План-конспект уроку для учнів 4-А класу з теми "Професії"

Про матеріал
Конспект уроку містить різні завдання для учнів 4-х класів. Мета поданого уроку: повторення і практика лексики з теми «Професії»; повторення вживання дієслова to be в минулому часі; практика учнів в аудіюванні і практика із запитаннями типу «Who is this?» вдосконалення навички монологічного мовлення; збагачувати та удосконалювати словниковий запас учнів; сприяти розвитку кмітливості, логічного мислення та мовленнєвої реакції, залучити до участі в іншомовному спілкуванні; розвивати логічне мислення; виховувати дбайливе ставлення до тварин, виховувати повагу до думки співрозмовника, розвивати інтерес і поважне ставлення до вивчення англійської мови і культури народу країни, мова якої вивчається, виховувати культуру мовлення.
Перегляд файлу

                       Енергодарський навчально-виховний комплекс №1

                                         Енергодарської міської ради

                                                Запорізької області

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  Відкритий урок з англійської мови

                                            в 4 – А класі з теми:

                   «Професії»

(«Реалізація принципу наступності в освіті між школою I та II ступенів навчання»)

                  

                                                                                                                                 

                                                                                         Вчителя англійської мови   

                                                                           Чернявської Анастасії Григорівни

 

                                            

 

 

                                                    Енергодар

                                                         2019

Тема. Професії

Мета:

         повторення і практика лексики з теми «Професії»; повторення вживання  дієслова to be в минулому часі; практика учнів в аудіюванні і практика із запитаннями типу «Who is this?» вдосконалення навички монологічного мовлення;

         збагачувати та удосконалювати словниковий запас учнів; сприяти розвитку кмітливості, логічного мислення та мовленнєвої реакції, залучити до участі в іншомовному спілкуванні; розвивати логічне мислення;

       виховувати дбайливе ставлення до тварин, виховувати повагу до думки співрозмовника, розвивати інтерес і поважне ставлення до вивчення англійської мови і культури народу країни, мова якої вивчається, виховувати культуру мовлення.

Тип уроку: урок вивчення та первинного закріплення знань.

Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, мультимедійний пристрій.

Методи і методичні прийоми: словесні (розповідь), наочні (ілюстрації до теми), практичні (вправи).

Форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальна, індивідуально – відокремлена.

 

 

 

 

 

 

 

                                                  Хід уроку

  1. Організаційний етап (4 хв.)

       Привітання. Налаштування учнів на доброзичливу обстановку в класі. (Слайд 1)

              

T: Good morning, children! I`m glad to see you! Today’s lesson is an unusual because we have our guests. Turn around and say “Good morning, teachers!” Take your seats. Who is on duty today? Who is absent today? What date is today? How are you?                                                                                                                                                                                           

P: I’m on duty today. X is absent today (All are present).

T: X, tell us, please, what was your homework for today?

P: Our homework was to learn new names of professions.

T: Thank you. Take your seat.

  1. Перевірка домашнього завдання (5 хв.)

T: Now, let’s repeat these words all together: a spaceman, a writer, a painter, a singer, a scientist, a businessman, a sportsman, an actor. (Слайд 3)

                               

Open your exercise-books and write down today`s date. Today is Wednesday, the eighth of April, Class work. Write down task 1. (Слайд 2)

So, let`s put the missing letters in the new words. (10 p.) (Слайд4 )

   T: Let’s check your answers. Read the words and name the missing letters. (Слайд 5)

   T: Look at the screen. The letters are mixed. Your task is to put the letters in the correct order to make up the correct name of the professions. (Слайди 6, 7, 8)

   

  1. Підготовка учнів до засвоєння нових знань (мотивація) (2 хв.)

      T: Тема нашого уроку – «Professions» - «Професії». Ця тема є дуже важливою і актуальною в наш час, адже ми повинні замислюватися про наше майбутнє, а також вибрати правильну і гарну професію за вашими бажаннями та прагненнями. А чи дійсно це важливо замислюватися над майбутніми професіями? Навіщо? – Так, правильно, майбутня професія – це важливий вибір в житті кожного, тому ми повинні постійно замислюватися над цією темою і серйозно поставитися до цього питання. Сьогодні на уроці ми повторимо вивчені слова з теми «Професії», а також дізнаємося більше про різні професії та їх застосування. (Слайд 9)                    

                                      

  1. Первинне закріплення знань (5 хв.)

     T: And now, let’s check how you can recognize professions. Look at the pictures and say: “Who is this?”( Гра « Who is this?») (Слайди 10 - 25)

                                   E.x.: Who is this? – It is a writer.

Фізкультхвилинка (2 хв.) (Слайд 26)

T: I think you are a bit tired. Let’s have a rest.                                                  

T: Do you like singing songs? Let`s sing a song. OK, stand up and let`s practice. The song “If you happy…” Let’s repeat line by line all together. (Слайд 27)

If you're happy and you know it, clap your hands!  If you're happy and you know it, clap your hands!  If you're happy and you know it,  Then your face will surely show it.  If you're happy and you know it, clap your hands!   If you're happy and you know it, shake your head!  If you're happy and you know it, shake your head!  If you're happy and you know it,  Then your face will surely show it.  If you're happy and you know it, shake your head!   If you're happy and you know it, give a smile!  If you're happy and you know it, give a smile!  If you're happy and you know it,  Then your face will surely show it.  If you're happy and you know it, give a smile!   If you're happy and you know it, clap your hands!  If you're happy and you know it, shake your head!  If you're happy and you know it,  Then your face will surely show it.  If you're happy and you know it, give a smile!

 

If you're happy and you know it,  Then your face will surely show it.  If you're happy and you know it, give a smile!

 

                                                                                              

  1. Контроль та самоперевірка знань (15 хв.)

      T: Look at the unknown words. Let`s read them and translate. Let’s listen to me first and try to understand as much as you can. (Слайд 28)

Different Professions

        There are a lot of kinds of professions in the world. They are a spaceman, a writer, an actor, a painter, a sportsman, a singer, a scientist and so on. They are all different and interesting. I don`t know what profession I choose in my future, but I`m sure that I do it with pleasure and don`t make a mistake.                                         

   T: Let’s do exercise “True or False” (3 p.) (Слайди 29 - 31)

  1. There are a lot of kinds of professions in the world. (T)
  2. They are a spaceman, a writer, an actor, a painter, a sportsman, a singer, a scientist and so on. (T)
  3. They are all funny and good. (F)
  4. I don`t know what profession I choose in my future. (T)
  5. I`m not sure that I do it with pleasure. (F)
  6. I never make a mistake in my future profession. (T)

                                                                  

                                                        

           T: And now, it’s time to check your Grammar knowledge. Let`s recall our Grammar rules about the Past Simple form of the verb to be. (Слайди 32, 33, 34)

     T: Let`s practice. Fill in the gaps with was or were. (Cлайди 35, 36)

  1. Yesterday I _____ at the library.
  2. Yesterday afternoon we _____ at the museum.
  3. Last week my friends ______ at the gallery.
  4. Last month they ______ at the cinema.
  5. Last year I and my sister ______ at the Zoo.
  6. Two days ago he ______ by his granny.

   T: So, open your exercise-books and write down the correct form of the verb.

       Let`s check. What are the correct forms of the verb to be in the Past Simple?            Say the correct form and explain the rule. (3 p.)                    

                                                         

              E.x.: Is it right? – Yes, it is/No, it is not.

T: It`s time to check your knowledge about famous people in the world. Let`s do a short quiz. Read the question, translate and choose the correct answer a, b, or c. (3 p.) (Слайди 38 - 40)

  1. Who was the first man in space?
  1. Newton      b) Gagarin      c) Armstrong
  1. When did he go into space?
  1. 1972         b) 1961          c) 1959
  1. Who first walked on the Moon?
  1. Newton      b) Michelangelo      c) Armstrong
  1. Where was the first metro in the world?
  1. London      b) Paris           c) New York
  1.  Who was a famous English woman-writer?
  1. Britney Spears       b) Agatha Christie     c) Madonna
  1. What did she write?
  1. poems       b) plays        c) detectives  

  1. Підведення підсумків, рефлексія (5 хв.)

T: Did you like our lesson? What was interesting for you? What was new? (Слайд 41)

 

      Цінування та оцінювання учнів: You are very nice and clever pupils. You are good today! Your marks are…

      Інформація про домашнє завдання

T: Open your daybooks and write down your homework for the next lesson.

     For brains (для практики): скласти розповідь про улюблену професію.

     For hands (для рук ): намалювати професію, яка вам сподобалась.

     For soul (для розуму): Ex. 4, p. 125. (Слайд 42)

                  

T: You are very clever pupils. Thank you very much for your work. The lesson is over. Good-bye! (Слайд 43)

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Бринза Альона Олегівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
12 травня 2020
Переглядів
1384
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку