конспект уроку "Програми для створення за змінювання графічних зображень."

Про матеріал

даний конспект допоможе ознайомити дітей з програмами, за допомогою яких, створюються графічні зображення. цілі даного конспекту :

  • навчальна: формувати уявлення про графічнi редактори , познайомити учнів з основними операціями малювання в графічних редакторах, вчити створювати малюнки в середовищі графічного редактора, використовувати палітру кольорів
  • розвивальна: розвивати уважність, пам'ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп'ютері;

виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі

Перегляд файлу

Урок 21

Тема:  Програми для створення за змінювання графічних зображень

Цілі уроку:

  • навчальна: формувати уявлення про графічнi редактори , познайомити учнів з основними операціями малювання в графічних редакторах, вчити створювати малюнки в середовищі графічного редактора, використовувати палітру кольорів
  • розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
  • виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі;

Хід уроку

І. Самовизначення до діяльності

Пролунав дзвінок -
Починаємо урок.
Працюватимем старанно,
Щоб почути у кінці,
Що у нашім другім класі
Діти - просто молодці!!!

ІІ. Актуалізація знань

Світ яскравих фарб оточує нас з раннього дитинства. Спочатку ми зацікавлено розглядаємо навколишні предмети, потім ілюстрації до казок, які нам читають. Пізніше малюємо в альбомі самі. Але час не стоїть на місці. І на зміну олівцям, фломастерам та фарбам приходять сучасні пристрої та програми. А які саме, ми дізнаємося тоді, коли розгадаємо ребуси.

 Розгадай ребуси:

 

Відповідь:Графіка

Відповідь:Редактор

 

Дiти, а чи можна малювати без фарб, олiвцiв та пензля?

ІІІ. Постановка цілей і  завдань, загальна мотивація  уроку

До нас на урок сьогодні завітали гості. Ви їх впізнали?

(відповідь учнів). Так, ви праві – це Фіксики. Але вони прийшли сюди не просто так. Їм потрібна наша допомога.

Завтра у Дім Дімича день народження, Сімка та Нолик хочуть зробити йому подарунок – намалювати електронну листівку. Але нажаль, вони не знають, як це зробити. Допоможемо нашим гостям?

 

ІV. Засвоєння нових знань (відкриття нового)

Шукаючи програму, за допомогою якої можна створити подарунок для Дім Дімича, Фіксики знайшли багато різних програм. Але які зможуть їм допомогти, вони не знають.

Виберіть програми, які допоможуть намалювати електронну листівку.

      

Картинки по запросу логотип вк     Картинки по запросу логотип вкКартинки по запросу програми выдео

Молодці! А як ви здогадалися? Правильно! Ці програми називаються Paint, Tux Paint, OO4Kids Draw.

Фізкультхвилинка

Ми по вулиці ідем, гарно всі себе ведем.

Ось і «зебра», зупинись. Вліво, вправо подивись.

Вільно скрізь, машин нема. Йду по «зебрі» прямо я.

До театру ми прийшли, тихо в зал усі зайшли,

Сіли на свої місця. Почалась вистава ця.

V. Узагальнення й систематизація знань з теми

Paint — простий растровий графічний редактор компанії Microsoft.

Картинки по запросу Пейнт це

TUX Paint

OOo4Kids

VI. Застосування нових знань (робота за комютером)

Робота за комп’ютером

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.

Алгоритм практичного завдання

  1. Відкрити папку «2 клас» на Робочому столі
  2. Відкрити файл «Вітання» за допомогою графічного редактора Paint
  3. Доповни малюнок для Дім Дімича підписом
  4. За допомогою інструмента «Кисть» прикрась кульки
  5. Збережи малюнок у своїй папці.

Похожее изображение

 Вправи для очей.

Подивились вправо, вліво, вгору, вниз, собі на ніс!

Знову вправо, знову вліво і покліпали очима!

VІІ. Рефлексія

VIII. Підсумок уроку

Гра «Мікрофон»

Закінчіть висловлення.

— Я тепер знаю, що…

— Я тепер умію…

Мої враження..

 

docx
Додано
19 листопада 2018
Переглядів
3634
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку