Конспект уроку "Тварини зоопарку"

Про матеріал
Даний конспект уроку допоможе краще підготувати учнів з теми "Тварини", мотивує їх до подальшого вивчення англійської мови.
Перегляд файлу

 

 

 

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 16 ІМЕНІ ОЛЕКСІЯ БРАТУШКИ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конспект уроку

«Тварини зоопарку»

 у 2 класі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала Губар Оксана Михайлівна

Тема: Тварини зоопарку.

Мета: навчальна: повторити слова та практикувати в їх вживанні: crocodile, zoo, strong, ознайомити учнів і практикувати у вживанні структури: What animals are those?, These are…Those are… . Увести буквосполучення our;

розвиваюча: розвивати пам’ять, увагу та мислення на уроці.

виховна: виховувати інтерес до предмету.

Тип уроку: засвоєння умінь та навичок.

Обладнання: підручник, зошит, малюнки, словник, лексика.

Хід уроку

Організаційна частина уроку

1) Greeting

Stand up, please! Good morning, children! Діти вітають учителя віршем “My monkey is clever”. Let’s start our English lesson.

2) Aim

Dear children, today we shall repeat some words, learn new grammar material, learn “our”.

Основна частина уроку

3) Check on homework

Перевірити слова попереднього уроку, розминку, читати с.117.

4) Repeating the words

Учитель кріпить до дошки малюнки і називає зображене, учні повторюють назви:

crocodile

zoo

strong

ugly

beautiful

Під кожним малюнком учитель кріпить картку з назвою. Now let’s play the game “Find the picture”. Учитель переставляє картки зі словами, щоб вони не відповідали малюнкам.Match a picture and a word. Два – три учні за бажанням по черзі підходять до дошки і кріплять картки зі словами під відповідними малюнками.

Now open your books at page 119. Read the words. Чотири – п’ять учнів за бажанням читають слова.

5) Grammar

T.: What is this? (Учитель показує на один із ближніх предметів).

Ps.: This is a….

T.: What is that? (Учитель показує на щось віддалене).

Ps.: That is a….

T.: What are these? (Учитель показує на малюнок тварин, наприклад, слонів).

Ps.: They are elephants.

T.: What are those?

Ps.: Those are elephants.

T.: Отже, коли ми використовуємо those?

Ps.: Коли ми кажемо про віддалені предмети.

6) Reading

T.: Page 119. Remember. Repeat after me: These are lions. Those are crocodiles.

Учні в парах ставлять один одному запитання та відповідають на них за зразком на с.120.

7) Physical activity.

T.: Stand up. Listen and repeat:

This, that,

These, those.

Snap your fingers.

Touch your toes.

This, that,

Those, these.

Shrug your shoulders.

Bend your knees.

8) Reading Rules

T.: Page120. Read after me: our  - наше, we – our, our school, our classroom, our teacher. Now you read. Учні читають слова та словосполучення по черзі.

9) Game “Guess the animal”

Роздати учням картки із текстом. Учні складають діалоги.

P1: I have a pet. It’s name is Bet. It says “mur - mur”. What is this?

Ps.: A cat.

P2.:  have a pet its name is Back. It says “gr - gr”. What is this?

Ps.: A dog.

P3.: I have a pet. Its name is Noks. It does not say, but it’s bright. What is this?

Ps.:  A rat.

Заключна  частина уроку

10) Summarizing

Згадайте, яке запитання ви навчилися ставити ?

11) Homework

Повторити слова з кроку, читати с.120, намалювати малюнки до цих слів.

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
9 січня 2023
Переглядів
358
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку