Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Основні структурні елементи веб-квесту

Про матеріал

Ця освітня технологія спирається на такий підхід до навчання, в процесі якого відбувається конструювання нового. Відповідно до даного підходу, вчитель стає не урокодателем, а консультантом, організатором і координатором проблемно-орієнтованої, дослідницької, навчально-пізнавальної діяльності учнів. Учителем створюються умови для самостійної розумової та творчої діяльності учнів і підтримується їх ініціатива. У свою чергу, учні стають рівноправними «співучасниками» процесу навчання, поділяючи зі своїм учителем відповідальність за процес і результати навчання.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Основні структурні елементи веб-квесту. Підготувала:вчитель англійської мови. Гаценко Н. В.«Хто стоїть на місці, той відстає. А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище.

Номер слайду 2

Поняття веб - квесту. Квест - пригодницька гра. Навчальний веб – квест – виконання нестандартних завдань з максимальним використанням можливостей мережі Інтернет. Веб-квест - це технологія орієнтована на учнів, занурених у процес навчання, яка розвиває їх критичне мислення.

Номер слайду 3

Основніи елементи Веб - квесту

Номер слайду 4

Вступ. Провести підготовчу роботу, Ознайомити учнів із темою, Сформулювати основну проблему.(вказуються терміни проведення роботи і надається вихідна ситуація або завдання)

Номер слайду 5

Посилання на ресурси в мережі, виконання завдання. Ця стадія веб-квесту має найбільший розвивальний потенціал: При пошуку відповідей на поставлені питання удосконалюється критичне мислення, Удосконалюється уміння порівнювати і аналізувати, класифікувати об'єкти і явища, Розвивається вміння мислити абстрактно. (електронні адреси, тематичні форуми, книги або методичні посібники з бібліотечних фондів)

Номер слайду 6

Поетапний опис процесу виконання завдання

Номер слайду 7

висновки (оформлення результатів) Форми представлення результатів квесту

Номер слайду 8

Оцінювання результатів

Номер слайду 9

Рекомендації до проведення веб-квесту

Номер слайду 10

Веб-квест, який був реалізований. Платформа розміщення завдань квесту - Запо. Вікі

Номер слайду 11

Організація проведення квесту

Номер слайду 12

Приклади завдань веб-квесту

Номер слайду 13

Оцінювання завдань

Номер слайду 14

Приклади веб-квестівhttps://sites.google.com/site/magn8kl/ - веб-квест “Магнитные явления”https://sites.google.com/site/muzandfiz/vvedenie - Проект-Web-квест "Музыка или физика. Физика или музыка"

Номер слайду 15

Нехай кожна сходинка успіху приведе вас до щастя, Будьте господарями свого життя і своїх думок. Бажаю успіхів у подоланні сходинок до впровадження квест – технологій

Номер слайду 16

Дякую за увагу !!!

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Додано
15 січня 2018
Переглядів
235
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку