Тести від «На Урок»: Організація дистанційної роботи під час карантину

Планування роботи творчої групи з впровадження ІКТ в навчально-виховний процес

Про матеріал
Презентація містить шаблон плану роботи творчої групи вчителів з впровадження ІКТ в навчально-виховний процес, також додано перелік питань , що розглядались на засіданнях з можливістю внесення відповідних змін.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Матеріали роботи Творчої групи вчителів-предметників СЗШ …

Номер слайду 2

Тема над якою працює творча група: Впровадження ІКТ у навчально – виховний процес

Номер слайду 3

Мета створення групи : активізація творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти, підвищення відповідальності за результати навчання та виховання учнів, впровадження ІКТ у роботу школи, пошук ефективних шляхів їх застосування в масову практику.

Номер слайду 4

Склад творчої групи

Номер слайду 5

План роботи : I Засідання Аналіз роботи учителів з питань впровадження ІКТ за минулий навчальний рік. ( всі члени групи) Вхідне анкетуваня ( ) Використання ІКТ в проекній діяльності учителів та учнів початкової школі ( ) 4. «Веселкове» навчання – технологія впливу на процес здоров’язбереженості учнів початкових класів ( ) 5. Санітарно-гігієнічні вимоги до проведення занять з використанням ІКТ. Створення візиток учасників творчої групи за допомогою Microsoft Publisher

Номер слайду 6

План роботи : II Засідання Методичні рекомендації щодо використання інструментального комп'ютерного середовища для організації уроків у початковій та старшій школі (обмін досвідом). 2. Використання інтернет ресурсів, як джерела навчальних матеріалів у педагогічній діяльності (обмін досвідом). ( всі члени групи) 3. Специфіка викладання навчальних предметів з елементами використання ІКТ ( ) 4. Проектні технології з використанням ІКТ на уроках основ здоров’я ( ) 5. Практична робота: «Додатки Google»

Номер слайду 7

План роботи : III Засідання Проблеми використання ІКТ на уроках трудового начання ( ) Проектні технології з використанням ІКТ на уроках гуманітарного та природничо-математичного циклу ( ) Хмарні сервіси в загальноосвітніх закладах як чинники розвитку ІК-компетентності вчителів та учнів ( ) 4. Формування екологічної компетенції шляхом використання інтерактивних технологій на уроках природничо-математичного циклу ( ) 5. Інтернет-технології як частина загальної інформаційної культури ( )

Номер слайду 8

Графік роботи № засідання Дата проведення Місце проведення 1 2 3

ppt
Пов’язані теми
Педагогіка, Планування
Додано
23 жовтня 2019
Переглядів
354
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку