План-конспект нестандартного уроку з англійської мови у 2 класі на тему “A Trip to Toyland" («Подорож у країну іграшок»)
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань
Форма проведення: гра – подорож
Цілі:
практичні: - узагальнити та систематизувати знання учнів по темі «Мої улюблені іграшки»;
освітня: - розширювати лінгвістичний кругозір учнів;
розвиваючі: - розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
- розвивати увагу, пам'ять, кмітливість;
виховна: - виховувати у школярів бережне ставлення до предметів, які їх оточують;
- підвищити мотивацію до вивчення англійської мови.
План-конспект відкритого уроку
з англійської мови у 2 класі
на тему
“A Trip to Toyland”
(«Подорож у країну іграшок»)
Тема: Відпочинок та дозвілля.
Підтема уроку: “A Trip to Toyland” («Подорож у країну іграшок»)
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань
Форма проведення: гра – подорож
Цілі:
практичні: - узагальнити та систематизувати знання учнів по темі «Мої улюблені іграшки»;
- активізувати лексичний матеріал в усному мовленні;
- формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
освітня: - розширювати лінгвістичний кругозір учнів;
розвиваючі: - розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;
- розвивати увагу, пам’ять, кмітливість;
виховна: - виховувати у школярів бережне ставлення до предметів, які їх оточують;
- підвищити мотивацію до вивчення англійської мови.
Обладнання уроку: карта подорожі, дошка, коробка для іграшок, іграшки, кольорові олівці, малюнки, флеш-картки, іграшки, підручник «Англійська мова для 2 класу» А. Несвіт; ноутбук, фонограми пісень, стікери (машинки, ляльки), сигнальні картки “Sad face”, “Happy face”.
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T.: - Good morning, dear children!
T.+Ps: - Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
I’m glad to see you!
T.: - Thank you. Sit down, please.
2. Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми та мети уроку:
T.: Ребята, какую тему мы с вами изучили? (ответы детей)
- Верно, тему «Игрушки». И сегодня мы с вами отправимся в путешествие в чудесную страну “Toyland” – «Страну игрушек». Let’s take a magic trip to Toyland! Мы повторим названия игрушек, цвета, буквы, цифры, будем петь и играть. Будьте внимательными и старательными, потому что в конце путешествия вас ждет сюрприз!
3. Введення в іншомовну атмосферу
(стукіт у «двері», з’являється іграшкова собачка, яка веде діалог)
T.: - Children! Who is it?
Ps: - It is a dog.
T.: - Hello, dog! What is your name?
- My name is Doggy! I’ll be your driver! Я буду вашим водителем! Let’s introduce! Давайте познакомимся!
3.1. Гра «Magic ball»
(діти передають один одному м’яч і відповідають на запитання)
What is your name? My name is…
T.: - Well done!
II. Основна частина уроку
Подорож по станціях. Робота в режимі Вчитель-Учень
Doggy: Take your sits in our plane! Zoom – zoom my plane! Children, we’re in the Toyland! And the first station is “The ABC Station”. Let’s sing the “ABC Song by Tutitu”
Doggy: Our next station is “Toy Station”.
T.: I’ve got lovely toys in my toy box. Look inside my toy box. See what you can find there.
(Учитель берет по очереди каждую игрушку и спрашивает): What’s this?
Ps.: This is a car (a teddy bear, a ball, a doll, a train)
T.: How many toys are there on the table? Let’s count the toys! 1, 2, 3, 4, 5. There are 5 toys on the table.
Учитель читає вірш, жестами показуючи учням, що треба робити. Діти повторюють рядки вірша та відповідні дії
T.: Now, children stand up, please.
Пляшет куколка |
a doll, |
Рядом скачет мяч |
a ball, |
Загремел: трам трам, |
|
Барабан |
a drum. |
Едет поезд |
train, train, |
Самолет летит |
a plane. |
Любят такие игрушки |
the toys |
Девочки |
girls, |
Мальчики |
boys. |
T.: Thank you! Sit down, please.
4. Станція “Colour Station”
Doggy: Take your sits in our train! Chuck-chuck my train! Our next station is “Colour Station”.
T.: I’ve got a book “Teddies and Toys”. Please name the toys. What’s this? What colour is it?
P1: It’s a teddy-bear. It’s blue.
P2: It’s a train. It’s blue and green. …
T.: Thank you. Great job!
Teddy Bear, Teddy Bear,
Turn around! (діти обертаються навколо себе)
Teddy Bear, Teddy Bear,
Touch the ground! (діти нахиляються й торкаються підлоги)
Teddy Bear, Teddy Bear,
Switch off the light! (діти зображують, що вимикають світло)
Teddy Bear, Teddy Bear,
Say “Good night!”
“Good night, Mummy,
Good night, Daddy!”
T.: Children, you’ve got a lot of lovely toys. What’s your favourite toy?
P.: I’ve got … It is … It can … It cannot …
T.: Well done! Let’s sing a song “My Toys Song”
(діти виконують пісню про іграшки)
My Toys Song
I’ve got a train,
I’ve got a ball,
I’ve got a teddy,
I’ve got a doll!
All the girls
And all the boys
Have got a lot of
Lovely toys!
Задание: Каких букв не хватает в слове?
Запись на доске: a d_ll, a r_bot, a pl_ne, a p_zzle, a l_rry
T.: Let’s play! Stand up, please! We are in the Toy Shop.
Robots and dolls,
Cars and balls,
1, 2, 3 –
Freeze and look at me!
Гравці приймають позу іграшки в магазині. «Покупець» (ведучій) підходить до якоїсь іграшки, торкається її чарівною паличкою (олівцем), і вона починає свій іграшковий танець, торкається її ще раз – і вона завмирає. Найкраща іграшка стає наступним покупцем.
ІІІ. Заключна частина уроку
Doggy: Take your sits! Let’s go home by bus! Broom - broom my bus!
T.: Вот мы и совершили путешествие в страну игрушек. Вы все молодцы!
Рефлексія (перевірка емоційного стану та роботи на уроці за допомогою сигнальних карток)
У каждого из вас есть карточки “Happy face” and “Sad face”. Если вам урок понравился, поднимите “Happy face”, если нет - “Sad face”.
И как я вам обещала, в конце путешествия вас ждет сюрприз за активную работу на уроке.
(Дети получают стикеры: мальчики – машинку, девочки – куклу)
Я желаю вам изучать английский весело! Желаю вам успехов!
T.: Thank you for the lesson! Our lesson is over and we say goodbye!
Учні: - Bye - bye!
1