План-конспект уроку з теми: "Чим ти займався вчора?"

Про матеріал
Предмет: англійська мова Клас: 3 Урок: 75 Тема уроку. Чим ти займався вчора? Освітня програма: Навчальна програма з англійської мови для 1-4-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 08.10.2019 року № 1272 Мета уроку: формування компетентностей: 1) предметна – створити умови для формування комунікативної компетенції учнів за темою уроку; 2) ключові компетентності: - спілкування іноземною мовою – уміння міркувати, робити висновки, грамотно висловлюватися іноземною мовою; - інформаційно-цифрова компетентність - використання програми Plickers, презентації Power Point; - уміння вчитися впродовж життя - визначення мети навчальної діяльності; уміння аналізувати, коригувати та оцінювати результати своєї навчальної діяльності; - екологічна грамотність і здорове життя – пропагувати здоровий спосіб життя засобами іноземної мови, виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та безпеки; - соціальна та громадянська – сприяти усвідомленню необхідності володіння іноземними мовами для підвищення власного добробуту; критично оцінювати інформацію з різних іншомовних джерел;
Перегляд файлу

План-конспект уроку

 

Гончаренко  О.С.., вчитель англійської мови  ЕНВК№1,

спеціаліст ІI кваліфікаційної категорії

Предмет: англійська мова

Клас: 3

Урок: 75

Тема  уроку. Чим ти займався вчора?

Освітня програма:  

Навчальна програма з англійської мови  для 1-4-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 08.10.2019 року № 1272

 

Мета уроку:  формування компетентностей:

  1. предметна створити умови для формування комунікативної компетенції учнів за темою уроку;
  2. ключові компетентності:
  • спілкування іноземною мовою – уміння міркувати, робити висновки, грамотно висловлюватися іноземною мовою;
  • інформаційно-цифрова компетентність - використання програми Plickers, презентації Power Point;
  • уміння вчитися впродовж життя - визначення мети навчальної діяльності; уміння аналізувати, коригувати та оцінювати результати своєї навчальної діяльності;
  • екологічна грамотність і здорове життя – пропагувати здоровий спосіб життя засобами іноземної мови, виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та безпеки;
  • соціальна та громадянська – сприяти усвідомленню необхідності володіння іноземними мовами для підвищення власного добробуту; критично оцінювати інформацію з різних іншомовних джерел;

 

 

Завдання уроку:

навчальні – закріпити граматичний матеріал, практикувати     мовні засоби, вчити описувати події в минулому часі, удосконалювати компетенції читання, усного мовлення та письма, тренувати навички вживання правильних і неправильних дієслів англійської мови у минулому часі;

розвиваючі – розвивати вміння уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час роботи протягом уроку, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати вміння логічно

висловлювати свою думку;

виховні – виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу до співрозмовника в процесі спілкування, виховувати культуру спілкування, виховувати розуміння важливості

опанування іноземної мови і потреби користуватися нею як засобом спілкування, вчити чітко виконувати інструкції вчителя.

 

Тип уроку: комбінований

 

Очікувані результати

Учні повинні знати:

  • лексичні одиниці з теми;
  • правила побудови речення в Past Simple;

Учні повинні вміти:

  • вживати вивчені лексичні одиниці в мовленні;
  • розповідати розпорядок свого дня;
  • вміти правильно ставити питання та відповідати на них під час усного та писемного мовлення;
  • розуміти іншомовне мовлення;
  • будувати власне коротке висловлювання з теми;

Наскрізні змістові лінії:

  1. Громадянська відповідальність» - формування члена громади й суспільства, який розуміє принципи й механізми його функціонування, а також важливість національної ініціативи.;
  2.  «Здоров’я і безпека» - формування учня, який: є духовно / емоційно / соціально / фізично повноцінним громадянином, дотримується здорового способу життя;

Наочність: підручник, робочий зошит, граматична схема "The Past Simple Tense", ММ-проектор, презентація за темою уроку, відеозапис для  проведення фізкультхвилинки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку:

 

ХІД УРОКУ

 

І. Організаційний етап

Привітання та організаційний момент (2 хв.)

 Привітання . Good morning, boys and girls! I am very glad to see you! Sit down.

 How are you today?

Ok, thank you! Let's begin our lesson.

 

II. Мотивація до навчальної діяльності

  1.  Повідомлення теми та мети уроку - слайд № 1

 Today you will tell us about your activities in the past.

 

     2. Уведення в іншомовну атмосферу (3 хв.) - слайд № 2

 Before we start working let’s have a drill. Please, look at the screen, there is a funny poem, now listen to me please, then we will translate and discuss it.

 

I knew one boy.
His name was Roy.
He bought a dog
And named it Sock.
The dog grew big,
Could eat a pig.

 Did you notice anything while reading? (червоним кольором виділені дієслова  в Past Simple) Today we will continue to speak about Past Simple.

III.  Перевірка домашнього завдання (5 хв.)

Учні відповідають на тестові питання за допомогою програми Plickers.

 

IV. Формування вмінь та навичок. Актуалізація і пробна навчальна діяльність (10 хв.)

  1. Повторення граматичного матеріалу

Граматична схема The Past Simple Tense.

  1. Гра «Kill the fly».
  2. Учні заповнюють таблицю, використовуючи вивчену лексику та спираючись на граматичну схему. (Робочий зошит Впр.1, ст. 64) - слайд № 3, 4

V.  Фізкультхвилинка (2 хв.)

 Відеозапис "Head, shoulders, knees and toes"

 

VI. Актуалізація і пробна навчальна діяльність

1. Вдосконалення навичок вживання неправильних дієслів у Past Simple (7 хв.) - слайд № 5, 6

 

Let's have a crossword puzzle!

 

b

 

r

 

b

l

e

w

 

o

 

 

r

u

 

b

o

u

g

h

t

 

t

 

h

 

o

m

a

d

e

t

o

k

 

 Учням пропонується вписати у відповідні клітинки ІІ форму від поданих неправильних дієслів.

 1. bring - brought

 2. blow - blew

 3. write - wrote

 4. buy - bought

 5. take - took

 6. make - made

 

2. Вдосконалення навичок говоріння та письма (8 хв.) - слайд № 7

 Учням пропонується початок історії. Учні складають речення у минулому часі і записують їх у зошит. Біля дошки працюють по черзі (створення спільної історії).

Tell what did Vicky do yesterday.

 

3. Резервна вправа (4 хв.)

 Гра «Пантомім». Один учень показує дію, а весь клас називає її.

 

VII. Підведення підсумків уроку . Рефлексія (1 хв.)

VIII.  Домашнє завдання (1 хв.) - слайд № 8

 Write a short story. Draw a picture. Tell what did you do yesterday.

 

 

 So, our lesson is over. All of you were great!

Thank you for your work and for attention. Good - bye, boys and girls! You may be free.

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
24 березня 2021
Переглядів
697
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку