Дата: 14.01.2021
Тема: Різнокольорові іграшки
Мета: повторити та актуалізувати ЛО теми; ввести нові лексичні одиниці з теми «Colours»; вчити учнів застосовувати їх у словосполученнях з раніше вивченої лексикою, формувати вміння діалогічного мовлення шляхом вживання запитань: «What is it?», «Is it a…?»; розвивати увагу, пам’ять, мовленнєву здогадку учнів; сприяти вихованню доброзичливості, допитливості.
Обладнання: презентація.
Хід уроку
1.1 Привітання
-Hello, children! My name is Ksenia Eugenivna. I’m your teacher today. Take you seats.
1.2 Введення в іншомовну атмосферу
This is a ball
My colours
Phonic songs
Toys for boys and girls
Phonic songs
Merry Christmas!
Toys, toys…
-Please look at the board, now I will read the poem, and you listen (Будь ласка подивіться на дошку, зараз я прочитаю скоромовку, а ви уважно слухайте)
-Read after me line by line (Читати після мене рядок за рядком)
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
-Who wants to read? (Хто хоче читати?)
2.1 Повідомлення теми уроку
Сьогодні ми з вами повторимо назви кольори та назви різних іграшок, які вже вивчали. Будемо розігрувати діалоги, гратись, співати пісень. Let’s start our lesson.
2.2 Повторення вивченої лексики
Учитель за допомогою CD-програвача та флеш-карток представляє назви кольорів (blue, green, yellow, red). Учні повторюють. Далі вчитель змінює порядок карток і пропонує учням повторити нові слова.
-Look at the board and try to repeat (Подивіться на екран і спробуйте повторити).
doll – лялька
ball – м’яч
train – поїзд
bell – дзвін
plane – літак
-Read with me (Читаємо за мною)
-Read without me (Читаємо без мене)
«Будівельники» - 4 групи учнів, кожна група отримує картки з буквами. Вчитель показує малюнків, діти з букв складають слово. Група, яка швидше складає слово є переможцем.
В кінці учні повинні скласти речення з новими словами.
2.3 Навчання читання
1) Pre – Reading Activity (Етап підготовки техніки читання)
Open your textbooks on page 58 and look at the first exercise.
-What is shown in the picture?
-What does the girl show the boy?
-Look at the phrase that is highlighted in the box. What do you think it means?
-That's right, the girl shows a Christmas tree.
-And what usually decorates a Christmas tree?
-That's right, Christmas toys.
Діти, запам’ятайте, що ялинку в англійській мові називають Christmas tree.
2) While Reading. (Етап техніки читання)
-Look at task 3. What is written in this box? If we want to ask about something, we use it What is it?
-We give the following answer to this question It is a…
-But be sure to call the color of our subject It is…(pink).
-You have different toys in the textbook. Let's train with you. I'll start first, and then you'll continue with your neighbor at the desk.
What is it?
It is a ball.
It is pink.
-А тепер ви.
3) Post – Reading Activity. (Етап перевірки розуміння тексту)
Гра “What’s in your bag?”
У пакунку вчителя заховано іграшки. Учні поперемінно запитують, намагаючись вгадати предмет у пакунку: “Is it a …?”. Та обов’язково називають його колір.
2.4 Фізкультхвилинка (відео)
2.5 Практичне використання вивченого матеріалу
-Look at the board (the teacher shows some pictures of the toys and then removes one, the children have to say what the picture of the toy is and what color it was).
3.1 Home task
Вчитель роздає кожному учню картки з вправами для письма. Діти повинні виконати всі завдання.
3.2 Підсумок