Конспект уроку "Підсумкова перевірка. Письмовий переказ"

Про матеріал

Урок підготовлено з метою перевірити вміння учнів переказувати текст; розвивати навички усного і писемного мовлення; збагачувати словниковий запас школярів; виховувати старанність, уважність, організованість.

Перегляд файлу

______________

 

Тема. Підсумкова перевірка. Письмовий переказ.

Мета: перевірити вміння учнів переказувати текст; розвивати навички усного і писемного мовлення; збагачувати словниковий запас школярів; виховувати старанність, уважність, організованість.

Обладнання: текст для переказу, зошити для контрольних робіт.

Тип уроку: урок перевірки та коригування знань, умінь і навичок.

Хід уроку

І. Організаційний момент

II. Повідомлення теми та мети уроку

 ̶  Сьогодні на уроці, ми перевіримо, чи вмієте ви писати письмовий переказ. Щоб роботу виконати успішно, потрібно бути уважними.

III. Контроль знань

  1. Читання тексту вчителем.

Як здивувався Мурко

В однієї бабусі був старий-престарий кіт Мурко.

Лежить Мурко на подвір’ї, на сонечку вигрівається. Заплющив очі, спить, поклавши голову на лапки. Тільки хвостом махає, мух відганяє.

На подвір’ї ходило курча. Воно відбилося від квочки і жалібно пищало. Побачивши кота, замовкло. Підійшло тихенько до кота, притулилось до нього й очі закрило. Тепло йому біля кота.

Кіт Мурко почув, що хтось до нього притулився. Відкрив очі, побачив курча. Дивиться кіт на курча і не знає, що з ним робити – злякати чи нехай собі гріється.

(85 слів)                                                                       Василь Сухомлинський  

  1. Словникова робота.

Старий-престарий.

  1. Запитання до тексту
  1. Хто живе у бабусі?
  2. Де полюбляв лежати кіт?
  3. Що він робив на сонечку?
  4. Де ходило курча?
  5. Чому воно жалібно пищало?
  6. Що зробило курча?
  7. Як повівся кіт?
  1. План переказу
  1. Бабусин кіт.
  2. Відпочинок Мурка.
  3. Курчатко пригрілося біля кота.
  4. Поведінка кота.

5. Написання переказу на чернетці.

6. Переписування переказу в зошити для контрольних робіт.                             

IV. Підсумок уроку

 ̶  Чого навчалися на уроці?

 ̶  Що виявилося складним?

 ̶  Що повчальне почули?

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Ребрик Ольга Миколаївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Корж Людмила Володимирівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
3 серпня 2018
Переглядів
7467
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку