29.11.2017
Конспект уроку польської мови №23-24(6 клас)
Тема: Читання тексту «Мандрівка в гори».Знайомство з картою Польщі та України
Мета: cформувати лексичні навички до теми «Польща на карті світу»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість; створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Dzięcioł pień ciął
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Назвіть відмінки польською мовою ?
-На які питання відповідає кожна з них?
-Провідвіняйте слово оczy?
-Провідміняйте uszy.
-Провідміняйте dziecko ланцюжком.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Do słowniczka. St.64
2. Гра «Гойдалки»
Стати прямо, ноги нарізно, руки в поясі. Гойдатися, піднімаючись на носки й опускаючись на п’яти під рахунок учителя («раз» – на носках, «два» – на п’яти. 10 разів).
3. Czytanie. St.63-64
4.Ćw.1 st.64
5.Ćw.2 st.65
6.Czytanie. Ćw.5 st.67
7.Pisanie. Ćw.6,7,8 st.68.69
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання. Wyuczyć słowa,ćw.3 st.66,ćw.4 st.67
06.12.2019
Конспект уроку польської мови №25-26(6 клас)
Тема: Dzień Niepodległości
Мета: cформувати лексичні навички до теми «Мандри Польщею та Україною»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість; створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Nie pieprz wieprza pieprzem Pietrze, bo bez pieprzu wieprz jest lepszy.
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Назвіть відмінки польською мовою ?
-На які питання відповідає кожна з них?
-Провідвіняйте слово оczy?
-Провідміняйте uszy.
-Провідміняйте dziecko ланцюжком.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Czytanie. St.62
2. Гра «Гойдалки»
Стати прямо, ноги нарізно, руки в поясі. Гойдатися, піднімаючись на носки й опускаючись на п’яти під рахунок учителя («раз» – на носках, «два» – на п’яти. 10 разів).
3. Do słowniczka. St.64
4. Czytanie. St.63-64
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання.
1.Wyuczyć słowa.
2. Переказувати текст ст. 63-64