Метою цього уроку є розвиток умінь усного мовлення та аудіювання;організація оперування лексичними одиницями, що вивчаються у власній мові учнів на рівні слова, словосполучення, речення, понад фразової єдності;навчити учнів читати текст з вилученням основної інформації.
Тема:Незвичайний скарб.
Цілі:
ПРАКТИЧНІ :
Виховні :
Розвиваючі :
Обладнання: підручник, малюнки, картки для індивідуальної роботи.
Тип уроку: формування знань та умінь.
Хід уроку
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Фонетична зарядка.
Читання звуків на картках
Оголошення теми уроку.
How do you think, what is the topic of our lesson?
You are right the topic of our lesson is «Ann's treasure»
Основна частина уроку.
Контроль домашнього завдання.
Активізація вивченої на попередніх уроках лексики.
Дітям роздаються завдання для виконання.
Фізкультхвилинка. Relaxation
T e a c h e r: It seems to me that you are tired a little, are not you?
P u p i l s: Yes, we are.
T e a c h e r: Let’s do some physical exercises. Stand up, please. Repeat after me, please.
Hands up! Clap! Clap! Touch your shoulders!
Hands down! Shake! Shake! Touch your nose!
Hands to the left! Clap! Clap! Bend left! Bend right!
Hands to the right! Clap! Clap! Touch your ears!
Hands on hips, hands to the sides! Touch your toes!
Hands up! Hands down!
Hands on hips! And sit down!
Діти продовжують працювати над завданнями.
Тренування в читанні
1.Передтекстові вправи
Повторити з учнями ЛО на вивчену тему. Чітко пояснити завдання.
2.Етап читання тексту
Читати та перекладати вправу 2 на стр.44
3. Повідомлення про прочитане
Учні розповідають, спираючись на текст. Так як це новий текст, то можна дозволити учням зачитати найбільш важкі речення.
4.Післятекстові вправи.
Тренування в граматиці
Повторення утворення та вживання ступенів порівняння прикметників:
Заключна частина уроку.
What have you known from the lesson? Do you like the lesson?
Впр.5 на стр.45 (письмово)