ОСОБИСТІ ДАНІБарабашина Ліна Анатоліївна. Дата народження10.10.74. Освіта. Приазовський державний технічний університет, «Теплофізика, автоматика і екологія металургійних процесів», інженер-металург. Посадавикладач. Кваліфікаційна категоріяспеціаліст вищої категорії Педагогічний стаж21 рік
Підвищення кваліфікації2017 рік. Національна академія педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти. Свідоцтво про підвищення кваліфікації СП 35830447/0420-17 Випускна робота за темою «Науково-методичні вимоги до лекцій з дисциплін «Основи екології», «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці»2016 рік. Довідка № 834 від 18.10.16 ДУ «Донецький лабораторний центр» Маріупольська міська філія Міністерства охорони здоров’я України»
Мета роботи: виховувати всебічно розвинену, грамотну особистість, порядну людину; розвивати екологічну культуру; навчити студентів: любити і поважати людей, обрану спеціальність; цінувати життя і здоров’я своє та оточуючих; самостійно здобувати інформацію, мати і вміти відстоювати власну позицію; вміти працювати в сучасних умовах, спілкуватися, спільно розв’язувати певні екологічні проблеми; займати активну громадянську позицію у житті.
міжпредметні зв’язкизв'язок з раніше вивченим матеріаломнові досягнення вітчизняної та світової наукитехнічні засоби, наочність, дидактичні матеріали. Форми та методи навчаннязв'язок з життямдослідницька робота студентівасоціативні кущісоціологічні дослідженнявипереджувальні завданнявідеофільмиігрові завданняробота в групахпроблемні завданняпричинно-наслідкові зв'язкитестування. У роботі застосовую:
Участь студентів у конференціях. Наука – перші кроки. Регіональна студентська науково-практична конференція «Нобелевські читання»Всеукраїнська студентська конференція «Перспектива»Всеукраїнська науково-практична конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку»Регіональна студентська науково-практична конференція імені Михайла Туган-Барановського «Досвід минулого – погляд у майбутнє»Шлях у майбутнє«Енергетика, енергоресурсозбереження та екологія» ДВНЗ «ПДТУ»
Мотивація навчальної діяльності студентів і створення умов для її реалізації. Плазмова переробка відходів. Світовий досвід та міжнародне співробітництво у сфері збереження тваринного та рослинного світу. Участь у науково-практичних конференціях. ПОШИРЕННЯ ВЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ