10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

Презентація "Найближче оточення дитини. Вплив родини і друзів"

Про матеріал
Презентація до уроку "Найближче оточення дитини. Вплив родини і друзів". Можливо, стане в нагоді вчителям шкільного предмета "Основи здоров'я", які працюють за підручником О. В. Тагліної, 7 клас.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема: найближче оточення дитини. Вплив родини і друзів

Номер слайду 2

Найближче оточення це…Як добре дітям й затишно в родині!Тут так цікаво й весело всім нам. Скажіть спасибі ви, за це своїм батькам. Батьки для нас — це найдорожчі люди,Вони піклуються і думають про нас.І хай завжди в нас тато й мама буде,Й ніколи світлий не проходить час.1. Сім’я

Номер слайду 3

Якщо розподіллено обов’язки в домашньому господарстві, ти з дитинства привчаєшся допомагати дорослим, планувати свій час. Якщо твої близькі поважають одне одного й піклуються одне про одного, то й ти поводишся так само. Якщо в родині звикли разом відпочивати на природі, займатися спортом ти також збережеш на все життя звичку активно відпочивати. Так сформуєш здоровий спосіб життя. Приклади впливу родини:

Номер слайду 4

Найближче оточення це…2. Друзі та однолітки, однокласники

Номер слайду 5

Пропозиція записатися у спортивну секцію, танцювальний чи інший гурток за інтересами. Застереження від необачного вчинку. Підтримка у формуванні корисних звичок. Позитивний. Приклади впливу однолітків: Негативний. Порушення правил безпечної поведінки; Глузування з однолітків, образи молодших. Приховування правди від дорослих. Заохочення до вживання слабо алкогольних напоїв.

Номер слайду 6

Склади драбинку на кожній сходинці якої розташуй людей з твого оточення, починаючи з найближчих

Номер слайду 7

Пригадайте та запишіть в зошитах приказки чи прислів’я про друзів, дружбу або родинні зв’язки. Наприклад: Нових друзів май, а старих не забувай. Дружна сім’я не знає печалі. Яке дерево, такі й квіти, які батьки, такі й діти.

Номер слайду 8

Зроби опис-портрет свого найкращого друга. Моя подруга. Мій друг

Номер слайду 9

Друзі покликали тебе зустрітися та весело провести час у суботу о 16.00. Але, в цей же час буде відбуватися родинне свято, де твоя присутність обов’язкова. Як ти вчиниш?Розв’яжи ситуацію:?

Номер слайду 10

Висновок: Родина, та близкі друзі найбільше впливають на твоє здоров’я і життя. Тому необхідно навчитися розрізняти позитивний і негативний впливи оточуючих. Наслідуючи позитивні приклади, ти зміцниш здоров’я. Негативний вплив шкодить здоров’ю. Шануйте своїх батьків, поважайте своїх друзів!

pptx
Додано
10 квітня 2020
Переглядів
2380
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку