конспект уроку у 2 класі по темі "Моя улюблена іграшка". Урок у формі квесту містить індивідуальні, групові та парні завдання на використання лексико-граматичного матеріалу з теми "Іграшки"
1
Тема: Мої улюблені іграшки
Мета: Вчити добирати необхідний лексико-граматичний матеріал відповідно до комунікативної ситуації.
Активізувати вживання вивченої лексики теми «Іграшки», «Кольори».
Повторювати літери алфавіту та звуки.
Формувати навички спонтанного мовлення;
вдосконалювати навички читання вголос і мовчки.
розвивати навички аудіювання, увагу, пам’ять, уяву, спостережливість,
Виховувати прагнення вивчати англійську мову;
Виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Тип уроку: формування ун з використанням ІКТ.
Обладнання та навчальні матеріали: комп’ютер, презентація
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Слайд 1
2. Повідомлення теми та мети уроку. Введення в іншомовну атмосферу.
Today we are going to travel to the Fairyland.
To get there as you see
Close your eyes and count with me.
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
We are in the Fairyland again! Слайд 2
3. Фонетична розминка.
There are lots of toys around
Let`s sing a song about.
Ttttttttt
Слайд 3
4. Мовленнєва розминка
Бесіда
What have you got? What colour is it?
I have got a …. . It is …. I like it.
ІІ. Основна частина уроку
Слайд 4 Look! This is our well-known King.
He is in trouble
Have you seen?
What`s wrong?
Today
Is his Princess`s Birthday.
Where are presents and guests?
Can you, my children, guess?
Song “10 witches”.
Всю сімю вони злякали
Подарунки заховали.
І вони тепер сумують
Вигнати їх як міркують.
Та вони й нас зачарували,
Щоб ми все позабували.
Лише тоді пропустять нас
When we do all their tasks!
Виклик відьом ми приймаємо?
Королю допомагаємо?
To the rescue!
1. ABC practice
First, let us see
If we remember the ABC Слайд 5
1) Каліграфічна хвилинка
Букви з’являються на моніторі.
Look, please at the screen
Write out letters, which are green.
2) Назвати букви фіолетового кольору.
3) Гра The ABC Piano
Look! Hooray! One witch has run away!
2. Повторення правил читання. Перегляд відео.
Букви добре пам’ятаємо,
Алфавіт чудово знаємо.
Та чи зможемо читати
Необхідно з’ясувати.
Що ж, шановні, нам тоді
Треба кликать Magic E.
3. Групова робота. Гра «Toy boxes»
На коробках для іграшок вказано звук. Кожній групі необхідно покласти в коробку ті картки, на яких надруковані назви іграшок, що містять відповідний звук.
4. Пауза - релаксація.
Й це завдання ми здолали,
Відьму ще одну прогнали.
Можем трішки відпочити
В “Teddy Says” пограєм, діти. Слайд 7
You are so sporty! Hey!
One more witch has run away!
5. Робота в парах з деформованим текстом.
Король заплутався, малята,
Що люблять хлопці, що – дівчата.
Бо ніяк відьми не вгавали
Й нотатку іншу написали.
Лист Лулу ви відшукайте
І її рідним прочитайте..
Work in pairs. Look through the texts. Read aloud Lolo’s letter.
6. Робота в групах. Гра “Jigsaw Sentences” Слайд 8
Ой, погляньте, що ж це сталось!
Слова від відьом поховались.
Діти! Слід порядок відновити.
Read, find the words. Odd one word out.
1) kingbrickdollship
2) tentgreenredblack
3) shipdrumpenkite
Слайд 9
MynameisLolo
Iam4
Itismyroom.
lookIhavegottoys.
7. Аудіювання тексту. Слайд 10
Лулу нам розповідає
Які іграшки вже має.
Треба буде відібрати
Іграшки, що є в кімнаті.
8. Монологічне мовлення. Pretend Game
I think every girl and boy
Has got his or her favourite toy.
Розкажіть про них, малята,
Щоб злу відьму подолати.
Now you are Lary/Lolo/ yell us about your toys.
My name is … ( Lary / Lolo)
I am …. (7 / 4)
I have got a …. (teddy / frog)
It is …….. (green / brown / big / good / nice)
I like it.
III. Заключна частина уроку. Слайд 11
Рідні всі прийшли додому
Де все рідне і знайоме.
Тут Лулу на них чекає
І назустріч вибігає.
Який подарунок на неї чекає
Чи може хто з вас про це уже знає?
І цю загадку відгадаємо
Зую відьму подолаємо!
Діти задають загальні питання
Song “10 witches”.
Підсумок уроку. Рефлексія Слайд 12
My name is Lary.
I am 7.
I have got a frog
It is big and green. It is nice.
I like it.
My name is Lolo.
I am 4.
I have got a teddy.
It is brown. It is old, but nice.
I like it.
My name is Lary.
I am 7.
I have got a frog
It is big and green. It is nice.
I like it.
My name is Lolo.
I am 4.
I have got a teddy.
It is brown. It is old, but nice.
I like it.
My name is Lary.
I am 7.
I have got a frog
It is big and green. It is nice.
I like it.
My name is Lolo.
I am 4.
I have got a teddy.
It is brown. It is old, but nice.
I like it.
My name is Lary.
I am 7.
I have got a frog
It is big and green. It is nice.
I like it.
My name is Lolo.
I am 4.
I have got a teddy.
It is brown. It is old, but nice.
I like it.
My name is Lary.
I am 7.
I have got a frog
It is big and green. It is nice.
I like it.
My name is Lolo.
I am 4.
I have got a teddy.
It is brown. It is old, but nice.
I like it.
ship
king
brick
sticker
pipe
bike
kite
tent
teddy
green
queen
tree
doll
monster
flag
1. My name is Lolo.
2. My name is Lary.
3. I have got toys.
4. I have got a ball.
5. I have got a robot.
6. I have got a teddy and a doll.
7. I have got 10 cars.
8. I have got a cat.
9. My robot is big.
10. My cat is little and fat.
1. My name is Lolo.
2. My name is Lary.
3. I have got toys.
4. I have got a ball.
5. I have got a robot.
6. I have got a teddy and a doll.
7. I have got 10 cars.
8. I have got a cat.
9. My robot is big.
10. My cat is little and fat.
1