ДНЗ « Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»
Позаурочний спортивно-масовий захід
«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»
м. Запоріжжя
Організація та проведення позаурочного заходу по фізичній культурі «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» в ДНЗ « Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»
Знання, вміння та навички отримані учнями на заняттях фізичної культури поглиблюються та закріплюються в позаурочних заходах. В цьому напрямку використовуються такі форми позаурочної роботи: систематичне заняття у спортивних гуртках; заняття фізичною культурою протягом дня; участь в спортивних святах, змаганнях, спартакіаді як у самому училищі, так і серед навчальних закладів відповідного рівня.
Мета проведення: зміцнення здоров’я людини та формування стійких мотивацій і потреб обережного ставлення до власного здоров’я. Виховування почуття відповідальності та згуртованості в колективі, вміння поводитися у нестандартних ситуаціях та приймати швидкі рішення.
Місце проведення: спортивна зала ліцею .
Обладнання та інвентар: канат, набивні м’ячі, секундомір, рулетка, свисток, гімнастичні турніки, фішки, гімнастичні килими.
Судейська колегія: головний суддя, судді по дистанціях.
У змаганнях приймають участь учні команд навчальних груп І, ІІ, ІІІ курсів, віднесених за станом здоров’я до основної та підготовчої медичних груп. Переможець змагань визначається за найменшою кількістю зайнятих місць.
План підготовки заходу
План проведення заходу
" КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»
1. Проведення відкриття заходу о 15-00 год.
2. Естафета "Перенос набивних м’ячів ".
3. Конкурс «Командний прес».
4. Конкурс «Підтягування»
5. Конкурс «Стрибки в мішках»
6. Конкурс "Перетягування канату".
7. Конкурс "Метання набивного м’яча ".
8. Підведення підсумків.
Програма " КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»
В естафеті приймають участь по 8 учасників від кожної команди. Перший учасник по команді біжить з двома набивними м’ячами в руках, оббігая стійку, повертається на лінію старту . Кожний наступний учасник виконує теж саме. Переможець визначається за найменшим часом виконання.
В конкурсі приймають участь по 8 учасників від кожної команди.
4 приймають положення лежачі та кладуть руки на плечі друг друга, інші 4 тримають їх за ноги. Враховується кількість підйомів в положення сидячі до торкання грудьми ніг. Через 30 секунд міняються містами. Переможець визначається за найбільшою кількістю повторів за 1 хвилину.
В конкурсі приймають участь по 6 учасників від кожної команди. Завданням конкурсу є перетягування суперника на свій бік. Забороняється відривати руки від канату. Змагання проводяться за олімпійською системою. Переможець визначається за найбільшою кількістю перетягувань суперника на свій бік.
В конкурсі приймають участь по 8 учасників від кожної команди. Команда розміщується на лінії старту. Кожен учасник одягає мішок на ноги, по команді переміщується, оббігає стійку та повертається на лінію старту. Переможець визначається за найменшим часом виконання.
В конкурсі приймають участь по 6 учасників від кожної команди.
Команда розміщується на лінії старту. Кожен учасник метає м’яч як можна найдалі. Переможці визначаються за найбільшою відстанню метання.
Кількість учасників команди 5 юнаків. На виконання завдання дається 1 хвилина. Команда повинна за цей час зробити найбільшу кількість підтягувань. Учасники змінюються довільно. Переможець визначається за найбільшою кількістю підтягувань.
Переможець змагань визначається за найменшою кількістю зайнятих місць в естафетах та конкурсах. Команди переможці нагороджуються за 1-3 місця грамотами.
Керівник фізичного виховання В. В. Ситніков