План-конспект уроку 7 клас за темою "Кіно і театр. Улюблені фільми" з використанням проєктної методики

Про матеріал
План-конспект уроку 7 клас за темою "Кіно і театр. Улюблені фільми" з використанням проєктної методики та інтерактивних технологій
Перегляд файлу

7 клас                                          Урок                                           дата

 

Тема Кіно і театр

Підтема: Улюблені фільми

Мета:

Навчальна (освітня) мета:

удосконалювати навички аудіювання слів, словосполучень, та текстів,

розвивати фонетичний та інтонаційний слух, мовну здогадку,

активізувати лексику за темою уроку,

розвивати техніку говоріння

Розвиваюча мета:

розвивати мовну і слухову пам’ять,

підвищувати стилістичну культуру мовлення,

розвивати зв’язне усне й писемне мовлення, творчу уяву,

розвивати творчі здібності учнів,

зацікавити учнів у вивченні іноземної мови,

виховувати зацікавленість життям людей в інших країнах,

розвивати здібності учнів до комунікації,

сприяти розвиткової мовної здогадки,

Виховна мета:

виховувати в учнів любов до природи, повагу до оточуючого середовища.

виховувати в учнів самостійність, мислення, кмітливість.

виховувати в учнів справедливість, доброзичливість, гуманність, повагу до людей.

виховувати в учнів старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.

виховувати в учнів бережне ставлення один до одного, потребу в емоційній культурі,

прищеплювати вміння аналізувати, думати, висловлювати свою точку зору,

розвиття почуття прекрасного,

розвивати у учнів вміння працювати в парах,

Обладнання:

● підручник англійської мови для 7-го класу О. Д. Карп’юк

● Mind Map Entertain Yourself. Genres of Movies  (Додаток 1)

«Guess the genre of movie» (Додаток 2)

● Listen Movies www.allthingstopics.com (Додаток 3)

● відеоролік Harry Potter Magic Spell https://youtu.be/nAQBzjE-kvI (Додаток 4)

● Jury Check List (Додаток 5)

● відеоролік Movie Genre Quiz https://youtu.be/fyCmFYQJ_7k (Додаток 6)

 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання. Орг момент

T: Hello, my dear pupils! Today we have an unusual lesson.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we have the last lesson at the topic «Entertain Yourself!», and you’ll tell what you like and what you don’t like about films, plays, performances. Besides you’ll learn some information about the Oscar ceremony. At this lesson we’ll finish discussing movies, their types, which of them you like and why.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

 

1) Актуалізація опорної лексики за темою

T: Well, pupils, and now let’s remember what types of films you know. Let’s refresh our memory and remember what types of films you know (на дошці Mind Map). (Додаток 1)

 

2) Робота з картками.

«Guess the genre of movie» (Додаток 2)

T: Now let’s look at the card. You work in pairs. Try to match the type of movie and its description. You have two minutes to do this task and after that we’ll check your answers.

II Основна частина уроку

1. Аудіювання. (Додаток 3)

T: Now let’s look at the card Task 2. We are going to listen to the statements. Watch carefully at the sentences and decide if the statements are true or false.

 

1) Етап підготовки до аудіювання.

Учні розглядають малюнки й назви фільмів на картці.

 

2) Етап слухання тексту. Учні двічі слухають аудіозапис тексту й виконують завдання вправи.

 

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту (за допомогою Plickers)

 

(Додаток 4)Warming up

I see that you are tired let’s have a little break. Let’s do some magic

Harry Potter Magic Spell

https://youtu.be/nAQBzjE-kvI

 

2. Розвиток умінь мовлення. Презентація проєктів

T: Now we are going to watch amazing movies, made by our great producers. But before watching, let’s imagine ourselves as members of jury and match your choices. We have three movies so we have three nominations. They are: main character, special effects and the plot.

 

Учні презентують свої проєкти. Завдання глядачів заповнити анкети учасників.

 

 

(Додаток 5)

Name of movie

Type of movie

main character

special effects

plot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Розвиток умінь мовлення (Додаток 6)

Вікторина «Кінематограф».

T: Now while the jury is counting your results, you will watch the video and guess what the genre of movie you watch is.

 

III. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

 

2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.

Нагородження переможців
T: What was the topic of out lesson? Was it interesting for you? What new interesting facts have you known today?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Додаток 1) Mind Map Entertain Yourself. Genres of Movies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Додаток 2) «Guess the genre of movie»

Fill in the gaps with the types of films from the box.

a) comedy

b) science fiction film

e) melodrama

h) biographical film

c) cartoon

f) fantasy

i) action film

j) documentary

d) horror

g) western

k) adventure film

 

1) A film that makes you cry is a _______________ .

2) A film that terrifies you and makes you scream is a _______________.

3) A film that makes you laugh is a _______________.

4) A film about someone’s life is a _______________.

5) A film with cowboys is a _______________.

6) An exciting film with lots of explosions and weapon is an_______________

7) A film about future is a ______________.
8) A film about non-existing creatures is a _______________.

9) A film where characters travel and have a lot of adventures is an ____________.

10) A film which has drawn characters is a _______________.

11) A film about the life of animals, plants or the planet is a _______________.

 

 

 

 

 

 

 

 

(Додаток 3) Listening

 

 

 

 

 

(Додаток 5)

Name of movie

Type of movie

main character

special effects

plot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
3 січня 2022
Переглядів
879
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку