Мета:
ОСВІТНЯ:навчити правильному порядку слів у реченні.
ПРАКТИЧНА:повторити назву днів тижня та навчальних предметів.Навчити розповідати про свій улюблений урок.Закріпити навички читання,аудіювання,говоріння,письма.
РОЗВИВАЮЧА:розвивати логічне мислення,фонетичний слух,розвивати навички аудіювання,говоріння.Вчити працювати в парах та групах.
ВИХОВНА:виховувати зацікавленість до шкільних предметів та вивчення англійської мови.
ТИП УРОКУ:комбінований.
ОБЛАДНАННЯ:підручник,додаткові картки,малюнки,комп'ютер та проектор для демонстрації мультимедійної презентації,таблиці розкладу уроків,музичний центр,закладки подарунки,проектні роботи дітей.
Великоколоднівський НВК
План-конспект уроку для учнів 3 класу
My favourite
Lesson
Вчителя англійської мови
Козубської Віри Михайлівни
ТЕМА УРОКУ:My favourite lesson Мета:
ОСВІТНЯ: навчити правильному порядку слів у реченні.
ПРАКТИЧНА:повторити назву днів тижня та навчальних предметів.Навчити розповідати про свій улюблений урок.Закріпити навички читання,аудіювання,говоріння,письма.
РОЗВИВАЮЧА:розвивати логічне мислення,фонетичний слух,розвивати навички аудіювання,говоріння.Вчити працювати в парах та групах.
ВИХОВНА:виховувати зацікавленість до шкільних предметів та вивчення англійської мови.
ТИП УРОКУ:комбінований.
ОБЛАДНАННЯ:підручник,додаткові картки,малюнки,комп’ютер та проектор для демонстрації мультимедійної презентації,таблиці розкладу уроків,музичний центр,закладки подарунки,проектні роботи дітей.
Хід уроку
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання(Greeting)
-Hello everybody!I am glad to see you!Sit dow,please.
-Are you ready for the lesson?Let’s start our work.
(Пісня”Hello!Hello!Hello!”)
2.Повідомлення теми і мети уроку(Aim)(Слайд-1-2)
The topic of our lesson is”My favourite lesson”.На сьогоднішньому уроці ми повинні повторити назву днів тижня та навчальних предметів,навчитися називати свій улюблений урок,закріпити навички читання,говоріння,аудіювання та письма.
3Уведення в іншомовну атмосферу(Warming-up)
1)Пісня”Good morning!How are you?” (Слайд-3)
2)Мовленнєва зарядка.
-Let’s play the game”The microphone”
*What is your name?
*How old are you?
*How are you today?
*Where do you live?
*Where are you from?
*What day is it today?
*What season is it now?
3)Фонетична зарядка(Слайд-4)
[i:]-teache,Reading,seasons
[ju:]-new,Music,computer
4.Перевірка домашнього завдання(Chek on homework)(Слайд-5)
-At home you should learn the poem and do project”My favourite day”
-Let’s check your homework.
(Пісня”What day is it?”)(Слайд-6)
-Let’s remember what lesson we have got.
(робота в групах з наклейками”What lesson is it?”)
ІІ.Основна частина уроку
1. Ознайоьлення з новою темою(Слайд-7)
-All of us like one lesson best of all.Щоб сказати про свій улюблений урок ми кажемо:
My favourite lesson is…..(називаємо урок)
I have …(цей урок)on…(називаємо дні, коли маємо улюблений урок про який розповідаємо)
2.Пісня”Miss Poppins is a teacher”(Слайд-8)(Файл-1)
3.Письмо(Writing)(Слайд-9-10)
-На ваших карточках є вправа для письма.Вам потрібно написати про свій улюблений урок за зразком.
4.Говоріння(Speaking)(Слайд-11)
-А зараз попрацюємо в парі.Спитайте один-одного про улюблений урок і в які дні він є по розкладу.Використовуйте зразок:
-What is your favourite lesson?
-My favourite lesson is…
-When is your favourite lesson?
-It’s on… … … .
5.Фізкультхвилинка(Physical Activity)(Слайд-12)
-Let’s do Physical Activity ”Hello! How are you?”
6.Слухання(Listening)і Читання(Reading)(Слайд-13-14)
-And now you listen and read Ex.1p.52”Vicky’s favourite lesson.”(Файл-2)
7.Гра ”Yes”or”No”(Слайд-15)
-Now let’s play a game ”Yes” or “No”
*Vicky is a school girl?(Yes)
*She goes to school seven days a week?(No)
*Vicky likes music and singing?(Yes)
*Sport is her favourite lesson?(No)
*Her favourite days are Wednesday and Friday?(Yes)
8.Гра”My fun timetable”(Слайд-16)
-You stick only fourth lesson:
MONDAY-Maths,Reading, Ukrainian,ART,Sport.
TUESDAY-English,Sport,Art,Music,Hundicrafts.
WEDNESDAY-Ukrainian,Reading,Math,English,Art
THURSDAY-Computer Sciences,Maths,Music,Sport
FRIDAY-Sport,English,Ukrainian,Maths,Art.
ІІІ.Кінець уроку.
1.Домашнє завдання(Hometask)(Слайд-17)
-Your hometask is interesting crosswords.
2.Підведення підсумків(Summing)(Слайд-18)
-Отже,давайте пригадаємо,що ми робили на уроці?
-Чи сподобався вам урок?
-Що найбільше сподобалось?
*Пісня”What day is it?”(ex.4p.53)(Файл-3)
-Your marks for today are…
-Goodbye,childrenn!