Конспект уроку "Тварини. Я можу, не можу"

Про матеріал
Даний конспект уроку допоможе краще підготувати учнів з теми "Тварини", мотивує їх до подальшого вивчення англійської мови.
Перегляд файлу

 

 

 

 

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 16 ІМЕНІ ОЛЕКСІЯ БРАТУШКИ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конспект уроку

«Тварини. Я можу, не можу»

 у 2 класі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала Губар Оксана Михайлівна

Тема: Тварини. Я можу, не можу.

Мета: навчальна: ознайомити учнів з новими словами та практикувати в їх вживанні: A dolphin, ugly, beautiful, повторити слова: a lion, an elephant, повторити вживання: can, cannot, буквосполучення ow;

розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, увагу та мислення на уроці;

виховна: виховувати любов до тварин, природи, оточуючого світу.

Тип уроку: засвоєння умінь та навичок.

Обладнання: підручник, малюнки для введення нових лексичних одиниць, зошит.

Хід уроку

Організаційна частина уроку

 1) Greeting:

Stand up, please! Учні та учитель вітають один одного віршем “My monkey is clever”.

2) Aim

Today’s topic is “Animals”. Today we are going to learn the new words, read words with ow, learn new warming – up.

Основна частина уроку

3) Check on homework

Вивчити вірш “It looks like a camel”.

4.Warm – up

Вивчимо нову розминку:


I’ve got a dog

His name is Jack.

His head is white,

His nose is black,

I have a cat

My cat is black

My cat is fat

My cat likes rat.

My friend has a rat.

It lives in his hat.

A very nice rat

But it’s afraid of the cat.

 


5) Presentation and practice

До дошки прикріплений малюнок дельфіна, таблички з написами ugly, beautiful. Окремо: малюнки слона та лева.

T.: Look at the pictures and name them. (Учитель пише по черзі ці слова, вимовляючи їх, потім викликає декількох учнів промовити їх). Now open your vocabularies. Write down the words. (Учні переписують з дошки нові слова з транскрипцією та перекладом). Open your books at page 117. Read the words (Чотири – п’ять учнів за бажанням читають слова).

Учні складають діалоги із словами ugly, beautiful, lion, elephant

 6) Grammar

Повторити граматичний матеріал: can, cannot. T.: Children make up dialogues:

Can you fly?

  • No, I cannot. I can run.
  • Yes, I can. I can fly.

7) Physical activity

T.: Let’s play the game “Simon says”.

Гра проводиться  з командами: Touch your nose/ face/ eyes/ ears/ neck/ body/head/ hair/toes/ legs/ feet.

8)Grammar

Повторення граматичного матеріалу. Учні ланцюжком складають речення до малюнків на с.117

T.: Page 117. Point and say. Chain drill.

9) Reading

Read ow [au]:

clown

cow

bow

Reading  p.118. Read after me: and, can, hand, animal, rabbit, Africa. Now you read (два – три учні читають слова).


Заключна  частина уроку

10) Summarizing

Now you know new words: dolphin, ugly, beautiful, how to read ow.

11) Homework

Вивчити нові слова, розминку, читати с.117.Stand up, please! The lesson is over! Good bye!

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
9 січня 2023
Переглядів
422
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку