Подорож до країни правильних дієслів у Past Simple Tense.

Про матеріал
навчити учнів нових лексичних одиниць минулого неозначеного часу деяких правильних дієслів, правило вживання правильних дієслів у минулому неозначеному часі; розвивати фонематичний слух та вміння сприймати нові слова, пам'ять, логічне мислення, здатність до узагальнення; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, почуття необхідності взаємодопомоги, стриманості, дисциплінованості, самостійності
Перегляд файлу

Тема: Подорож до країни правильних дієслів у Past Simple Tense.

Мета: вчити учнів нових лексичних одиниць минулого неозначеного часу деяких правильних дієслів, правило вживання правильних дієслів у минулому неозначеному часі; розвивати фонематичний слух та вміння сприймати нові слова, пам'ять, логічне мислення, здатність до узагальнення; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, почуття необхідності взаємодопомоги, стриманості, дисциплінованості, самостійності

Хід уроку

Фрагмент  1.

T: Dear girls and boys, today we will learn how to say what your brother, sister or friend did yesterday, the day before yesterday, last week / month / year. But first listen to the poem about a funny monkey.

T: (Читає вірш напам'ять, наголошує на дієсловах у третій особі однини Past Simple і пояснює незнайомі для учнів слова).

I painted monkey  

She looked really lucky 

She walked on the street  

And tasted her sweets 

Monkey lived her life  

And talked to her problems goodbye.

T: Let’s learn this poem by heart. First, I’ll say each line and you’ll repeat after me.

T: I painted monkey.

CI: I painted monkey.

T: She looked really lucky.

CI: She looked really lucky. Etc.

T: Now say what the monkey did.

P1: She looked really ….

P2: She walked …. Etc.

T: Now try to recite the poem. Look at the scheme which will help you. ( Схема пред’являється на плакаті або на дошці).

Зразок схеми:

I … monkey  

She … really lucky 

She … on the street  

And … her sweets 

Monkey … her life  

And … to her problems goodbye.

T: Now listen to the story about the yesterday routine of the girl Olenka.

Hello, girls and boys. Today I want to tell you  about my yesterday routine. Listen to me carefully. Yesterday I attended school. First, after sleep I washed my face, brushed my teeth and dressed up. Then headed to school. At school we learned a lot, laughed and watched cartoons. After school I baked biscvite for my youner brother. Then I prepeared my homework for school. After that I decided to relax and walked with my friends. We enjoyed nature. And the end of the day I helped my mother to looked my youner brother.

T: Listen to my statements and translate them into Ukrainian. Now begin.

T:Yesterday I attended school. 

P1:Вчора я була у школі.

T: First, after sleep I washed my face, brushed my teeth and dressed up. 

P2:Спочатку після сну я вмилась, почистила зуби і одягнулась. .... Etc.

Фрагмент 2.

T: Ви вже знаєте, любі діти, що коли я розповіла текст про дівчинку Оленку і її вчорашній день, то в дієсловах закінчення звучали -ed. Ще раз виділіть ті дієслова : wash -washed, dress - dressed, etc.

Отож, коли ми вимовляємо дієслово із закінченням -ed, то ми вимовляємо так щоб не було чути літери e, немов її пропускаємо: worked, watched, helped, washed, visited, cleaned… 

T: Repeat after me. Worked…

CI: Worked.

T: Cleaned.

CI: Cleaned…Etc.

Фрагмент 3.

T: Meet Henry White. He's a schoolboy from Brighton, England will tell you what his mother did at home yesterday and tell Henry that your mother did at home .

Henry:  My mom cleaned the house last Saturday.

P1: My mom cleaned the house last Saturday too.

Henry:  My mom washed clothes yesterday.

P2: My mom planted flowers yesterday.

Henry:  My mother listened to music the day before yesterday.

P3: My mom watched cartoons with us the day before yesterday.

 

T:Tell your classmates what each member of your family did yesterday.

P1: My mother cooked breakfast in the morning. My father repaired the car in the evening.

P2: In the afternoon I walked in the park with my younger sister. My parents worked in the office.

P3: My mother cleaned the rooms. My father worked at a computer. My sister listened to classical music. My brother played the piano. Grandparents watched TV.

Фрагмент 4.

T:  Любі друзі!  Ви вже знаєте, щоб передати дію, яка відбулась вчора, позавчора, минулого тижня/місяця/року, в англійській мові вживається Past Simple - простий минулий час. На попередньому уроці ви вживали дієслова у третій особі однини Past Simple. Сьогодні ми навчимося з вами правильно писати такі дієслова, спостерігаючи правила утворення стверджувальної форми дієслів у третій особі однини Past Simple.

Зараз відкрийте граматичний коментар на сторінці 236, ознайомтесь з правилами утворення стверджувальної форми дієслів у третій особі однини Past Simple.

 

T: Скажіть, будь ласка, як утворюється стверджувальна форма дієслів третьої особи однини Past Simple?

P1: Стверджувальна форма дієслів третьої особи однини Past Simple утворюється додаванням закінчення -ed до основної форми дієслова.

T: Діти, також запам‘ятайте, що з дієсловами у Past Simple вживаються такі обставини часу:

yesterday - вчора

day before yesterday - позавчора

last week - минулого тижня

last month - минулого місяця

last year - минулого року

 

T: Today we will work with you with sentences. You need to form a past simple tense verb in sentence. For example, He … (to work) at a factory. Нам потрібно дієслово у дужках утворити на минулий простий час. Коли ми утворюємо то яке закінчення додаємо?

СІ: -Ed

T: правильно, молодці. Отже, я речення пишу на дошці, а ви одразу відкривайте дужки у відповідному часі. А в кінці всі разом перевіримо.

He..... (to work) at a factory.

They _____(to play) football at the institute. 

My mother ____ (to like)fish.

She .... (to wash) her face.

He .... (to brush) his teeth.

We.... (to work) part-time.

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Хвостенко Валентина Григорівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
12 листопада 2022
Переглядів
389
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку