КВІТКА СОНЦЯ, АБО ПОШУКИ МИРУ І ПРАВДИ…

Про матеріал
КВІТКА СОНЦЯ, АБО ПОШУКИ МИРУ І ПРАВДИ… Напевно, кожен із авторів бажає, аби його почули? Таку можливість мали різні учасники гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради на базі 136-ї школи. Вони спробували себе в ролі читців перед учнями молодших класів. «Квітка сонця» та інші сюжети (оповідання, казки, притчі) Василя Сухомлинського сьогодні, у час інформаційних технологій, смартфонів та інших атрибутів цивілізації, не просто спонукають до глибинних роздумів про мир і гуманність до усього. Адже такі заходи з нагоди Дня миру ще дають шанс замислитися про світ і людей, що нас оточують… І тоді стане цілком зрозумілим, кому й чому стає соромно перед соловейком в однойменному сюжеті Сухомлинського… Словом, читачі старших класів змогли поділитися своїм досвідом життя і власних спостережень перед молодшими школярами…
Перегляд файлу

КВІТКА СОНЦЯ,

АБО ПОШУКИ МИРУ І ПРАВДИ…

Напевно, кожен із авторів бажає, аби його почули? Таку можливість мали різні учасники гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради на базі 136-ї школи. Вони спробували себе в ролі читців перед учнями молодших класів. «Квітка сонця» та інші сюжети (оповідання, казки, притчі) Василя Сухомлинського сьогодні, у час інформаційних технологій, смартфонів та інших атрибутів цивілізації, не просто спонукають до глибинних роздумів про мир і гуманність до усього. Адже такі заходи з нагоди Дня миру ще дають шанс замислитися про світ і людей, що нас оточують…

І тоді стане цілком зрозумілим, кому й чому стає соромно перед соловейком в однойменному сюжеті Сухомлинського… Словом, читачі старших класів змогли поділитися своїм досвідом життя і власних спостережень перед молодшими школярами…

Але на цьому не закінчилися цікаві роздуми і обговорення сюжетів. «У пошуках правди» та інші, не менш змістовні, й дуже лаконічні за своїм обсягом тексти американських авторів стали органічним продовженням заходу. Учасники гуртка дізналися про різні, досить несподівані точки зору авторів, які свого часу спробували себе у незвичному конкурсі, який запропонував провести редактор журналу «New Time» Стів Мосс. Учасникам заходу раніше запропонували написати оповідання обсягом до 55 слів. Складність у тому, щоби при цьому зберегти текст, зміст та зробити незвичний фінал.

Отож, у пошуках миру і правди, наші гуртківці як реальні читачі, змогли переконатися у тому, що не варто сприймати світ за стереотипами, бо американці не лише рекламують хот-доги та популяризують технологічно зручні блага цивілізації, а ще й вміють мислити. Отож, ми змогли ознайомитися із деякими найкоротшими у світі оповіданнями на різні теми. (Ви теж можете це зробити за посиланням: https://www.adme.ru/tvorchestvo-pisateli/samye-korotkie-v-mire-rasskazy-641705/).

Отож, нехай пошуки миру і правди у літературній творчості продовжать цю естафету читання серед інших охочих та не байдужих…

 

Леонід Гапєєв,

керівник гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради

 

doc
Додав(-ла)
гапєєв леонід
Додано
16 червня 2021
Переглядів
272
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку