Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: "Узагальнюючий урок. Натуральні числа 1 – 10 і число 0. Повторення числового ряду."

Про матеріал

Математично-англійська подорож з мультяшними героями. (Інтегрований урок: математика та англійська мова у 1 класі)

Тема. Узагальнюючий урок. Натуральні числа 1 – 10 і число 0. Повторення числового ряду.

Мета: Ключові компетентності: формувати компетентність вчитися (визначити мету, планувати свої дії, оцінювати результати свої роботи, доводити роботу до кінця, орієнтуватися в часі та берегти його);

Загальнокультурну компетентність (вміння будувати взаємні стосунки на толерантній основі);

Здоров'язбережувальну компетентність (удосконалення фізичної, соціальної, психологічної та духової складових здоров'я);

Соціальну компетентність (продуктивно співпрацювати з різними партнерами в парі, групі, проявляти ініціативу).

Предметні компетентності: узагальнити й систематизувати знання учнів, сприяти закріпленню знань та умінь додавання та віднімання чисел від 1 до 10, числа 0, відпрацювати обчислювальні навички англійською мовою;

сприяти розвитку розумових логічних операцій і процесів мислення; розвивати здатності утримувати в пам'яті невеликі порції інформації, навички каліграфічного письма;

виховувати старанність, почуття дружби і взаємодопомоги.

Зміст архіву
Перегляд файлу

05.12.2017                                                      _____ учнів         І.О. Доленко  

 

Математично-англійська подорож з мультяшними героями. (Інтегрований урок: математика та англійська мова у 1 класі)

 

Тема. Узагальнюючий урок. Натуральні числа 1 – 10 і число 0. Повторення числового ряду.

Мета: Ключові компетентності: формувати компетентність вчитися (визначити мету, планувати свої дії, оцінювати результати свої роботи, доводити роботу до кінця, орієнтуватися в часі та берегти його);

Загальнокультурну компетентність (вміння будувати взаємні стосунки на толерантній основі);

Здоров'язбережувальну компетентність (удосконалення фізичної, соціальної, психологічної та духової складових здоров’я);

Соціальну компетентність (продуктивно співпрацювати з різними партнерами в парі, групі, проявляти ініціативу).

Предметні компетентності: узагальнити й систематизувати знання учнів, сприяти закріпленню знань та умінь додавання та віднімання чисел від 1 до 10, числа 0, відпрацювати обчислювальні навички англійською мовою;

сприяти розвитку розумових логічних операцій і процесів мислення; розвивати здатності утримувати в пам’яті невеликі порції інформації, навички каліграфічного письма;

виховувати старанність, почуття дружби і взаємодопомоги.

Обладнання: презентація, роздатковий матеріал, кольорові олівці, план уроку в малюнках

Очікувані результати:

  •     особистісні: розвиток уваги та пам’яті; прагнення до активного мислення; формування вміння об’єктивно оцінювати свої досягнення;
  •     міжпредметні: формування здатності бачити взаємозв’язок між різними предметами;
  •     предметні: формування навичок усного мовлення; розвиток і вдосконалення обчислювальних навичок.

Вид уроку: інтегрований урок (урок закріплення)

 

Перебіг уроку

  1.     Організаційний момент. Постановка задач, мотивація учнів.

Вчитель математики: Доброго дня, любі діти та гості.

Вчитель англійської мови: Good afternoon, dear children.

Пісенька- привітання на англійській мові

Вчитель математики: Тема  нашого уроку – це повторення числового ряду, натуральних чисел від 1 до 10, числа 0. На уроці ми закріпимо знання та уміння додавати та віднімати числа від 1 до 10 та числа 0, відпрацюємо обчислювальні навички англійською мовою, виконаємо вправи. Але це буде незвичайний урок. Він буде проходити і на англійській, і на українській мовах. І проводити цей урок будуть два вчителі. Англійську мови ви почали вивчати тільки у цьому році, але я впевнена, що ви впораєтесь добре. Також до нас в гості будуть приходити різні мультяшні та казкові  герої,  які принесуть свої  завдання. І так, розпочнемо наш незвичайний урок.

Вчитель англійської мови: Dont worry. Good-luck.

  1.     Закріплення та систематизація знань.

2.1. Творче використання навичок (проблемні завдання)

 

Завдання від Емоджі - гра «Вибір»

 

Вчитель математики: А тепер, діти, гра «Вибір». На парті – різні цифри. Вам треба вибирати ту цифру, яку я назву  (на столі картки з цифрами)

 

Вчитель англійської мови: Children, let’s play a game. Who will be the first? (на столі картки з цифрами)

 

Take number 6, 1, 8, 5, 3, 2, 7, 4, 9, 10.

2.2. Завдання від Тачок «Математичний диктант»

• Запишіть підряд усі числа від 7 до 10.

• Запишіть у зворотному порядку числа від 8 до 5.

• Перший доданок — 4, другий доданок — 1. Чому дорівнює сума?

• Від 9 відняти 1. Запишіть відповідь.

• Від 7 відняти 7. Запишіть відповідь.

• На тарілці лежало 8 пиріжків. Під час обіду всі пиріжки з’їли. Запишіть, скільки пиріжків залишилося на тарілці?

 

Вчитель математики: діти, тепер обміняйтесь зошитами, візьміть простий олівець, я буду читати відповіді, які на екрані, а ви перевіряти написане (взаємоперевірка) (слайд 1).    ( 7, 8, 9, 10, 8, 7, 6, 5, 5, 8, 0, 0). В кого все правильно поставте на полі плюс, а в кого є помилки - мінус.

 

C:\Users\Ирина\Desktop\598475669bbb9.jpg2.3. Геометричний матеріал. Робота в парах

Завдання від ЛЄГО «Геометричний слон»

 

 

 

 

 

Вчитель математики: діти, зараз попрацюємо в парах. На партах лежать листочки з тваринкою. Як називається тваринка? (слон)

 

Вчитель англійської мови:       elephant

 

Вчитель математики: Я називаю колір і геометричну фігуру, а ви шукаєте її і зафарбовуєте. (трикутник – синій, круг великий – рожевий, круг маленький – зелений, чотирикутник – коричневий)

 

Фізкультхвилинка рухова на англійській мові

 

3. Систематизація знань.

 

3.1. Вчитель математики:А тепер, діти, порозв’язуємо веселі задачки на українській та англійській мовах (слайд 2).

Завдання від Смішариків «Веселі задачки»

 

Вдома у їжа грали в хованки три ведмежа.

Один під ліжко ледве вліз.

А скільки втекло в ліс?

3 – 1 = 2

Вчитель англійської мови: and now in English, please:

Three minus one is two.

 

3.2. Вчитель математики:

Чи всі тут курчатка, дітки?

Треба рахувати швидко.

2 – на грядках, 2 – в житі.

Швидко нам допоможіть.

2 + 2 = 4

Вчитель англійської мови: and now in English, please:

Two plus two is four

 

3.3. Вчитель математики:

5 товстеньких кошенят,

Що дають їм, все їдять.

Ще один сметану з їв,

Порахуйте всіх котів.

5 + 1 = 6

Вчитель англійської мови: and now in English, please:

Five plus one is six

 

3.4. Вчитель математики: на екрані вийшов ряд цифр

2 4 6

Яких чисел немає? (1, 3, 5, 7, 8, 9, 10)

 

Фізкультхвилинка для очей і пальчиків

 

3.6. Робота з підручником. Задача 5, ст.56

 

 Завдання від Тома і Джері «Задача»

Вчитель математики: давайте прочитаємо задачу.

— Скільки стрічок фокусник витягнув з правого рукава? А з лівого рукава? Скільки всього стрічок він витягнув?

  • Розкажіть умову, запитання, розв’язання, відповідь.

 

4. Закріплення знань:

Диференційовані групові завдання

4.1. Вчитель математики. Зараз ви попрацюєте в групах і пограєте в ігри: від Михайла Потаповича -  гра «Порівняй-ка» і від Св. Миколая -  Гра «Хто який подарунок отримає?» 

Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10І і ІІ групи (П.р., с.р. )  гра «Порівняй-ка» від ведмедика. Потрібно поставити знаки рівності та нерівності.

 

 

<>=

 

Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10ІІІ і ІV групи (Д.р., в.р.) - від Св. Миколая гра «Хто який подарунок отримає?», розв’язати приклади. 

 

 

 

Перевірка (слайд 3, 4)

 

4.2.Вчитель математики: Які ви молодці! Виконали правильно всі завдання. А тепер, діти, давайте ще раз повторимо всі цифри та згадаємо числа на українській та англійській мовах:

(презентація з кошенятами, від 1 до 10) (слайд 5)

Вам на українській та англійській мовах треба порахувати кошенят.

 

5. Підсумок уроку. Рефлексія (підведення підсумків)

5.1. Метод «Мікрофон»

— Які завдання виконували на уроці?

— Які з них здалися легкими? Які — складними?

 

5.2. Самооцінка

Вчитель математики: Ну що ж, діти, ми дуже сподіваємось, що вам сподобалось наше незвичайне заняття. Оцініть свою роботу, підіймаючи картки та аналізуючи (самооцінка). Дякуємо вам за урок.

Вчитель англійської мови: The lesson is over. I wish you good luck. Good bye.

 

 

 

 

 

 

 

 


C:\Users\Ирина\Desktop\598475669bbb9.jpgC:\Users\Ирина\Desktop\598475669bbb9.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10 

 

 

 

 

Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Картинки по запросу математичні ігри 1 клас в межах 10 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\Ирина\Desktop\mqdefault.jpgКартинки по запросу малюнок эмоджи

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРА  «ВИБІР»

Картинки по запросу малюнок тачкиМАТЕМАТИЧНИЙ   ДИКТАНТ

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\Ирина\Desktop\Smeshariki.jpgВЕСЕЛІ

ЗАДАЧКИ

 

 

 

 

C:\Users\Ирина\Desktop\lego-ninjago.jpgКартинки по запросу МАЛЮНОК ЛЕГО

 

 

 

 

 

ГЕОМЕТРИЧНИЙ

СЛОН

Картинки по запросу малюнок том і джері 

 

 

 

 

ЗАДАЧА

Картинки по запросу малюнок мікрофона 

 

 

 

3 – 1 = 2

 

 

 

 

2 + 2= 4

 

 

 

 

 

5 + 1= 6


C:\Users\Ирина\Desktop\depositphotos_154519784-stock-illustration-silhouette-color-sections-and-light.jpgОчі щоб відпочивали

Дивимося

вліво-вправо.

Тоді кліпаєм очима.

І знову вправо-вліво.

 

 

Картинки по запросу ПАЛЬЧИКОВА ГІМНАСТИКА 

1

 

Зміст слайдів
Номер слайду 1

7, 8, 9, 10, 8, 7, 6, 5, 5, 8, 0, 0

Номер слайду 2

2, 4, 6

Номер слайду 3

<>=<

Номер слайду 4

Номер слайду 5

12345687109

zip
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
17 січня 2018
Переглядів
4108
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку