Конспект уроку з англійської мови
WE LIKE ANIMALS
Тема: We like animals
Клас: 2
Мета:
Практична: вчити учнів вживати в мові лексику за темою «Тварини», формувати навички монологічного мовлення на рівні речення. Вчити учнів читати окремі слова. Удосконалювати навички вживання множини іменників та граматичної структури “Ithasgota…” в усному мовленні на рівні фрази і через багаторазове повторення.
Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, здатність мовного самоконтролю. Сприяти розвитку допитливості та мислення на уроках англійської мови. Розвивати уміння логічного викладу думок та фонематичний слух.
Виховна: виховати у дітей позитивне ставлення до навколишнього середовища і тварин.Виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови.
Освітня: розширити світогляд учнів та їх знання про культуру мови.
Тип уроку:узагальнення і систематизація вмінь і знань
Обладнання:підручник, іграшки, дошка, наочний матеріал, алфавіт.
Хід уроку:
1). Організаційний момент (2 хвилини)
T – Good morning, students!
Ss – Good morning, teacher!
T – Nice to meet you!
Ss – Nice to meet you, too!
T – Let’sstart.
2). Фонетична зарядка (3 хвилина)
T – We know all the colours and animals. Now let’s revise them and greet each other with a poem!
Ss – We are at the zoo
We are at the zoo,
Me and you,
The lions are here
And the zebras, too!
The hippos are happy,
The crocodiles are sad,
And look at the monkey!
It’s smiling at Dad!
We’re at the Zoo,
Me and you,
The elephants are here
And the tigers, too!
1)Вчитель показує малюнки тварин, учні називають їх.
2)Workinpairs: (учні задають один одному питання,щоб дізнатись, яка їхня улюблена тваринка)
P1: What animals do you like?
P2: I like lions.
3)Some animals can fly, run, jump or swim (Teacher shows the pictures of the animals). Fill in the table.
fly |
jump |
run |
swim |
|
|
|
|
4) Listening
Some of the children read the riddles and the rest are to guess.
5) Physical activities
Stand up! Hands up!
Hands to the sides!
Bend left! Bend right!
Touch your shoulders!
Touch your nose!
Touch your ears!
Touch your toes!
6) Work in groups (вчитель роздає букви, потім називає тварину і діти повинні скласти слово з букв)
7) Reading. Work in pairs (учні читають текст і вставляють пропущені слова)
This …(is, am, are) a lion. It …(am, is, are)
yellow. They ….(live, lives) in Africa. They can run
well. A lion …(has got, have got) four legs and a long
tail. It …(has not got, haven’t got) any hands. A lion
has got a long hair on its head and a short hair on its
body.
7) Match
9)Speaking.Учні розказують про своїх улюблених тваринок
Підсумки (2 хвилини)
T – Good job! I like the lesson. What about you? Do you like the lesson?