рахують їх. |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
Цікаво, що в середині?
Як ви гадаєте, що всередині?
|
Діти слухають учителя та передають один одному коробок по колу, намагаючись відгадати, що всередині. |
a kite; a monster; a doll; a plane; a computer game; a train; a car; a go-kart; a ball.
Відповідайте на питання “What”, та відстукуйте ритм долонями (гра-руханка, замінює фізхвилинку). |
Діти знайомляться з новою лексикою, повторюють за вчителем. Тренуються у вживанні ЛО за допомогою гри. Діти відповідають на питання та відстукують ритм. |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
Open your Activity Books. Eхerсise 1 page 34. Listen and number (CD 1, 63): Number one: ball; Number two: car; Number three: computer game; Number four: bike; Number five: doll; Number siх: plane; Number seven: kite; Number eight: go-cart; Number nine: monster; Number ten: train. - Let's check. That’s right. |
Діти сприймають на слух матеріал, та відтворюють у зошиті, співвідносять число із іграшкою, яку називають. |
А зараз дівчатка прикрасять її стрічкою. Ось яка ялинка у нас. Давайте розглянемо прикраси для ялинки. Тут написані звукуи, давайте назвемо їх, та розвісимо прикраси на дошці.
Яка гарна ялинка. Close your eyes (вмикаються вогники на ялинці). One, two, three – look at the New Year Tree. |
Учні розбирають посилку. Самостійно збирають ялинку під наглядом учителя, та прикрашають на свій смак, спираючись на творчий досвід. Повторюють за вчителем звуки, можуть їх розрізняти. Називають кольори, можуть їх самостійно визначати, розрізняти, називати.
|
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
|
Учні діляться враженнями . |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
Our lesson is over. I love you so much. Bye-bye! See you! |
Учні відповідають на питання, радіють, що допомогли Санті. Кажуть до побачення вчителю. |