ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Клас 2
Тема: Нумо, пограємось! / Let’s play!
Тематика ситуативного спілкування: Ігри та розваги. Тепер ти можеш / Games and Entertainment. Now you can.
Мета уроку:
Очікувані результати на кінець уроку:
Тип уроку: комбінований (систематизація та узагальнення вивченого матеріалу).
Обладнання уроку: підручник (O.Karpyuk “English” 2), зошит, ілюстративний матеріал, аудіо- відеоматеріал .
ХІД УРОКУ
Етап, прийом навчання |
Зміст уроку |
Примітка |
Етап 1. Організація класу і бесіда з учнями Прийом: введення в іншомовну атмосферу |
T: Good afternoon, children. I’m glad to see you. How are you? How do you feel today?
|
|
Етап 2. Повідомлення цілей уроку Прийом: активне слухання |
T: Today we’ll finish the topic “Let’s play!”. Learning outcomes: by the end of the lesson, you will be able to ask and answer the questions, to read, to have “a birthday talk”. |
|
Етап 3. Фонетична зарядка Прийом: формування навичок техніки читання |
T: Follow and read: i [ai] Kite pile pie Bike file tie |
|
Етап 4. Мовленнєва зарядка Прийом : лексична гра |
T: Let’s play a memory game.
|
|
Етап 5. Говоріння (запитання-відповідь) Прийом: складання діалогів за вербальною опорою |
T: Ask and answer Ex. 1, p.82 В парах |
|
Етап 6. Говоріння Прийом 1: опис картинки (за зразком)
Прийом 2: виконання завдання на доповнення ЗМ |
T: Point, ask and answer. Ex. 2, p.82 В парах |
|
Етап 7. Фізкультхвилинка Прийом: виконання пісні та повторення рухів за вчителем |
T: Let’s do some physical exercises and sing a song “Yes, I can” |
|
Етап 8. Читання Прийом: вивчаюче читання (техніка читання) |
T:Read “Pam’s Birthday” Ex. 3, p.83
|
|
Етап 9. Письмо Прийом: виконання завдань на підстановку (в зошиті) |
T: Open your WB at page 43. Let’s do Ex.1 Read, choose and complete. Ex.2 Read, choose and fill in.
|
|
Етап 10. Говоріння (розігрування ситуації) Прийом: розігрування ситуації за зразком |
T: Have “a birthday talk”. Ex.5 p.83 |
|
Етап 11. Підбиття підсумків уроку та оцінювання
|
T: Let’s have a look at our learning outcomes. Well, you’ve managed to do everything.
|
|