Конспект уроку з образотворчого мистецтва «Створення казкового лісу, роздмухуючи плями»

Про матеріал
Конспект уроку з образотворчого мистецтва для 2 класу на тему «Створення казкового лісу, роздмухуючи плями» Мистецтво: підруч.для 2-го кл.закл.заг. серед.освіти/Л.М.Масол
Перегляд файлу

 

 

 

                         Конспект уроку

                  з образотворчого мистецтва

                            для 2 класу

            на тему «Створення казкового лісу,

                        роздмухуючи плями»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема: Засоби вираз­ності: форма і колір. Техніка роздмухування плям. Створення казкового лісу, роздмухуючи плями (акварель, трубочка для соку)

Мета: Ознайомити дітей з такими засобами виразності: форма, колір. Вчити малювати у техніці роздмухування плям. Розвивати вміння бачити та виявляти виразні асоціації в малюнку за допомогою плям різних за виглядом та розміром , правильно організовувати зображення в композицію. Виховувати бажання створювати прекрасне в техніці роздмухування плям. Виховувати почуття любові до рідного краю . Формування  національно-патріотичної свідомості .

Обладнання:  мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, трубочка для соку,альбом,підручник.

 

Хід уроку

I .Організація класу. Емоційне налаштування.

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Всі сідайте тихо,діти,

Домовляймось не шуміти,

На уроці не дрімати,

А старанно працювати.

II Мотивація навчальної діяльності

Гра «Мікрофон»

 

- Чи любите ви читати казки?

- Поміркуйте, як їх створюють письменники?

Письменники створюють фантастичні образи,сюжети,персонажі.

Казки мають повчальний характер.  Реальність поєднана з вигадкою.

III. Актуалізація опорних знань

Вправа-гра « У лісі». Учні слухають звуки лісу.

Розповідають, що уявили, який настрій виник.

IV. Вивчення нового матеріалу

Композитори теж можуть створювати музичні казки. Завдяки звучанню різних інструментів та тембрів вони відтворюють характери героїв .

 Художники та художниці надають виразності казковому дійству за допомогою цікавих форм і кольорів – теплих, холодних, світлих, темних

  1. Робота з підручником

Розгляньте картину в підручнику на ст.42 Мистецтво 2 клас (Людмила МАСОЛ)

-Придумайте цікаву історію за сюжетом

Як люди у великому будинку, так і тварини мешкають  разом на різних поверхах дерев в лісі.

Місце квартири кожного залежить від того, хто чим харчується і де знаходить собі укриття.

Так в кроні дуба живуть зайчата.

Всі мешканці лісу допомагають один одному та товаришують,дружать.

  1. Марія Приймаченко «Щур у дорозі»

 

  •          Що незвичайне ви бачите у зображенні лісу?

Декоративне мистецтво,декоративне зображення.

Декоративне мистецтво-вид образотворчого мистецтва

  •          Що ви знаєте про українську художницю ?

Марія Приймаченко - представниця наївного мистецтва

Народилася і прожила все життя в селі Болотня на Київщині

Одна з найвідоміших українських художниць, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка

V. Фізкультхвилинка

VI. Практична діяльність учнів

Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Роботу розпочинати лише з дозволу вчителя.

Використовувати інструменти тільки за призначенням.

Тримати своє робоче місце у належному порядку.

Послідовність малювання казкового лісу, роздмухуючи плями
(акварель, трубочка для соку)

Намалюйте казковий ліс, роздмухуючи плями

Практична робота під осінню мелодію лісу

VII. Підсумок

 Продемонструйте власні малюнки

Рефлексія

Вправа «Дерево зростання»

 ✓ Разноцветные кленовые листья #24 скачать клипарт бесплатно ...                 Клипарт#елка#дерево#деревья#clipart#wood# | Дерево

                           

 

                                         

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
3 грудня
Переглядів
115
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку