Контрольна робота № 2 з математики в 3 класі

Про матеріал
Тема. КОНТРОЛЬНА РОБОТА Мета: перевірити рівень оволодіння учнями навчальним матеріалом, вміння працю¬вати самостійно;розвивати логічне мислення; виховувати старанність, культуру оформлення письмових робіт.
Перегляд файлу

Дата                                      Урок                            Математика                   3 кл.

Тема. КОНТРОЛЬНА РОБОТА

Мета: перевірити рівень оволодіння учнями навчальним матеріалом, вміння працю­вати самостійно;розвивати логічне мислення; виховувати старанність, культуру оформлення письмових робіт.

Обладнання.Записи на дошці, картки.

Тип уроку. Перевірка знань, умінь і навичок

Хід уроку

І.ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

ІІ.ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ УРОКУ

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ІV.ПЕРЕВІРКА ВМІНЬ І НАВИЧОК

1.Проведення інструктажу щодо оформлення роботи

2.Виконання учнями контрольної роботи

І варіант

1.Розв’яжіть задачу.

В 5 ящиках  15 кг цукерок. Скільки цукерок у 6 ящиках?

2.Обчисліть вирази.

9 + 9 х 8 

6 х (22 -18) 

90 - 64 : 8 

3.Розв’яжіть рівняння.

64 : х = 8

4.Порівняти

0х5 О 1х6        4х1 О 7:7           0:9 О  1х0  

5.Додаткове завдання

Сторона квадрата дорівнює 4 см. Накресліть квадрат та знайдіть його периметр.

ІІ варіант

1.Розв’яжіть задачу.

Учні у 6 рядах посадили 24 груші. Скільки дерев посадять у 8 таких рядах?

2.Обчисліть приклади.

17 + 9 х 9 

5 х (90-83) 

60-72: 8 

3.Розв’яжіть рівняння.

х : 8 = 6

4.Порівняти

0х2 О 1х5        3х1 О 3:3           0:2 О  1х0  

5.Додаткове завдання

Сторона квадрата дорівнює 3 см. Накресліть квадрат та знайдіть його периметр.

V. ПІДСУМОК УРОКУ

- Хто вважає, що з роботою впорався успішно?

- Які труднощі виникли під час виконання роботи?

 

 

 

 

Перевірка та оцінювання

І варіант

1.Задача.  (3 бали)

5 ящ. – 15 кг

6 ящ. - ? кг

Розв’язання

1) 15 : 5 = 3 (кг) – в 1 ящику;

2) 3 х 6 = 18 (кг).

Відповідь : 18 кг цукерок у 6 ящиках.

2.Вирази. (3 бали)

9 + 9 х 8 = 9 + 72 = 81           

6 х (22 -18) = 6 х 4 = 24

90 - 64 : 8 = 90 – 8 = 82

3.Рівняння. (1 бал)

64 : х = 8

х = 64 : 8

х = 8

64 : 8 = 8

4.Завдання ( 3 бали)

0х5 < 1х6        4х1 > 7:7           0:9 = 1х0  

5.Додаткове завдання ( 2 бали)

Р = 4х4 = 16 (см)

ІІ варіант

1.Задача. ( 3 бали)

6 р. – 24 гр.

8 р. - ? гр.

Розв’язання

  1. 24 : 6 = 4 (гр.) – в 1 ряду;
  2. 4 х 8 = 32 (гр.).

Відповідь : 32 груші посадять  у 8 рядах.

2.Вирази. (3 бали)

17 + 9 х 9 = 17 + 81= 98  

5 х (90-83) = 5 х 7 = 35  

60 – 72 : 8 = 60 – 9 = 51  

3.Рівняння. (1 бал)

х : 8 = 6

х = 6 х 8

х = 48

48 : 8 = 6

4.Завдання ( 3 бали)

0х2 < 1х5        3х1 > 3:3           0:2 = 1х0  

5.Додаткове завдання  ( 2 бали)

Р =  3  х 4 = 12 (см)

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Крамська Світлана Станіславівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
17 квітня 2020
Переглядів
2821
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку