Не соромно чого-небудь не знати, але соромно не хотіти вчитися. Сократ
Номер слайду 2
Шановні батьки!Не забувайте про те, що перш за все на Вас лежить відповідальність за виховання і навчання Ваших дітей!Конвенція про права дитини, ст.18. Батьки або у відповідних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини
Номер слайду 3
Заняття в школі можуть лише надати розумові правила, добуті чужим трудом. Але здатність користуватися ними розвиває виключно домашня самостійна працяІ. Кант
Номер слайду 4
ОДИН ДЕНЬ – БЕЗ НОТАЦІЙ (поради батькам)Будіть дитину спокійно; коли вона прокинеться, мусить побачити вашу усмішку і почути ласкавий голос. Не квапте, вміння розрахувати час – ваше завдання, і якщо це вам погано вдається, то провини дитини в цьому немає.
Номер слайду 5
Не виряджайте дитину до школи без сніданку. Діти в цьому віці – активні, тому затрачають багато сил та енергії.
Номер слайду 6
Не прощайтесь, попереджаючи та наставляючи: "Поводь себе добре". Побажайте успіху, знайдіть декілька ласкавих слів.
Номер слайду 7
Забудьте фразу "Що ти сьогодні одержав?" Зустрічайте дитину після школи спокійно, не обрушуйте на неї тисячу питань, дайте розслабитись. Якщо ж дитина занадто збуджена, якщо бажає поділитися чимось, не відмахуйтесь, не відкладайте на потім, вислухайте, це не забере багато часу.
Номер слайду 8
Якщо бачите, що дитина засмучена, але мовчить, не допитуйтесь, нехай заспокоїться, тоді і розповість усе сама.
Номер слайду 9
У спілкуванні з дитиною намагайтесь уникати умов: "Якщо ти зробиш, то..." Інколи умови стають нездійсненними і не залежать від дитини, і ви можете опинитися в дуже складній ситуації.
Номер слайду 10
Знайдіть (постарайтеся знайти) протягом дня хоча б півгодини, коли ви будете належати тільки дитині, не відволікаючись на домашні справи, телевізор, спілкування з іншими членами родини. В цей момент найважливіше справи дитини, радості, невдачі, турботи.
Номер слайду 11
Будьте уважними до скарг дитини на головний біль, втому, поганий стан. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, складності навчання (особливо в період адаптації)
Номер слайду 12
Запам'ятайте, що навіть "зовсім великі" діти (ми часто говоримо "Ти вже великий" 7 – 8 – річній дитині) дуже люблять казку перед сном, пісеньку і ласкавий дотик. Це все заспокоює їх, допомагає зняти напругу, яка накопичувалась за день, і спокійно заснути. Намагайтесь не згадувати перед сном неприємностей, не з'ясовувати стосунки.
Номер слайду 13
Шановні батьки! Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «ДОБРОГО ДНЯ», «БУДЬ ЛАСКА», «ДЯКУЮ» і «ВИБАЧТЕ», вперше пізнаються вдома. Саме там діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів. Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в смітник. Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не брати чужі. А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, хімії, фізкультури і т.д. БАТЬКІВСЬКЕ ВИХОВАННЯ МИ ЛИШЕ ПІДКРІПЛЮЄМО, АЛЕ НЕ ЗАМІНЮЄМО ЙОГО.