Тематична контрольна робота з теми «Квадратична функція»
Мета: перевірка рівня засвоєння учнями знання змісту основних понять та алгоритмів, вивчених у темі «Квадратична функція», а також уміння застосовувати набуті знання під час розв’язуванні вправ.
Хід уроку
І.Організаційний момент
ІІ. Вказівки до виконання контрольної роботи
ІІІ. Виконання контрольної роботи
І варіант
А |
Б |
В |
Г |
Д |
4 |
0 |
-6 |
10 |
5 |
А |
Б |
В |
Г |
Д |
(-2;7) |
(1;5) |
(5;1) |
(0;-5) |
(-5;0) |
А |
Б |
В |
Г |
Д |
∞;∞ |
;∞ |
;∞ |
;∞ |
;∞ |
А |
Б |
В |
Г |
Д |
Гілки вниз, (2;7) |
Гілки вниз, (2;-25) |
Гілки вниз, (-2;7) |
Гілки вгору, (2;7) |
Гілки вгору, (-2;-25) |
у= 3х2+5 ?
А |
Б |
В |
Г |
Д |
Перенести на 5 одиниць ліворуч |
Перенести на 5 одиниць праворуч |
Перенести на 5 одиниць вниз |
Перенести на 5 одиниць вгору |
Перенести на 3 одиниці ліворуч |
1 |
Проміжки зростання функції |
А |
∞ |
2 |
Проміжки спадання функції |
Б |
∞ |
3 |
Проміжки, на яких функція набуває від’ємних значень |
В |
∞ |
4 |
Проміжки, на яких функція набуває невід’ємних значень |
Г
|
|
|
|
Д |
∞9 і 1∞ |
ІІ варіант
А |
Б |
В |
Г |
Д |
5 |
0 |
-1 |
13 |
1 |
А |
Б |
В |
Г |
Д |
(-2;9) |
(-1;-2) |
(5;1) |
(1;-2) |
(0;-1) |
А |
Б |
В |
Г |
Д |
∞;∞ |
∞;5 |
∞;5 |
5;∞ |
5;∞ |
А |
Б |
В |
Г |
Д |
Гілки вниз, (-2;-9) |
Гілки вниз, (2;23) |
Гілки вгору, (2;23) |
Гілки вгору, (-2;7) |
Гілки вгору, (-2;-9) |
у= 5х2-8 ?
А |
Б |
В |
Г |
Д |
Перенести на 8 одиниць ліворуч |
Перенести на 8 одиниць праворуч |
Перенести на 5 одиниць вниз |
Перенести на 5 одиниць вгору |
Перенести на 5 одиниць ліворуч |
1 |
Проміжки зростання функції |
А |
∞ |
2 |
Проміжки спадання функції |
Б |
∞1 і (9;∞ |
3 |
Проміжки, на яких функція набуває від’ємних значень |
В |
∞ |
4 |
Проміжки, на яких функція набуває невід’ємних значень |
Г
|
∞1 і 9∞ |
|
|
Д |
-19 |