МОЯ УКРАЇНО! ТИ МАТИ ЄДИНА НА ВСІ ПОКОЛІННЯ Й ВІКИ...

Про матеріал
IV.Вивчення нового матеріалу. 1.Конкурс на кращого читця віршів про Україну.(вибори жюрі, підсумки конкурсу – нагородження переможців). 2.Перегляд відео. 3.Вправа “Асоціативний кущ – Батьківщина”.(Вітчизна, край, Україна, рідна земля, держава, рідна домівка, солов’їна пісня і т.д.). 4.Гра “Шифрувальник”.(Герб, Тризуб, Гімн, Прапор). 5.Рослини – народні символи України (повідомлення учнів-краєзнавців). V.Фізхвилинка. VI.Закріплення вивченого. -Кросворд “Вітчизна” (на фото): 1.Столиця України. (Київ). 2.Найбільша річка України.(Дніпро). 3.Істоти, у яких тіло вкрите пір’ям. (Птахи).
Перегляд файлу

                                  Комунальний заклад НСЗШ №9

 

                                        

                                        

                                         

                                                  Конспект

      першого уроку в 2019/20  навчальному

                році, проведеного в 3-А класі

                                     

   

Тема уроку. Моя Україно! Ти мати єдина на всі                               

                       покоління й віки...

 

 

                                                                  

 

 

                      Вчитель: Т.М. Каракуша

                                                                  

 

2019 р.                                            

Мета: формування ключових компетентностей:

*загальнокультурної:

-дотримуватися норм мовленнєвої культури, звязно висловлюватися в контексті змісту;

*громадянської:

-пробудження почуття любові і поваги до рідної землі, України; виховання в учнів усвідомлення себе, як невід’ємної частини українського народу;почуття національної свідомості, патріотизму.

 

Тип уроку. Комбінований

Обладнання: карта України, відео “Я українець”, таблиці для складання асоціативного куща, картки із зашифрованими прислів’ями, “Шифрувальник”, таблиці “Державні і народні символи України”, аудіозапис Гімн України.

                                                                                 Хід уроку.

       Девіз уроку:                       Виростай, дитино, й памятай,

                                                      Батьківщина – то найкращий край”.

 I.Організаційний момент.

II.Мотивація навчальної діяльності.

III.Повідомлення теми і мети уроку.

-Сьогодні ми з вами поведемо мову про найдорожче серцю кожної людини. Нехай тему нашої розмови підкажуть такі рядки вірша:

 

Красивий, щедрий, рідний край

І мова наша соловїна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься...(Україна).


IV.Вивчення нового матеріалу.

1.Конкурс на кращого читця віршів про Україну.(вибори жюрі, підсумки конкурсу – нагородження переможців).

2.Перегляд відео.

3.Вправа “Асоціативний кущ – Батьківщина”.(Вітчизна, край, Україна, рідна земля, держава, рідна домівка, солов’їна пісня і т.д.).

4.Гра Шифрувальник”.(Герб, Тризуб, Гімн, Прапор).

5.Рослини – народні символи України (повідомлення учнів-краєзнавців).

V.Фізхвилинка.

VI.Закріплення вивченого.

-Кросворд  Вітчизна (на фото):

1.Столиця України. (Київ).

2.Найбільша річка України.(Дніпро).

3.Істоти, у яких тіло вкрите пірям. (Птахи).

4.Різнокольорова прикраса українського віночка.(Стрічка).

5.Кущова рослина – символ України.(Калина).

6.Мешканець Запорізької Січі.(Козак).

7.Розмальоване великоднє яйце.(Писанка).

8.Перелітній птах, який будує гніздо за вікном.(Ластівка).

VII.Підсумок уроку.

-Що нового дізналися на уроці?

-Закінчити наш урок я хочу словами Володимира Сосюри:

 

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу ії, вічно живу і нову,

і мову ії солов’їну.

 

 

                  

 

                                    

docx
Додано
7 лютого 2020
Переглядів
394
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку