Письмове віднімання трицифрових чисел із переходом через розряд. Творча робота над задачею. Складені задачі на три дії.

Про матеріал
Тема: Письмове віднімання трицифрових чисел із переходом через розряд. Творча робота над задачею. Складені задачі на три дії. Мета: закріпити навички письмового віднімання трицифрових чисел з переходом через розряд. Розвивати вміння і навички розв’язування прикладів і задач. Розвивати увагу, спостережливість учнів.
Перегляд файлу

Тема: Письмове віднімання трицифрових чисел із переходом через розряд. Творча робота над задачею. Складені задачі на три дії. ( № 706 – 713)

Мета: закріпити навички письмового віднімання трицифрових чисел з   переходом через розряд. Розвивати вміння і навички розв’язування  прикладів і задач. Розвивати увагу, спостережливість учнів.

Обладнання: картки з прикладами, малюнки.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань

  1. Усні обчислення
  1. Обчислити приклади на «листах» й покласти їх до скриньок

   

        1                                                                                      

   

      8 ∙4 + 7              9 ∙ 3 – 16             8 ∙ 8 + 0              100 – 90 +1

       39 + 5 ∙ 5           7 ∙ 8 – 17             100 – 30 -6        22 + 22 – 5

  1. Порахувати сотнями до 1000

ІІІ. Математичний диктант

За вправою № 706

  1. Запиши числа, в яких:

9сот. 7дес. 1од;   4сот. 7од;    7сот. 8дес; 6од ІІІ розряду і 2 од. І розряду

  1. Запиши цифрами такі числа: шістсот шістнадцять, чотириста, триста дев’яносто, сімсот п’ять, п’ятсот п’ятдесят п’ять.
  2. Запиши число, що передує числу 200.
  3. Запиши скільки всього десятків у числі 666.
  4. Запиши в сантиметрах 2 м 9 см.

Розвязування № 707

 ІV. Вивчення нового матеріалу

  1. Пояснення алгоритму віднімання за вправою № 708
  2. Первинне закріплення знань

Коментоване розвязування прикладів № 709

  1. Творча робота над задачею.

Добирання запитання до умови задачі № 710

  1. Розв’язання задачі № 711.

Аналіз задачі:

-- Про що йдеться в задачі?

-- Чи можемо ми відразу дати відповідь на запитання задачі?

-- Про що запитується у задачі?

-- Чи можна одразу відповісти на це запитання? Що треба знати, щоб дізнатись, скільки кущів їм залишилося посадити?

-- Чи можемо дізнатися, скільки кущів посадили мати й донька разом?

-- Чи можемо дізнатись, скільки кущів посадила Оленка?

Скласти план розвязування задачі. Розвязання записати самостійно

V. Підсумок уроку

-- Поясніть спосіб обчислення за прикладами: 872 – 248, 519 – 163

VI. Повідомлення домашнього завдання

№ 712, 713

 

 

 

docx
Додано
9 лютого 2020
Переглядів
1005
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку