План-конспект уроку з англійської мови на тему: «Шкільні предмети» з урахуванням типів інтелекту Г. Гарднера.

Про матеріал
Тип уроку: урок засвоєння нових знань Вікова категорія: 6 клас Тема: Шкільні предмети Мета уроку: засвоєння учнями нових ЛО з теми «Шкільні предмети» з використанням навчальних задань для різних типів інтелекту. Цілі урока: навчальна – сформувати лексичні навики мовлення, читання, діалогічного мовлення, аудіювання;активізувати ЛО з теми «Шкільні предмети»
Перегляд файлу

Розгорнутий план-конспект уроку з англійської мови на тему: «Шкільні предмети» з урахуванням типів інтелекту Г. Гарднера.

Розробила викладач I категорії Чернега Юлія Володимирівна

Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Вікова категорія: 6 клас

Тема: Шкільні предмети

Мета уроку: засвоєння учнями  нових ЛО з теми «Шкільні  предмети» з використанням  навчальних задань для різних типів  інтелекту.

 

Цілі урока: навчальна – сформувати лексичні навики мовлення, читання, діалогічного мовлення, аудіювання;активізувати ЛО з теми «Шкільні предмети»;

соціокультурна – ознайомити учнів з шкільною системою країни ,мова якої вивчається;

розвиваюча – розвивати в учнів здібність до здагатки,зорову та слухову пам'ять, уяву,мислення,здібності аналізувати,систематизувати та класифікувати.

виховна – виховувати в учнів повагу та любов до мови,яка вивчається,її звичаїв та традицій,розвивати здібності до спілкування,поваги до оточуючих.

 

Очікувані навчальні результати: учні засвоють ЛО з теми візуально,  логічно, лінгвістично  чи музично  і  зможуть співвіднести  їх з реальним  життям,сформують лексичні навики говоріння, діалогічного мовлення, читання, аудіювання, розвинуть зорову та слухову пам'ять,уяву,мислення,повагу до оточуючих.

 

Навчальні завдання: прослухати та прочитати  ЛО з теми

заспівати пісню з використанням ЛО з теми

слухати,повторювати за вчителем та рахувати звуки

дібрати відповідності малюнків з назвою шкільного предмету

розв’язати кросворд

скласти діалоги в парах

презентація своїх діалогів класу

вставити слова в текст

анкетування

намалювати свій розклад занять

в малих групах обговорити відповідь на запитання після прочитання тексту

 

Обладнання: зошити, картки для самостійної роботи, мультимедійний проектор,відеокліпи.

 

Дидактичний матеріал: «Англійська мова.6» А.М.Несвіт

 

 

 

 

 

 

 

План уроку з уточненням щодо розвитку інтелекту на кожному етапі уроку

Етапи уроку

Додаткове оснащення

Діяльність учнів

Направленність розвитку інтелекту

Привітання,повідомлення теми та мети уроку

музичний відео-кліп

прослуховують та співають разом з виконавцями пісню;

розгадують тему уроку;

формують цілі уроку

музичний інтелект,

просторовий,

логіко-математичний,

вербально-лінгвістичний

Фонетична зарядка

музика,голос вчителя

плескають в долоні, повторюють за вчителем звуки, слухають та рахують звуки

кінестетичний,

вербально-лінгвістичний,

логіко-математичний

музичний інтелект

 

Презентація нових ЛО

відео та аудіо презентація,

підручник
малюнки

дивляться презентацію з назвами шкільних предметів,повторюють назви,розглядають картинки та зєднують їх з назвами шкільних предметів

просторовий,

логіко-математичний,

вербально-лінгвістичний

Фізкультхвилинка

відео

Діти дивляться відео,співають і повторюють рухи

музичний інтелект,

просторовий, кінестетичний

Робота в парах

підручник

складають діалоги в парах,презентують їх класу

міжособистісний,

вербально-лінгвістичний

логіко-математичний

Вправи перед читанням тексту

Слова та вислови написані на дошці,картки з кросвордами

ставлять літери в правильному порядку щоб отримати назви шкільних предметів,

з’єднують назви шкільних предметів з фразами,які можна почути на цих предметах,

шукають назви шкільних предметів в кросворді

логіко-математичний,

просторовий,

внутрішньоособистісний 

Читання тексту

підручник

Читають текст та

відповідають на питання до тексту самостійно

вербально-лінгвістичний

 

внутрішньоособистісний 

Вправи після читання тексту

підручник

В малих групах обговорюють питання до тексту,читають речення та говорять відносяться вони до тексту чи ні

міжособистісний

вербально-лінгвістичний

 

Розвиток діалогічного мовлення

підручник

В парах читають і доповнюють діалог

вербально-лінгвістичний

міжособистісний

логіко-математичний

Домашнє завдання

підручник

1.Доповнюють текст пропущеними словами,

2.на вибір або складають в зошиті табличку,або малюють розклад уроків на тиждень

 

 

логіко-математичний

вербально-лінгвістичний

просторовий

 

Підведення підсумків

аркуш паперу, олівець,анкета

Учні обводять свою долоню і пишуть п’ять своїх улюблених предметів,обмінюються аркушами зі своїм сусідом по парті,самостійно відповідають на питання анкети щодо вражень від уроку,підводять підсумки,відповідаючи на питання вчителя

 

просторовий

міжособистісний

внутрішньоособистісний

логіко-математичний

вербально-лінгвістичний

 

 

Хід уроку

 

I. INTRODUCTION ( Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення).

 Greetings. Привітання і повідомлення теми та мети.

Teacher: Good afternoon, pupils.

 Pupils : Good afternoon, teacher!

Teacher: I’m glad to see you. Sit down, please.  Let’s begin our English lesson. Today we’ll speak about... but,I am not going to tell you the theme, please, watch the video, sing song together and try to guess the theme of our lesson

(Перегляд відео www.youtube.com/watch?v=AP657mR7u4Q Учні дивляться на екран і повторюють разом зі співаками  назви шкільних предметів )

Well done. Do you like this song? So, how do you think what is the topic of our lesson?

Pupils : School subjects

Teacher: - Yes, You are right , we are going to speak about school and school subjects. And do you know some school subjects in English? No? Then at our lesson we’ll….

Pupils :We’ll learn new words

Teacher:You are right and we’ll write them correctly ,practice using them , we’ll try to make dialogues and find the subjects in the word search .We have a lot of work. Let’s start.

 

II. WARM-UP (Уведення в іншомовну атмосферу).

Teacher: Let’s start with the phonetic exercise. Listen to me and clap  your hands if you hear the sound [æ]

  A pen,    a table,   a map,   a book,   a dog,   a bag,  a  box, a cat,   a lamp,   a flag,   a cock,  kiss,  back,  a mouse   

  And now   listen to me attentively and  repeat after me only the words in which there is the sound   [ i ]    

 pen   pin bed  pig  let    lip   fat   shop   little  did  cat  mix    Tim   Tom    but   

 Listen to the phrase and count how many times you hear the sound [t]

1. It’s too late

2. Take two  pets and put them here

3.  to tell or not to tell

4. Pete, tell tales to sister

5. Stop trying to tell truth

6. Bats cannot sleep on the ground

                                     

III. MAIN PART (Основна частина).

1. Presenting Vocabulary (Знайомство з новою лексикою).

(Учні дивляться презентацію,слухають і повторюють www.youtube.com/watch?v=WlqgbOb-hjs)

Teacher: Please, open your books at p.160,ex.1.

Teacher: Look at the pictures and match them with the names of the school subjects.

(Учні ланцюжком читають назву предмету і називають номер картинки)

 

2. Work in pairs (Робота в парах.Складання діалогів. Презентація їх класу).

 

Teacher: Now open your exercise-books. Write down today’s date and make up dialogs and present them to the class(ex.2,p.161)

(Учні складають діалоги в парах за зразком і презентують їх класу).

 

3.Фізкультхвилинка.

Діти дивляться відео (www.youtube.com/watch?v=FXPQvG8WBZw),співають пісню  і повторюють рухи

 

4.Reading

Pre-reading

Teacher: Thank you very much. And now, please, Pupils 1,2 go to the blackboard.

Pupil 1: you should put the letters in correct order and write them .

 

tetureLira- Literature

Bilogyo-  Biology

storyHi -History

ishglEn -English

Handtsicraf - Handicrafts

maMathetics-  Mathematics

iMusc- Music

 

Pupil 2 : match the school subjects with the phrases you may hear at the lessons:

P.T.         

use your computer, please

Computer Studies

Let’s play basketball

Geography

Mix up these chemicals together.

Science

We have read about Mazepa

History

Take the map and tell…

And everybody else: On your desks you can see the cards. These are the names of school subjects. Write them down and be ready to read.

Учитель роздає учням картки й просить знайти назви шкільних предметів. Учні мають бути готові до читання цих назв уголос. Учні самостійно виконують завдання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

While reading

 

Teacher: Read the text(ex.3,p.161) and say what is Olia’s favourite school day?

 

After (post) reading

 

1. Compare your answers with your partners’.

2.Say if the sentenses are True or False(ex.4,p.161)

 

5. Work in pairs.

Teacher: Read and complete the dialogue (ex.5,p.162)

 

IV. SUMMING-UP

 

1.Homework.

1)Complete the text with the words( Ex.6, p.162)

2) Make up or draw your  time-table using NV

2.Conclusion

 

Teacher:You study a lot of subjects at school but each of you have different opinions about  every subject. Now circle your palm on a sheet of paper and in each finger write school subjects you like the most.(Учні обводять свою долоню і пишуть п’ять своїх улюблених предметів,обмінюються аркушами зі своїм сусідом по парті.)

Teacher:- Let’s  try to value your impressions after our lesson. (анкетирование)

1.На уроке я работал              

2.Своей работой на уроке я

3.Урок для меня показался

 4.За урок я

 5.Мое настроение

 6.Материал урока мне был

 

 

 

 

 

активно / пассивно

доволен / не доволен

коротким / длинным

не устал / устал

стало лучше / стало хуже

понятен / не понятен

полезен / бесполезен

интересен / скучен

легким / трудным

 

Teacher:Do you like the lesson?What was the theme of our lesson? Name the school subjects.

Now I’d like to say a few words in conclusion. I’m glad that you know a lot about school and school subjects. You have worked hard today. Your marks for the today’s lesson are the following …  Our lesson is over. Thank you for your work. Good bye!

 

 

 

doc
Додав(-ла)
Бердута Даниил
Додано
21 червня
Переглядів
28
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку