5 березня о 18:00Вебінар: Дизайн продуктивного уроку біології

Найближче оточення дитини.

Про матеріал
"Найближче оточення дитини. Вплив родини і друзів. Принципи формування міжособистісних стосунків"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

НАЙБЛИЖЧЕ ОТОЧЕННЯ ДИТИНИ. ВПЛИВ РОДИНИ І ДРУЗІВ. ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ МІЖОСОБИСТІСНИХ СТОСУНКІВ. ПРАКТИЧНА РОБОТАВІДПРАЦЮВАННЯ НАВИЧОК ЩОДО НАЛАГОДЖЕННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ СТОСУНКІВ З РОДИНОЮ ТА ДРУЗЯМИ.

Номер слайду 2

ОБМІРКУЙТЕ СИТУАЦІЮ Мама попросила Марічку прибрати у своїй кімнаті, але дочка дивилася телевізор, гралася у дворі і не зробила цього. Увечері ж Марічка стала кричати, що в неї багато уроків і їй ніколи. Оцініть стосунки Марічки з мамою. Спробуйте припустити, до яких наслідків призведуть такі відносини.

Номер слайду 3

Ти живеш в оточенні людей. Змалку відчуваєш вплив найближчого оточення — родини, учителів, однокласників, друзів. У спілкуванні та взаєминах з ними набуваєш навичок, звичок і досвіду.

Номер слайду 4

У родині або в колі близьких тобі дорослих отримуєш перший життєвий досвід. Наслідуєш поведінку, стиль спілкування з іншими людьми. Якщо твої близькі поважають одне одного й піклуються одне про одного, то й ти поводишся так само. Якщо розподілено обов’язки в домашньому господарстві, ти з дитинства привчаєшся допомагати дорослим, планувати свій час. Якщо в родині звикли разом відпочивати на природі, займатися спортом, відвідувати музеї, виставки, театри, ти також збережеш на все життя звичку активно відпочивати. Так сформуєш здоровий спосіб життя.

Номер слайду 5

Буває, що родина не веде здоровий спосіб життя. Тоді від тебе самого залежатиме, які навички й звички формуватимеш. Дуже важлива для тебе також дружба з однолітками. Друзі обговорюють спільні проблеми, мріють про майбутнє. Думка друзів важлива для тебе, а їхній вплив на тебе іноді значно більший, ніж вплив дорослих.  Спілкування сприяє гарному настрою, успішному навчанню та зміцненню здоров’я.

Номер слайду 6

Спілкуючися з ровесниками, ти маєш розрізняти їхній вплив на тебе: позитивний і негативний.

Номер слайду 7

Види підліткових компаній

Номер слайду 8

Щоб уникнути небезпеки для здоров’я, спілкуйся з дружніми компаніями та уникай небезпечних компаній. Кожен хоче бути здоровим. Однак протистояти впливу, а іноді й тиску компанії однолітків дуже важко. Протидіяти негативному впливу допоможуть уміння приймати зважені рішення і навички ефективної відмови. Вирішуй, що обрати: міцне здоров’я і довге життя чи залежність від шкідливих звичок і хвороби.

Номер слайду 9

Домашнє завдання(письмово дати відповіді на запитання)Хто на Вас впливає більше - батьки чи ровесники?Який тип відносин переважає у Вашому класі?Чи можна Ваш клас назвати колективом?Наведіть приклади дружніх відносин.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Ковальова Оксана Олександрівна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
До підручника
Основи здоров`я 7 клас (Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.)
Додано
3 квітня 2020
Переглядів
3116
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку