Тема: Шкільне життя
Цілі: повторити та активізувати в мовленні учнів лексичний матеріал теми, практикувати в мовленні учнів вживання граматичних структур There is/ There are, модального дієслова must
Розвивати навички усної взаємодії, усного продукування, писемного продукування, зорового сприйняття, вдосконалювати граматичні навички учнів
Виховувати повагу до однокласників, їх поглядів та вподобань
Очікувані результати: до кінця заняття здобувачі освіти можуть висловлюватися про свою школу, шкільні приміщення та шкільні правила з використання лексико-граматичного матеріалу теми
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу та застосування набутих вмінь та навичок (комбінований)
Обладнання: Підручник Карпюк О.Д., презентація Power Point “School life”, роздатковий матеріал, мережа Інтернет
ХІД УРОКУ
І. Підготовча частина уроку
1. Привітання, організація класу
2. Оголошення теми та цілей уроку
3. Введення в іншомовну атмосферу, мовленнєва розминка
Choose one pencil from the pencil case and answer the question on it:
ІІ. Основна частина уроку
Are there lockers in our school?
Is there a janitor`s room on the ground floor?
Match to make up the true sentences:
have lunch library
do different sports lab
take books for reading canteen
have English lessons Music classroom
sing songs English classroom
Schoolchildren paint and draw in the IT classroom
do experiments headmaster`s office
talk to the headmaster Ukrainian classroom
talk to their teachers Art classroom
use computers stuff room
(Учень обирає слово і по черзі складає з ним та структурами There is/There are речення. За правильно складене розповідне речення отримує 5 балів, заперечне – 10 балів, питальне 15 балів)
ІІІ. Заключна частина уроку
Впр. 1 с. 16, впр. 1 с. 18