Розробка уроку містить цікаві і корисні завдання, за допомогою яких можна повторити та закріпити раніше вивчені лексичні одиниці, ввести та активізувати новий лексичний матеріал, ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом (The Present Simple Tense – 3 особа однини), удосконалювати техніку читання учнів, формувати навички аудіювання та мовлення; розвивати культуру спілкування учнів, творчі здібності; виховувати сумлінне ставлення до праці, повагу до представників різних професій.
3 клас
Тема:Світ професій.
Мета:повторити та закріпити раніше вивчені лексичні одиниці, ввести та активізувати новий лексичний матеріал, ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом(The Present Simple Tense – 3 особа однини), удосконалювати техніку читання учнів, формувати навички аудіювання та мовлення; розвивати культуру спілкування учнів, творчі здібності; виховувати сумлінне ставлення до праці, повагу до представників різних професій.
Обладнання:підручник, презентація, картки для оголошення теми уроку, картки для роботи в парах.
Тип уроку:комбінований.
Хід уроку.
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.(Слайд 1) 1хв
1. Привітання.(Слайд 2)
Good morning, sun!
Good morning, sky!
“Good morning” say together!
And start the English lesson.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.3 хв
Фонетична розминка.(Слайд 3)
Повторення звуків.
3. Повідомлення теми та мети уроку. 4хв.
Гра «Вгадай тему уроку»
Учні розгадують загадки і вчитель відкриває букви.
Потім діти називають тему уроку.
T: What is it?( Вчитель показує ручку)
A pen(p)
T:Англійською мовою «червоний»
Red(r)
T:Англійською мовою «океан»
Осеan(o)
T:Англійською мовою «сім’я»
Family(f)
T:Яку іноземну мову ми вивчаємо
English(e)
T:Англійською мовою «Субота»
Saturday(s)
T:Англійською мовою «неділя»
Sunday(s)
T:Англійською мовою «я»
I
T:Англійською мовою слово «на»
On(o)
T: Англійською мовою слово «ні»
No(n)
Діти хором читають слово “Profession”
ІІ. Основна частина уроку.
1. Актуалізація раніше вивчених лексичних одиниць. 3хв
Діти вгадують професію за предметом. Колективна робота
(Слайд 4)
2. Ознайомлення з новим граматичним матеріалом.(Слайд 5)
А)Опрацювання теоретичного матеріалу. Пояснення вчителя.4 хв
Фізкультхвилинка
Учні записують дату
Б)Виконання тренувальної вправи. Колективна робота (письмово).
(Слайд 6)3хв
3. Читання(робота над текстом у підручнику).
А)Етап підготовки до читання. 2хв
Введення нових лексичних одиниць.
Handsome [ˈhænsəm] красивий
To get up – вставати
Early [ˈəːli] рано
Kind [kaind]-
To feed the animals – годувати тварин
To grow vegetables[ɡrəʊ ˈvedʒtəblz ]-вирощувати овочі
Field [fiːld]- поле
To wear [weə]-носити
Б)Етап читання тексту.5хв
Робота в групах.
В)Етап перевірки розуміння тексту.2хв
Робота в парах.
4. Закріплення лексико-граматичного матеріалу.
А)Вправа «Хмара слів» . Колективна робота.(Слайд 7)2 хв
Б)Рольова гра «Зустріч з журналістами»3 хв
В)Вправа «З’єднай професію з дією»(резервне завдання.)
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Рефлексія.
Бесіда з учнями.
All professions are important.
2. Домашнє завдання(Слайд 8)
Записати слова в словники.
Впр. 3 стор. 54-55 читати та перекладати текст.