конспект уроку на тему "Виконання домашніх обов'язків"

Про матеріал
Конспект уроку на тему "Виконання домашніх обов'язків" з описом предметних та ключових компетентностей
Перегляд файлу

Предмет: англійська мова

Вчитель: Панькова Вікторія Ігорівна

Урок № 26

Клас 5

Тема уроку: Виконання домашніх обов’язків

Мета:1) формування предметних компетентностей: поглибити знання учнів про види домашніх обов'язків, допомогти засвоїти учням прислівники частотності і формування простого теперішнього часу, сприяти удосконаленню навичок читання, говоріння, слухання та письма, виховувати почуття поваги до праці. 2) формування ключових компетентностей: спілкування іноземною мовою (поглиблювати інтерес до вивчення іноземних мов за допомогою бесід), екологічна компетентність, навчання впродовж життя (поповнювати власний словниковий запас, знаходити і аналізувати одержану інформацію), громадянські та соціальні компетентності (уміти аргументовано і грамотно висловлювати власну думку, ефективно взаємодіяти разом у групах, парах).

Тип уроку: комбінований

Навчальні ресурси: підручник, зошити, картки, аудіо

Перебіг уроку

l. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

  1. Привітання.

Good afternoon, children! How are you today?

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

Робота з девізом уроку

T: I would like to start our lesson with reading a motto.

And the motto of our lesson today is:

Clean home,

Cozy home,

Cozy home,

Good rest,

Good rest,

Good mood.

Well done. Do you agree with it?

  1. Актуалізація компетентностей
  1. Виправлення помилок ( Correct the mistakes)

1 hause

2 windous

3 rums

4 badrooms

  1. Бесіда

What should you do to have clean clothes? (do the washing)

What should you do to have a clean house? (tidy up)

What should you do with the rubbish? (take out the rubbish)

What should you do to keep mats clean? (hoover)

  1. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація освітньої діяльності

- Today we will have an interesting lesson. We will talk about our home duties. Open your notebooks and write down the date.

Учні записують дату уроку

II. Основна частина уроку

  1. Формування компетентностей
    1. Розвиток умінь читання
  1.     Етап підготовки до читання. Пояснення нових ЛО.

Look at the pictures. Who do you think helps out at home?

  1.     Етап читання. Учні читають текст ланцюжком. Read the text.

 

Housework crazy

Angelo Gipson always helps out at home. He helps with the washing, takes out the rubbish and tidies his room every day. And guess what? He likes it! ‘I don’t mind housework. Its great fun! My favourite chore is cleaning the windows. I clean the windows in our flat every week.’ he says. His friends think he’s crazy but his mum doesn’t. She is happy.

Megan Roberts plays computer games, reads magazines, watches TV and does her homework every day. But she doesn’t want to do housework. ‘My room is often a mess but I like it. Anyway, I’m usually very busy. I haven’t got time for chores,’ she says. But her mum doesn’t believe her. ‘she’s just lazy. You see, we live in a big house and we’ve got a lot of housework.’ Megan’s mum says. They argue about housework every day and in the end, they always do it together.

 

  1.     Етап перевірки розуміння тексту

True/False (прийом правда/неправда)

  1.         Angelo Gipson cleans the windows in his flat every week. (true)
  2.         Angelo never tidies up his room. (false)
  3.         Angelo’s mum doesn’t like that her son is so helpful. (false)
  4.         Megan Roberts wants to do housework. (false)
  5.         Megan does her homework every day. (true)
  6.         Megan and her mum argue about housework every day. (true)
    1.  Пояснення нового граматичного матеріалу

Adverbs of frequency (прислівники частотності)

Пояснення вчителя (Look at the table on the page 43 (таблиця на сторінці 43):

always, usually, often, sometimes, never

Adverbs of frequency go before the main verb: Kevin never does the washing up. I don’t usually take the dog for a walk. Do you often clean the windows?

Adverbs of frequency go after the verb ‘be’: Jason is often late for school.

2. Закріплення і розвиток компетентностей

2. 1 Розвиток умінь аудіювання.

Listen to 3 people talking and tick chores they do

(Послухай розповідь 3 людей і познач, які домашні обов’язки він або вона виконує)

 Mark, Julie, Kelly – people

do the washing up, tidy the house, hoover, cook, clean the windows, take the dog for a walk – chores

2.2 Фізкультхвилинка

I see you are tired. Let’s have a rest.

2.3 Розвиток умінь говоріння. Робота у парах.

Talk in pairs about the chores you do at home.

(Говори у парі про свої домашні обов’язки)

2.4 Розвиток умінь письма. Індивідуальна робота.

Write four sentences about what you always, often, sometimes, never do at home.

(Напиши чотири речення про те, що ти робиш завжди, часто, інколи, ніколи вдома)

For example: I always tidy my room. I never…

 III. заключна частина уроку

1. Рефлексія

Бесіда

-         How often do tidy your room?

-         How often does your mum cook?

-         Who in your family takes a dog for a walk?

Прийом “незакінчені речення”

The lesson was … for me.

I learnt …

After the lesson I can …

  1. Підбиття підсумків і оцінювання результатів роботи
  2. Домашнє завдання. Ex. B, p.43.
docx
Додано
20 січня
Переглядів
29
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку