Perfect Letter Writing Lesson.

Про матеріал
розпізнавати типи англійського листа, - використовувати знання відмінних рис формального та неформального стилів для складання свого листа англійською мовою; - демонструвати знання лексичного та граматичного матеріалу. розширити кругозір учнів, викликати інтерес до культури народу країни мови, що вивчається, формувати вміння говоріння, читання, письма та аудіювання; формувати навички критичного мислення; вміти висловлювати свою думку на задану тему виховувати навички шанобливого ставлення у процесі міжкультурного спілкування; поважати думку інших. розвивати вміння аналізувати, узагальнювати та робити висновки; розвивати вміння висловлювати свою думку та аргументувати її; розвивати вміння порівнювати. Завдання уроку: 1 - узагальнити знання про структуру, типи та стилі англійського листа 2 – відрізняти формальний та неформальний стилі письмового спілкування 3 – відпрацювати практичні навички створення листа англійською мовою 4 – використовувати правильні лексичні та граматичні форми на тему `Writing a letter` Особистісні: поважати історію та культуру країни мови, що вивчається.
Перегляд файлу

 

                          РОЗРОБКА ПЛАНУ УРОКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 11 КЛАСУ

Клас:  11

Тема уроку: Perfect Letter Writing Lesson.

Тип уроку: вдосконалення навичок письма.

Вид уроку: комбінований.

Цілі уроку:

Практичні:

- розпізнавати типи англійського листа,

- використовувати знання відмінних рис формального та неформального стилів для складання свого листа англійською мовою;

- демонструвати знання лексичного та граматичного матеріалу.

Освітні: розширити кругозір учнів, викликати інтерес до культури народу країни мови, що вивчається, формувати вміння говоріння, читання, письма та аудіювання; формувати навички критичного мислення; вміти висловлювати свою думку на задану тему.

Виховні: виховувати навички шанобливого ставлення у процесі міжкультурного спілкування; поважати думку інших.

Розвиваючі: розвивати вміння аналізувати, узагальнювати та робити висновки; розвивати вміння висловлювати свою думку та аргументувати її; розвивати вміння порівнювати.

Завдання уроку:

1 - узагальнити знання про структуру, типи та стилі англійського листа

2 – відрізняти формальний та неформальний стилі письмового спілкування

3 – відпрацювати практичні навички створення листа англійською мовою

4 – використовувати правильні лексичні та граматичні форми на тему `Writing a letter`

Заплановані результати:

Особистісні: поважати історію та культуру країни мови, що вивчається.

Предметні:

• Аудіювання: розвивати рецептивні вміння в аудіювання: сприймати на слух та розуміти мову вчителя та однокласників;

• Читання: розвивати рецептивні вміння у читанні: читати текст листа, розуміючи його основний зміст;

• Говоріння: розвивати продуктивні вміння в мовленні: відповідати на запитання вчителя; грамотно оформляти своє мовлення;

• Лист: розвивати продуктивні вміння у письмовій мові: письмово оформлювати написання англійського листа з огляду на структурні, стилістичні та граматичні особливості англійського листа.

• Розвивати лексичні, граматичні та вимовні навички на всіх ВРД.

Мета

Предметні:

• Пізнавальні УУД: організовувати пошук та виділення потрібної інформації; узагальнювати та фіксувати отриману інформацію;

• Комунікативні УУД: слухати співрозмовника, вчителя та вести діалог, висловлюючи свою думку;

• Регулятивні УУД: проводити самоспостереження, самоконтроль та самооцінку; розвивати вміння самостійної роботи; формувати вміння планування, аналізу та рефлексії навчальної діяльності;

• Особистісні УУД: формувати мотивацію та інтерес до вивчення ІВ; формувати вміння взаємодії та співпраці з оточуючими під час роботи на уроці; розширювати лінгвістичний світогляд; формувати культуру мовної поведінки.

Обладнання: моноблок, проектор, Smartboard, набір розрізних карток із завданнями, таблиці.

Форма проведення: фронтальна, групова, індивідуальна.

Тривалість уроку: 45 хв.


Етап уроку

                                                                         Зміст педагогічної взаємодії

Методи та прийоми

Діяльність учителя

Діяльність учнів

 

I. Начало урока

 

1) Організаційний момент (1 хв)

Greeting. Everyday questions:

-Hello, students! How are you today?

-What is the weather like today? What is the day of the week today? Which month/season is it now? What date is it today?

-Who is absent? What is the reason of their absence?

 

- Реагують на мову вчителя, дають розгорнуті відповіді.

Hello! We are fine, thank you. And what about you?

-Today is partly cloudy and stuffy. It’s Monday / April / Spring / the 10th of April.

-Today 2 students are absent. They are ill.

Словникове фронтальне опитування

 

II. Основна частина уроку

 

2) Мовленнєва розминка (2 хвилини)

 Просить учнів згадати прислів'я про будинок або рідний край англійською мовою.

-Would you, please, remember the English proverbs about home? Name any proverbs you know.

- Look at the board and check if you have named all of them.

- East or West, Home is best.

- There is no place like home.

- An Englishman’s home is his castle.

- Home is where the heart is.

- Home, sweet home.

 Словесний Практичний

Прислів'я з'являється на екрані проектора

3)Формулювання теми та постановка мети уроку (5 хв)

Підводить учнів до теми уроку, з тематики прислів'їв і додаткових питань. Просить поділитися своєю думкою про можливості та переваги навчання за кордоном. Пропонує учням до кінця заняття написати лист-заяву для вступу до ВНЗ за кордоном

- What are the proverbs about?

- Do you like your home/motherland?

- Would you like to continue education abroad?

- Why/why not?

- What are the advantages of studying abroad?

- Would you like to learn how to write a letter of application to university in another country?

. Беруть участь у дискусії. Вгадують тему уроку "Away from home". Діляться своєю думкою про переваги навчання за кордоном, грамотно оформляючи свою промову.

-The proverbs є all all other motherland.

- We like our country very much because…

- It'd be great/interesting to study abroad.

- We can learn new culture/language/

travel abroad/visit відомі sights/meet interesting people/get international certificate or diploma.

-We want to learn how to write an application letter

Словесний

Практичний

4) ) Актуалізація знань (7 хв)

Пропонує учням згадати структуру англійського листа та назви частин, з яких воно складається:

Учні поділяються на 3 команди. Кожна команда отримує набір смужок із розрізаним текстом листа. Завдання кожної групи: якнайшвидше зібрати уривки розрізаного листа, підписати назви його частин та визначити стиль листа. Як диференційований підхід групі слабших учнів пропонується текст листа, розрізаний не рядково, але в абзаци.

Учні поділені на 3 команди шляхом розрахунку на 1,2,3. Кожна команда вигадує собі назву, пов'язану з навчанням за кордоном (“Smart students”, “The great bachelor”, “Future scientists”).

Кожна команда клеїть смужки розрізаного листа на аркуш, дотримуючись структури.

Кожна частина листа підписується:

I. Greeting/Salutation

ІІ. Introduction/Beginning

ІІІ. Main part/Body of the letter

IV. Conclusion/Ending

V. Signature/Sign off

Внизу листи визначають стиль:

a formal letter.

За сигналом вчителя, учні обмінюються готовими листами та здійснюють взаємоперевірку, слухаючи аудіозапис тексту листа.

Практичний

Словесний

Групова робота

Роздатковий матеріал: смужки розрізаного листа, клей, чистий лист, маркери, аудіозапис на моноблоці.

5)) Вивчення нового матеріалу (10 хв)

 Знайомить учнів із стилістикою англійського письма: формальний та неформальний стиль.

 Учням у команді пропонується заповнити отриману таблицю корисними фразами та виразами для створення листа. Вирази показані на Smartboard.

Диференційований підхід у завданні забезпечується вчителем шляхом здійснення моніторингу за груповою роботою учнів та за необхідності шляхом допоміжних питань.

Table. USEFUL EXPRESSIONS FOR WRITING

Parts of the letter Formal letter Informal letter

Greeting

Introduction

Main body

Conclusion

Signature

List of expressions on the board:

Dear Mr./Mrs… (surname)

Respected Sir/Madam (іf name is unknown)

Hello/Hi, … (first name)

Dear …(first name)

I am writing to…

I am writing on behalf of…

I am writing with regard to…

How are you? How is your family?

It was nice to hear from you…

I'm sorry I haven't been in touch for a long time.

Glad/Sorry to hear that …

I would be grateful if you could…

I wonder if you could…

I would особливо like to know…

I would be interested in having more details про…

I am writing to complain про…

I am sending you attached pdf file… wonder if you’d like to…

I’m writing to ask for your help…

How about …

Here’s the … you wanted.

I’d like to give you good news about..

I’d like to know…

Please, send me…

If you require further information do not hesitate to contact me.

I look forward to hearing from you.

Yours sincerely/faithfully, …

Thank you, in advance, for taking time to respond.

With love/All the best/Take care

Give my love/regards to…

See you soon/See you!

Best wishes/Yours….

Kind regards!

Name and surname of a sender 

Name of a sender

Учні групи письмово заповнюють таблицю, використовуючи фрази, показані на дошці. Потім виконують самоперевірку, порівнюючи свою таблицю з показаною на екрані.Answer Key. USEFUL EXPRESSIONS FOR WRITING

Parts of the letter

Formal letter

Informal letter

Greeting

Dear Mr./Mrs… (surname)

Respected Sir/Madam (if name is unknown)

Hello/Hi, … (first name)

Dear …(first name)

Introduction

I am writing to…

I am writing on behalf of…

I am writing with regard to…

How are you? How is your family?

It was nice to hear from you…

I’m sorry I haven’t been in touch for a long time.

Glad/Sorry to hear that …

Main body

I would be grateful if you could…

I wonder if you could…

I would particularly like to know…

I would be interested in having more details about…

I am writing to complain about…

I am sending you attached pdf file…

I wonder if you’d like to…

I’m writing to ask for your help…

How about …

Here’s the … you wanted.

I’d like to give you good news about..

I’d like to know…

Please, send me…

Conclusion

If you require further information do not hesitate to contact me.

I look forward to hearing from you.

Yours sincerely/faithfully, …

Thank you, in advance, for taking time to respond my letter.

With love/All the best/Take care

Give my love/regards to…

See you soon/See you!

Best wishes/Yours….

Kind regards!

Signature

Name and surname of a sender

Name of a sender

Практичний

Демонстраційний

Словесний

Групова робота.

Роздатковий матеріал: таблиці.

Перевірочний ключ відображається на екрані проектора.

6) Відпрацювання практичних навичок письма (15)

. Пропонує учням самостійно скласти лист - заяву на вступ до іноземного навчального закладу, використовуючи пройдений матеріал і модель листа, запропонованого в першому завданні. Озвучуються дескриптори

- Now, I would like to offer you to write a letter of application yourself. Don’t forget about the structure of the letter and use the phrases and expressions we have learned.

-Imagine the country you want to go to, write to the administrator of the university why you should study there. Describe your talents, skills and abilities. Good luck!

-Totally, you can earn 10 points for your letter.

- You can see descriptors on the board.

) Учні складають свій лист індивідуально у зошитах, з метою відпрацювання практичних навичок написання англійського листа.

Дескриптори для оцінювання листа:

1. Містить не менше 200 слів (2 бали)

2.Витримано правильну структуру листа (2 бали)

3.Використано не менше 10 вивчених виразів та корисних фраз (3 бали)

4.Правильний порядок слів у всіх пропозиціях (1 бала)

5.Grammar accuracy (1 бал)

6.Думки викладені чітко та зрозуміло. (1 бал

Практичний

Індивідуальна робота

 

III. Заключна частина уроку

7) Підбиття підсумків, рефлексія (2 хв)

Роздає картки рефлексії та просить заповнити їх.- Well, I hope you did it perfectly! Now I’ll give you cards for self-reflection. Write your opinion on “the most thing you have learned” today, please.

Self-reflection Card “Most ……. thing”

What was the most     useful              thing you learned?

                                       interesting

                                       surprising 

                                       easy

                                       difficult

Пишуть у картках свої відповіді, підписують, здають учителю.

Практичний

8) Завдання додому (1 хв)

–  Завдання додому (1 хв)Write down the hometask into your dairies: write an informal letter to a friend about imaginary and amazing things which happened to you abroad.                    

Записують домашнє завдання до щоденника.

Словесний

9)

Виставлення оцінок та прощання

(2 хв)

  • Оцінює роботу учнів на уроці індивідуально та в команді. Прощається.
  • - Well, It was good work. Завантажте ваші copybooks з вашими листами для checking.
  • – Thank you for your work! Good Bye!
  • Учні складають зошити з виконаним завданням на перевірку.
  • - Good bye! Have a nice day!

Словесний

 

doc
Додано
11 листопада 2021
Переглядів
606
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку