Конспект уроку з музичного мистецтва для 1 класу НУШ "Спорт і мистецтво"

Про матеріал
Спорт і мистецтво. Музична мова: динаміка, темп, ритм. В.Сильвестров «Марш». В.Дем’янчук «Фізкультхвилинка». М/ф «Як козаки у футбол грали» Мета: 1) Формувати уявлення учнів про зв'язок мистецтва і спорту через пізнання музики; ознайомити з видами спорту, повязвними з музикою; 2) Розвивати почуттєву сферу учнів, розуміння звя’зку музики і здоров’я людини; навички колективного виконання рухів і співу; 3) Виховувати інтерес і ціннісне ставлення до музики і спорту Тип уроку: поглиблення теми Очікуваний результат: уважне слухання музичних творів, вміння повторювати нові вправи й рухи; намагання чисто інтонувати
Перегляд файлу

Спорт і мистецтво.

Музична мова: динаміка, темп, ритм. В.Сильвестров «Марш». В.Дем’янчук «Фізкультхвилинка». М/ф «Як козаки у футбол грали»

Мета:  1) Формувати  уявлення учнів про зв'язок мистецтва і спорту через пізнання музики; ознайомити з видами спорту, повязвними з музикою;

2) Розвивати почуттєву сферу учнів, розуміння звязку музики і здоровя людини;  навички  колективного виконання рухів і співу;

3) Виховувати  інтерес і ціннісне ставлення до музики і спорту

Тип уроку: поглиблення теми

Очікуваний результат: уважне слухання музичних творів, вміння повторювати нові вправи й рухи; намагання чисто інтонувати

Хід уроку:

1.Організаційний етап

-Які є способи зміцнення здоров’я?

-Які види спорту ви знаєте? Якими займаєтесь?

 

2.Мотиваційний етап

-Які з видів спорту на змаганнях  завжди  живуть з музичним супроводом?

Яка музика звучить у гімнастичних залах? Яка музика підходить для синхронного плавання? Для хокею? Фігурного  плавання?

 

3.Етап засвоєння нових знань

Слухання: В.Сильвестров «Марш».

    Визначаємо характер твору. В якому темпі звучить марш?  Гучна чи тиха його динаміка? Ритм твору чіткий чи плавний?

 Слово «марш»  перекладається з французької як  «хода, рух».

Проплескаємо сильну долю маршу (повторне слухання)

Фізкультпауза:    В.Дем’янчук. Л.Кондрацька

1.Встало вранці ясне сонце,

 Зазирнуло у віконце.

Ми до нього потяглися,

За промінчики взялися.

Будем дружно присідати,

Сонечко розвеселяти

Дружно всі, дружно всі

Потанцюймо по росі

2.Станьмо струнко! Руки в боки!

Пострибаєм, як сороки.

А тепер як жабенята

Хочем трішки пострибати.

Ква-ква-ква, ква-ква-ква,

Щоб спочила голова!

 

4. Етап вокально-хорової роботи

Розучування: Г.Азаматова-Бас «Дружба с букварем»

https://www.youtube.com/watch?v=XCLyepDQKKY

5.Етап  закріплення  нових знань

В яких відомих вам мультфільмах головною темою є спорт?

Перегляньте мультик «Як козаки у футбол грали»

https://www.youtube.com/watch?v=BtF8gBEOpLc

6. Підсумково-рефлексивний етап

Відгадати й назвати види спорту, які дружні з музикою

•Пас, атака и удар,
Мяч опять попал в ворота!
Чтоб не справился вратарь,
Игроку нужна сноровка.

*В этом спорте игроки
  Все ловки и высоки.
  Любят в мяч они играть
  И в кольцо его кидать.
  Мячик звонко бьет об пол,  значит, это ...

Конь, канат, бревно и брусья,
Кольца с ними рядом.
Перечислить не берусь я
Множество снарядов.
Красоту и пластику  дарит нам ...

*Там в латах все на ледяной площадке
  Сражаются, сцепились в острой схватке.
  Болельщики кричат: «Сильнее бей!»
  Поверь, не драка это, а — ...

На квадратиках доски
Короли свели полки.
Нет для боя у полков
Ни патронов, ни штыков.

docx
Додано
18 березня 2019
Переглядів
3454
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку