Конспект уроку "Я – мандрівник. Виготовлення тваринок в техніці оригамі «Леопадрик і тигрик»"

Про матеріал
Конспект уроку включає в себе таку мету: вдосконалювати навички роботи в техніці «оригамі»; навчити виробляти фігурки тварин; розвивати творчі здібності, уяву, увагу; виховувати охайність у роботі, працьовитість, любов до тварин.
Перегляд файлу

Дата: 21.01.2021

Тема: Я – мандрівник. Виготовлення тваринок в техніці оригамі «Леопадрик і тигрик»

Мета: вдосконалювати навички роботи в техніці «оригамі»; навчити виробляти фігурки тварин; розвивати творчі здібності, уяву, увагу; виховувати охайність у роботі, працьовитість, любов до тварин.

Обладнання: ілюстрації із зображенням тварин, набір кольорового паперу для оригамі, ножиці.

Хід уроку

  1. Організаційний момент
  1. Привітання

Ось дзвінок нам дав сигнал.

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо.

Наш урок розпочинаємо.

  1. Перевірка готовності до уроку
  2. Упорядкування робочих місць
  1. Робота над новим матеріалом
  1. Оголошення теми та мети уроку

— Сьогодні на уроці ми продовжуємо згинати папір у техніці оригамі.

  1. Вступна бесіда

Він такий смугастий,

Він такий ікластий,

Найстрашніший у тайзі,

Перед ним тремтять усі,

Як роззявить пащу: гррр!

Називають звіра… (тигр).

 

Коли він у клітці, то приємний,

На шкурі багато чорних плям.

Він хижий звір, хоч трошки,

Як лев і тигр, схожий на кішку. (леопард)

— Що ви знаєте про цих тварин? (Відповіді дітей.)

Діти читають вірші.

III. Демонстрація та аналіз зразка

 — Скласти квадрат (15 см х 15 см) жовтого кольору навпіл знизу вгору.

 — Кути трикутника зігнути вгору і розтягнути трохи вбоки.

 — Верхній центральний кут трохи відігнути вниз.

 — Перевернути виріб.

 — Намалювати очі, вуса і носик.

Тигрик та леопадрик дуже схожі між собою, тому що нагадують кішку. Але в них є особливість – це розмальовка шкіри, в тигрика є чорні смужки, а в леопадрика чорні крапочки. Тому візьміть чорний олівець або фломастир та розмалюйте вашу тваринку.

IV. Фізкультхвилинка

  Ось до лісу ми дійшли,

  Потім ми лісочком йшли І грибочок там знайшли.

  Нагнулися, підняли,

  У кошик поклали І рушили далі.

  Ми лісочком йшли,

  Малинку знайшли.

  Дотягнулися, зірвали,

 У кошик поклали І рушили далі.

 Ми лісочком йшли,

 Пташеня знайшли.

 Нахилилися, підняли,

 В гніздечко поклали І рушили далі.

V. Практична робота учнів

Діти виконують завдання слідом за вчителем.

VI. Виставка дитячих робіт

— Які роботи сподобались вам найбільше?

VII. Підсумок уроку

— Чи подобається вам працювати у техніці оригамі?

— Які вироби ви хотіли би навчитися робити?

 додаток до уроку

 

docx
Додано
19 грудня 2022
Переглядів
932
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку