Конспект уроку з англійської мови "Мої іграшки" в 1 класі НУШ

Про матеріал
Конспект уроку з англійської мови "Мої іграшки" в 1 класі НУШ, з картками для роботи учнів
Перегляд файлу

Клас       1              Урок                                                Дата                             

 

Тема:  Мої іграшки

 

Мета: вивчити нові слова, літеру Ss, розвивати вміння сприймати текст на слух, розвивати навички діалогічного мовлення

 

Обладнання: підручник, робочий зошит, кольорові олівці, іграшки, картки з кольорами, м'яка іграшка змії, картка для розфарбовування.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

T: Good morning, children!

T: Boys and girls, how are you?

T: Who is it? Let's greet with Smiley!

T: Let's sing the song “Hello! How are you?”

2. Оголошення теми уроку

T: Сьогодні на уроці ми пригадаємо назви іграшок англійською мовою та назвемо кольори, порахуємо їх. Вивчимо наступну літеру англійського алфавіту.

3. Введення в іншомовну атмосферу

 «What is it?»

T: Boys and girls, I have a bag with my toys. Let's see in my bag. And tell me please, what is it?

T: «What is it?»

P1: It is a plane, a ball, …

T: What colour is the ball?

P2: The ball is blue.

ІІ. Основна частина уроку

1. «Ask me» (Попроси мене)

Т: У мене в пакеті багато іграшок для вас усіх. Якщо ви скажете англійською мовою яку саме іграшку вам потрібно дати, я вам дам її та залишу до кінця уроку.

P1: Give me a ball, please!

T: Here you are.

P1: Thank you.

T: Not at all.

1. Letter Ss

Т: В мене є сьогодні для вас ще одна нова іграшка. What is it? А ви знаєте як буде змія англійською мовою. A snake.

Повторення літери Rr стор. 87, вивчення літери Ss та слова a snake – стор. 88.

«Air writing»

Учні спочатку пишуть у повітрі літеру, повторюючи рухи вчителя, який пише на дошці. Потім учні записують в своїх зошитах вивчену літеру.

2. «Paint a picture»

Кожен учень отримує картку для розфарбовування із зображенням іграшок. Учні, розфарбовують малюнки, називають іграшки та їх кількість.

 

3. Game “The toys

T: Clap your hands when you'll hear the toys.

A train, a ball, a doll, a pen, ….

4. Make a shelf of the toys.

T: Make a poster of our shelf of the toys.

III. Заключна частина уроку

1. Підведення підсумків уроку (бесіда)

Т: Що сьогодні вивчили на уроці, чому навчились? Що сподобалось?

2. Прощання

T: The lesson is over! Goodbye!

«Goodbye Song»

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Довгенко Юлія Вікторівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Додано
19 серпня 2019
Переглядів
3489
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку