Конспект уроку "Лондон у давнину"

Про матеріал

Розробка уроку для 4 класу, спрямована на розвиток уміннь усного мовлення та аудіювання, організацію оперування лексичними одиницями, що вивчаються у власній мові учнів на рівні слова, словосполучення, речення, понад фразової єдності,навчання учнів читати текст з вилученням основної інформації.

Перегляд файлу

Тема:Лондон в давнину.

Цілі:

ПРАКТИЧНІ :

  • Розвивати уміння усного мовлення та аудіювання;
  • Організувати оперування лексичними одиницями, що вивчаються у власній мові учнів на рівні слова, словосполучення, речення, понад фразової єдності;
  • Навчити учнів читати текст з вилученням основної інформації;

Виховні :

  • Виховувати в учнів наполегливість у подоланні труднощів;
  • Стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.

Розвиваючі :

  • Розвивати фонематичний слух учнів;
  • Розвивати логічне мовлення;
  • Розвивати довготривалу пам'ять, здатність самостійно планувати мовний поступок;
  • Розвивати зорову пам'ять учнів, удосконалювати навички вимови.

Обладнання: підручник, малюнки, картки для індивідуальної роботи.

Тип уроку: формування знань та умінь.

 

                                                Хід уроку

Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 Фонетична зарядка.

Читання звуків на картках

 Оголошення теми уроку.

How do you think, what is the topic of our lesson?

You are right the topic of our lesson is «Ancient London».

 

Основна частина уроку.

Контроль домашнього завдання.

Проведення аудіювання

What would you do if you were British?

Weather. If smb started discussing weather with you, you would …. .

a) change the weather topic

b) speak about weather non-stop

c) turn round and go away

Tea. If you drank smth at 5 o’clock, it’d be . . .

a) beer and butter

b) tea and soda

c) tea and milk

Food. If you had lunch, you’d have….

a) fish’n’chips

b) a hamburger

c) pasta

Manners. If your steak at the restaurant were as hard as boots, you’d…

throw it at the waiter

say: “Well, it’s not too bad. ”

throw it under the table and leave

Pets. If you had a pet, you’d….

a) build monuments to your pet after its death

b) never allow it to lie on your bed

c) feed it very rarely

Privacy. If you met a person in the street, you’d….

come up to him and hug him

never come too close

kiss him on the cheek

Sports. If you were a Brit, you’d…

a) go skiing

b) go bunjee jumping

c) go fox hunting

Активізація вивченої на попередніх уроках лексики.

 

Дітям роздаються завдання для виконання.

Фізкультхвилинка. Relaxation

 T e a c h e r: It seems to me that you are tired a little, are not you?

 P u p i l s: Yes, we are.

T e a c h e r: Let’s do some physical exercises. Stand up, please. Repeat after me, please.

Hands up! Clap! Clap!                        Touch your shoulders!

Hands down! Shake! Shake!               Touch your nose!

Hands to the left! Clap! Clap!             Bend left! Bend right!

Hands to the right! Clap! Clap!           Touch your ears!       

Hands on hips, hands to the sides!       Touch your toes!

Hands up!                                             Hands down!

Hands on hips!                                     And sit down!

Діти продовжують працювати над завданнями.

Тренування в читанні

1.Передтекстові вправи

Повторити з учнями ЛО на вивчену тему. Чітко пояснити  завдання.

2.Етап читання тексту

Читати та перекладати вправу 1 на стр.60

3. Повідомлення про прочитане

Учні розповідають, спираючись на текст. Так як це новий текст, то можна дозволити учням зачитати найбільш важкі речення.

4.Післятекстові вправи.

  • Учні дають відповіді на поставленні питання.
  • Впр.2 на стр.60
  • Продовжити речення
  • Проведення вікторини «Great Britain. London»

Клас ділиться на дві команди. За кожну правильну відповідь – один бал. Перемагає команда, яка отримала більше балів.

  1. What is the full name of the country?
  2. How many parts does Great Britain consist of?
  3. Is GB an island country?
  4. What is the highest mountain in Britain?
  5. What are the three colours of the British flag?
  6. What is the official language of GB?
  7. What is the capital of GB?
  8. What is the most famous building in London?
  9. What is the name of London’s bus?
  10. What historical places of London do you know?
  11. What is the name of London’s underground?
  12. Who lived on the British Isles many hundred year ago?
  13. What race did the Britons belong to?
  14. Who came to Britain in the first century B.C.?
  15. When was the territory invaded by the Romans?
  16. What did they bring to the Celts?
  17. What river does London stand on?
  18. How many parts is London divided into?
  19. Is Westminster Abbey is an old beautiful church?
  20. The House of Parliament is a beautiful building with two towers and very big clock called Big Ben?

 

Заключна частина уроку.

 

  1.     Підсумок уроку.

What have you known from the lesson? Do you like the lesson?

  1.     Домашнє завдання.

Впр.5 на стр.45 (письмово)

  1.     Оцінювання.

 

 

 

docx
Додано
20 липня 2018
Переглядів
543
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку