Тема: «The toys»
Мета:
- ввести та закріпити лексику на тему «Toys», вчити впізнавати та називати іграшки;
- залучати до виконання рецептивних та репродуктивних вправ;
- розвивати мовленнєві вміння та навички;
- ввести та затренувати лексеми — car, bear, plane, doll etc.
- виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання та матеріали: відеофрагмент мультфільму «Історія іграшок», дидактичні малюнки, іграшки
Хід заняття
Початок заняття.
- Children. Today we have a guest.
- Who is this?
- I am Woody. And I am a cowboy.
- Діти це наш гість — ковбой Вуді. Він має друга.
- My friend is a Bazz.
- Вуді хоче знайти друга, але для цього необхідно знайти своїх друзів ігшрашок, які б допомогли йому.
- Can you help me?
Введення та закріплення матеріалу
Вихователь показує іграшки та по черзі називає їх.
This is a doll.
Це лялька.
This is a car.
Це машина.
This is a plane.
Це літак.
This is a robot.
Це робот.
This is a ball.
Це мʼячик.
This is a train.
Це потяг.
This is a Teddy.
Це Тедді.
Фізкультхвилинка
Be like a ball.
Jump, jump.
Be like a doll.
Clap your hands.
Be like a Teddy.
Move your shoulders.
Be like a car.
Lets go.
Вивчення нового матеріалу.
- Make a train, stand one by one.
- Lets find toys.
- Lets go.
Зупинка 1. Вправа «Show and name»
мета: закріпити лексику на тему «Toys», вчити показувати та називати іграшки
Хід роботи
- Listen to me.
- Point to the toy and name it.
Дітям пропонується почергово показувати іграшку та називати її.
- Hello, I am a doll.
- Lets go with us.
Зупинка 2. Вправа «Rall a ball»
- This is a ball.
Lets pass it each other and name toys.
- Lets start.
- A dall.
- A ball.
- A car.
- A plane.
- A train.
- A Teddy.
Діти почергово передають один одному іграшку та називають її.
- Hello, I am a Teddy.
- Lets go with us.
Зупинка 3. Дидактична вправа «Listen, look and name»
мета: закріпити лексику по темі, вчити впізнавати та називати іграшки
Хід роботи
Вихователь називає іграшки, діти мають знайти її та назвати.
- A ball.
- This is a ball.
- A train.
- This is a train.
- A doll.
- this is a doll.
- Hello, I am a robot.
- Lets go with us.
Зупинка 4. Дидактична вправа «A magic bag»
мета: вчити за дотиком впізнавати та називати іграшки
, розвивати граматичні навички
Хід роботи
Дітям пропонується наосліп обрати іграшки та впізнати її, назвати.
- What is this?
- This is a…
Зупинка 5. Дидактична вправа «Give me and name»
мета: закріпити знанні дітей про іграшки, розвивати лексичні та грам атичні навички
Хід роботи
- Give me a doll.
- It is a doll.
- Give a car.
- It is a car.
Вихователь просить дітей дати певну іграшку,а діти мають дати та назвати її.
- Hello, I am a car.
- Lets go with us.
- So, we are all together.
- Ось ми і допомогли знайти всі іграшки і тепер давайте допоможемо їм познайомитись один з одним.
Сюжетна гра
- Hello. I am a doll. I am a funny girl. And you?
- I am a ball. I acn jump. And you?
- I am a car. I am a fast. And you?
- I am a plane and I can fly. And you?
- I am a Teddy. I am a bear.
- We are all friends.
Кожна дитина бере на себе роль певної іграшки та розповідає про себе. Діти розігрують діалог.