План-конспект "Транспорт. Мандруємо Києвом і Лондоном" Prepare 5

Про матеріал
План-конспект відкритого уроку в 5 класі по підручнику Prepare, p.84. Мета. Навчальна: поглибити і закріпити знання учнів про різні види подорожування в Києві та Лондоні, їхні переваги та недоліки; поповнити словниковий запас учнів фразовими дієсловами, активізувати їх використання в мовленні. Формувати навички читання. Розвивальна: Розвивати творчі здібності, фантазію, уміння логічно мислити. Розвивати увагу, фонематичний слух, правильну вимову; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, підвищувати інтерес до вивчення іноземної мови. Виховна: Виховувати позитивне ставлення до подорожей, як до активного відпочинку. Виховувати культуру роботи в групі, в парі. Тип уроку: урок формування вмінь та навичок Обладнання: підручник Prepare 5, Джоана Коста, Мелані Вільямс (с.84), зошити, словники, малюнки, тематичні картки на тему «Means of transport», комп’ютер, проектор, мобільні телефони для гри Kahoot.
Перегляд файлу

Урок №                                                  Дата     Клас  5

 

Тема. Подорожі.

Підтема. Транспорт. Мандруємо Києвом і Лондоном.

Мета. Навчальна: поглибити і закріпити знання учнів про різні види подорожування в Києві та Лондоні, їхні переваги та недоліки; поповнити словниковий запас учнів фразовими дієсловами, активізувати їх використання в мовленні. Формувати навички читання.

Розвивальна: Розвивати творчі здібності, фантазію, уміння логічно мислити. Розвивати увагу, фонематичний слух, правильну вимову; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, підвищувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Виховна: Виховувати позитивне ставлення до подорожей, як до активного відпочинку. Виховувати культуру роботи в групі, в парі.

Тип уроку: урок формування вмінь та навичок

Обладнання: підручник Prepare 5, Джоана Коста, Мелані Вільямс (с.84), зошити, словники, малюнки, тематичні картки на тему «Means of transport», комп’ютер, проектор, мобільні телефони для гри Kahoot.

 Схематичний план уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1) Оргмомент – 1 хв

2) Повідомлення теми та мети уроку   - 3 хв

3) Фонетична зарядка – 5 хв

II. Основна частина.

  1.      Vocabulary Practice  - 5 хв
  2.      Фізкультхвилинка  - 3 хв
  3.      Reading comprehension
  1.      Pre-reading  - 5 хв
  2.      While-reading – 6 хв
  3.      Post-reading

 - Semi-controlled practice – 5 хв

 - Freer practice – 7 хв

III. Заключна частина.

1.Пояснення домашнього завдання – 2 хв

2. Підведення підсумків  - 3 хв

 

Хід уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  1. Оргмомент.

T: Good morning, children!
Ss: Good morning, teacher.
T: I’m glad to see you.
Ss: We are glad to see you too.

T: Who is on duty today?

S: I am on duty today. Today is…. 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

 T: I hope you are all fine and are ready to work hard at your English lesson. Today we go on talking about travelling. And the theme of our lesson is… Wait! I want you to guess the theme of our lesson. Look at these pictures, please. What do you think is in common between them?
S1:People use different means of transport there.
T: Yes, you’re absolutely right.  And what about the place? Is it in Ukraine or abroad? Can you name the city?

S3: The first picture is London and the second is Kyiv.

T: Exactly! So, the theme of our lesson is «Means of transport. Getting around London and Kyiv».

The aim of our lesson is to learn new words and word combinations on the theme. By the end of our lesson you’ll know some new things about transport systems in Kyiv and London and you’ll be able to speak about different kinds of transport, tell other people about your favorite means of transport for travelling.

3. Фонетична зарядка. Уведення в іншомовну атмосферу.

T: Let’s start with training our tongue. Repeat after me.

[ i ] ship, trip

[ ei ] plane, train

Учні повторюють спочатку звук, потім слова, потім читають слова ланцюжком.

T: Listen to the poem and read after me.

 

We go by car

And we go by train,

We go by boat

And we go by plane.

We go by land,

And sea, and air.

We go, go, go

From here to there.

Учні слухають віршик, потім читають хором. Вчитель пропонує 2-3 учням прочитати вірш повністю.

T: Name means of transport from the poem.

Учні називають види транспорту, які зустрічаються у вірші, а вчитель показує відповідні малюнки та прикріплює їх на дошці.

T: What other means of transport do you know?

Учні називають види транспорту, які вивчали, а вчитель демонструє відповідні малюнки і закріплює їх на дошці.

T: What is your favourite mean of transport?

-What means of transport can we use when you travel by land?( by bus, on foot)

- What means of transport can we use when you travel by air?

-What means of transport can we use when you travel by sea?

-Why do people travel?(to learn more about people’s traditions, to visit new cities, for pleasure, on business, to enjoy nature.)

3-4 учні дають відповідь.

II. Основна частина.

1. Vocabulary Practice

a) Open your books at page 88. Take a pencil and match the words in the box to the photos A-L.  Then listen, check and repeat. (Демонстрація флешкарток на екрані)

b) Work in groups of four. Match the transport words to the sentences. Робота з роздатковим матеріалом.

2. Фізкультхвилинка  3 хв

Are you tired? OK, let’s have some rest and sing a song about transport.

«Transportation song»

https://www.youtube.com/watch?v=NtmpKpRjDJs

3. Reading comprehension

a) Pre-reading

T: Now look at the words in Exercise 1 and guess which of this types of transport you can find in London and Kyiv.

S: Train, taxi, tube ….

T: Read the text (Exercise 2, p.84) very quickly and underline all the transport words (lines, metro, stations, journeys, train, travel, bus).

Let’s check your understating of some words:

-         Contactless card

-         Tube

-         Double-decker

b) While-reading

T: Now read the text more slowly and complete the sentences.

Учні слухають аудіо запис, читають текст і перевіряють свої відповіді.

c) Post-reading

 - Semi-controlled practice

T: Let’s check whether you were attentive while reading the text and do the quiz on the site Kahoot.

Діти сканують QR-код і визначають правильні/неправильні твердження.

-         Freer practice

T: To sum everything up, let’s do a project work. Split into 2 groups and make posters «Transport in Kyiv» and «Transport in London». Choose a presenter from each group who will present your poster and speak about it at the blackboard.

Учні виготовляють плакати та презентують інформацію перед класом.

 

III. Заключна частина.

  1. Пояснення домашнього завдання.

     Choose your favourite mean of transport and write about it 6-7 sentences.

     2. Підведення підсумків

    a) Фідбек уроку

T: Now we are coming to the end of the lesson. Let’s sum up!

Can you tell me the subject of our today’s lesson?

Have you learnt anything new?

What can you do after today’s lesson?

     b) Самооцінювання

T: Please, mark your answers  in the card.

Діти отримують картки для самооцінювання і позначають свої відповіді.

     с) Прощання з учнями

T: Thank you very much for your active and hard work at the lesson. It’s very pleasant to work with you. Good bye!

 

 

docx
Додано
2 березня
Переглядів
88
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку